Акценти

"Дунав" с успех в предпоследната си контрола

Футболистите на "Дунав" победиха с 3:2 " Черноморец" (Балчик) в контролна среща, играна на стадион "Димитър Бурков" в Търговище.  Успехът бе втори за възпитаниците на Малин Орачев по време на предсезонната подготовка след този над "Ботев" (Гълъбово) с 4:1...

публикувано на 07.07.18 в 22:24

Поли се подготвя за втора професионална среща

Полина Галинова приключи подготовката си в международния летен лагер по кикбокс „Камчия 2018“. Цяла седмица състезателката от Спортен клуб „Шуменска крепост“ тренираше край морето в компанията на бойци от България, Русия, Украйна и Сърбия. Следващото..

публикувано на 07.07.18 в 13:06
Младен Младенов (вдясно)

Младенов: Спорт без проценти

Не 10 а 15% да бъде еднократната удръжка от годишното общинското финансиране на спортните клубове в Шумен. Това предлага проектът за изменение на наредбите, касаещи спортните клубове в общината. Средствата отиват във фонд към Общинското предприятие..

публикувано на 06.07.18 в 15:48

Суперкупата отново е в Разград

"Лудогорец" спечели Суперкупата на България по футбол, след като надигра с 1:0 "Славия" на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора. Еднственото попадение в срещата беше отбелязано в 31-вата минута. Натанаел опита изстрел отляво, топката попадна у Марселиньо,..

публикувано на 05.07.18 в 22:28

Треньор от Варна поема „Ботев“ (Нови пазар)

Радостин Димов събира отбора за лятна подготовка на 9 юли. До началото на първенството на 11 август отборът ще изиграе шест контроли. ФК “Ботев“ завърши в миналото първенство на 9-то място. Футболистите   ще тренират засега само у дома, като към..

публикувано на 04.07.18 в 14:55

„Алкомет“ АД участва в националната спартакиада на металоработниците

От 27 юни до 1 юли 2018 г. в хотел „Олимп Спорт“ в град Тетевен се проведе  Петата работническа спартакиада с участието на най-големите металургични предприятия в България. Проведоха се състезания в дисциплините футбол, волейбол, тенис на маса,..

публикувано на 02.07.18 в 13:22

"Лудогорец" завърши с победа лагера в Австрия

"Лудогорец" записа трета победа в контролите от подготвителния лагер в Австрия. Шампионите на България надиграха първенеца на Швейцария "Йънг Бойс" с 2:1. Р азградчани откриха резултата в 10-ата минута след скоростна атака, преминала през Сисиньо, Кешеру и..

публикувано на 30.06.18 в 23:05

Дъжд прекрати контрола на "Дунав"

Последната контролна среща от подготвителния период на "Дунав" беше прекратена заради силен дъжд. Двубоят срещу "Витоша" (Бистрица) в Севлиево продължи 75 минути и завърши при резултат 2:2. В 14-ата минута Божидар Васев проби отляво и центрира в..

публикувано на 30.06.18 в 22:36

Победа за "Дунав" в контролна среща

Футболистите на "Дунав" победиха "Ботев" (Гълъбово) с 4:1 във втората си контролна среща от летния подготвителен период. В 8-ата минута точен за тима от Русе беше Ахмед Ахмедов, в 16-ата отбеляза Иван Коконов, а в 18-ата сред голмайсторите се записа и..

публикувано на 27.06.18 в 23:52

ЦСКА спря "Лудогорец" при 15-годишните

„Лудогорец“ отпадна на полуфиналите на Държавното първенство по футбол за деца, родени през 2003 година. След като в неделя разградчани отстъпиха в столицата с 0:3, днес те постигнаха успех със същия резултат. Точни за "зелените" бяха Алекс Маринов в..

публикувано на 27.06.18 в 13:17