Служебна победа за шуменските баскетболисти

Снимка: архив

Баскетболистите на "Шумен" записаха четвъртата си победа във Втората четворка на мъжката "А" група. Тимът записа служебен успех с 20:0, след като отборът на "Видабаскет" реши да не се яви за срещата от четвъртия кръг, която трябваше да се играе днес в зала "Младост". Така тимът на "Шумен" остава еднолично на върха в класирането, като има само едно поражение. Следващият двубой за тима е отново домакинство, срещу втория в подреждането "Рилски спортист - 2". Срещата е на 24 март (неделя) от 17 ч.

Парична премия за "Дунав"

Парична премия от 20 000 лева получиха днес футболистите на „Дунав“. Признанието е за извоюваното право и през следващия сезон тимът да играе в Първа лига. Наградата беше връчена от кмета Пламен Стоилов на треньора Людмил Киров на среща с футболистите, треньорите и ръководството на клуба. „Давайте всичко от себе си, продължавате да радвате..

публикувано на 23.05.19 в 16:31

След успешния сезон за шуменския хандбал

Преди дни хандбалистките на „Шумен 98“ станаха вицешампионки на страната. Те достигнаха до битката за титлата, но на финала отстъпиха на „Бъки“ (Габрово) с 0:2 загуби. Дни след последния двубой в предаването „Извън играта“ гостуваха президентът на клуба Марияна Семерджиева, мениджърът Милен Янев и един от основните спонсори и двигатели на..

публикувано на 21.05.19 в 11:29

"Дунав" с пасив срещу "Септември"

"Дунав" отстъпи на "Септември" с 0:1 в първи финален бараж за разпределение на местата от 11-о до 14-о в Първа професионална футболна лига. Единственото попадение на Градския стадион в Русе беше отбелязано от Кристофър Мандиангу в 65-ата минута. До края на двубоя играчите на Людмил Киров имаха две възможности да стигнат до равенството, но с добри намеси..

публикувано на 19.05.19 в 21:57
Козмин Моци

Интригата за титлата остава

"Лудогорец" и "Левски" завършиха 1:1 на стадион "Лудогорец Арена" в Разград в двубой от 34-тия кръг на Първа професионална футболна лига. В началото на второто полувреме главният съдия Николай Йорданов отсъди дузпа за домакините за игра на Деян Иванов с ръка в наказателното поле. Бранителят получи и втори жълт картон и напусна терена. Точен от бялата..

публикувано на 18.05.19 в 20:33

100 години "Черноломец" Попово

100 балона ще литнат в небето по случай 100 годишнината от организирания футбол в Попово. С музикална програма от 17 ч. започва тържественото честване юбилея. След нея ще бъде награждаване на футболни дейци и състезатели и ще завърши с мач между ветерани на ФК „Черноломец 1919” и „Левски“ (София). Специален гост на тържеството в Попово е капитанът..

публикувано на 18.05.19 в 16:31

Шуменки със среброто!

Хандбалистките на "Бъки "- Габрово са шампиони на България, след като победиха отбора на "Шумен 98" с 29: 24 . Финалът се игра в Арена Шумен. На почивката гостите водеха с 13 : 9 Припомняме, че в първата среща, играна в Габрово, "Бъки" се наложи с 31 : 26 и спечели серията с 2 : 0 победи. Шуменки са сребърни медалисти от завършилото първенство по хандбал..

публикувано на 16.05.19 в 20:39

"Лудогорец" ще играе в Младежката шампионска лига

Футболистите на "Лудогорец" до 18 години спечелиха Купата на Българския футболен съюз. На финала, игран на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора, разградчани надделяха над "Черно море" с 5:3 след изпълнение на дузпи. Редовното време завърши 1:1. Варненският тим откри резултата в 10-ата минута, а в 44-тата удари и греда. Две минути след началото на..

публикувано на 16.05.19 в 19:37