Млади щангисти от цялата страна премериха сили в Русе

Шестото издание на традиционния турнир по вдигане на тежести за купа "Русе" се проведе днес в спортната зала "Академик" на Русенския университет. В надпреварата се включиха 80 млади състезатели от цялата страна. Със свои щангисти пристигнаха олимпийският..

публикувано на 22.04.17 в 13:52

Дунав измъкна точка на "Герена"

Левски и Дунав завършиха 1:1 в среща от 29-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят на стадион "Георги Аспарухов" в столицата бе изключително динамичен, а добрите намеси на вратарите на двата тима попречиха за по-високата резултатност. В 6-ата минута..

публикувано на 21.04.17 в 22:08

Дунав ще търси край на негативната серия като гост на Левски

Дунав гостува тази вечер на Левски в среща от 29-ия кръг на Първа професионална лига. Двубоят е от 20 ч. на стадион „Георги Аспарухов“ в столицата, а главен съдия ще бъде Станислав Тодоров от Шумен. Във временното подреждане отборът от Русе е четвърти с..

публикувано на 21.04.17 в 09:34
Детският отбор на „Локомотив“ (Каспичан)

Детски футболен турнир в Каспичан в неделя

Поредният кръг от турнира по футбол - 9 ще се проведе на 23 април (неделя) на стадион „Локомотив“ в Каспичан. Надпреварата се организира от Зоналния съвет на БФС - Варна, като в група „С“ са включени селекции на футболни отбори от Шуменска, Варненска и..

публикувано на 21.04.17 в 09:10

Шахматистка от Крепча в схемата при мъжете на Държавното първенство

Една от най-талантливите млади български шахматистки - Нургюл Салимова от село Крепча, община Опака, намери място в схемата при мъжете за финала на Държавното първенство в Монтана. Това съобщава viasport.bg. Надпреварата започва утре.  Първенството по..

публикувано на 20.04.17 в 14:21

Съдийските назначения за 29-ия кръг на Първа лига

Станислав Тодоров от Шумен ще ръководи двубоя между Левски и Дунав от 29-ия кръг на Първа професионална лига. Това съобщиха от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Помощници ще бъдат Мартин Димитров и Димо Вълчев, а четвърти съдия ще е Дениз..

публикувано на 20.04.17 в 11:34

Юношите на "Волов" победиха лидера "Дунав" (Русе)

"Волов" победи "Дунав" с 1:0 в двубой от първенството при юношите - зона Варна. Срещата се игра на стадион "Панайот Волов" в Шумен.  През първата част гостите имаха няколко чисти положения за отбелязване на гол, но пропуските на нападателите им се оказаха..

публикувано на 19.04.17 в 22:28

Служебна победа за "Черноморец" (Балчик) над "Ботев" (Нови пазар)

Служебна победа с 4:0 за "Черноморец" (Балчик) над "Ботев" (Нови пазар) присъди днес Спортно-техническата комисия към Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна. Двубоят от 26-ия кръг на Североизточната трета лига, игран на 12 април, продължи само..

публикувано на 19.04.17 в 22:22

Шуменските ориентировачи на междуобластно състезание

Тече подготовката на шуменските ориентировачи от клуб „Мадарски конник” за междуобластното състезание за купа „Академик”. Надпреварата ще се проведе на 30 април в с. Равна гора, Варненско. На завършилото международно състезание за купа „Великден” в..

публикувано на 19.04.17 в 09:49

Лудогорец направи голяма крачка към финала за Купата

Лудогорец победи третодивизионния Литекс с 4:0 в първи полуфинален двубой от турнира за Купата на България. Разградчани отбелязаха всички попадения срещу гостуващия тим още през първото полувреме. Още във втората минута Кишада отне топката от съперников..

публикувано на 18.04.17 в 21:03