публикувано на 14.11.18 в 10:26

"Дунав загуби от "Ботев" във Враца

публикувано на 11.11.18 в 14:25

„Атлетик“ с невъзможен обрат

Младите футболисти на шуменския клуб „Атлетик“ (набор 2009 г.)  победиха връстниците си от „Светкавица“ - Търговище с 6:4. Срещата се игра пред многобройна публика на терена до спортен комплекс „Плиска“ в Шумен. Домакините постигнаха невъзможен обрат, след..

публикувано на 10.11.18 в 14:39

"Лудогорец" отпада от Лига Европа

"Лудогорец" завърши 0:0 с гостуващия АЕК (Ларнака) в двубой от група "А" на Лига Европа. Срещата се игра на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. Мачът беше равностоен и ремито беше най-логичният резултат. Най-силните минути за българския шампион бяха в..

публикувано на 09.11.18 в 00:03

Съдийските назначения за мачовете на "Дунав" и "Лудогорец"

Стефан Апостолов ще ръководи двубоя от 15-ия кръг на Първа професионална лига между отборите на „Ботев“ (Враца) и „Дунав“. Това съобщават от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Мачът е в неделя (11 ноември) от 12,15 ч. Двата отбора са на..

публикувано на 08.11.18 в 11:46

Строги мерки преди мача

Полицията в Разград въвежда мерки за спокойното провеждане на футболната среща между отборите на „Лудогорец“ и кипърския „АЕК Ларнака“. Мачът ще се играе днес от 22 ч. на стадиона в Разград. От 19 ч. няма да бъдат допускани автомобили по улиците „Васил..

публикувано на 08.11.18 в 09:28

Община Дулово отличи каратистка

Община Дулово отличи каратистката Станислава Йорданова.Тя стана вицешампион на Европейското първенство по карате “Албена-2018“. Младата спортистка е представител на СК “Шоко-витяз“ - Силистра - клуб Дулово, и е успяла да се класира на престижното място в..

публикувано на 08.11.18 в 09:15

Черноморец (Балчик) начело при юношите

Светкавица (Търговище) и Черноломец 2017 (Попово) завършиха на равно 2:2 в   IХ кръг при юношите старша възраст, зона Варна. Срещата Хитрино (Хитрино) – Добруджа 1919 (Добрич) беше отложена. В този кръг Калиакра (Каварна) падна от Спортист 2011..

публикувано на 08.11.18 в 07:51

Суворово надигра Хитрино

В Нови пазар завърши футболната среща между отборите на Суворово и Хитрино за купата на аматьорите. След по-добра игра и в двете части Суворово победи Хитрино с 3:0, като два гола отбеляза Костадин Иванов през първата част, а Милен Стефанов оформи..

публикувано на 07.11.18 в 16:59

„Лудогорец“ се изправя срещу ЦСКА

„Лудогорец“ ще се изправи срещу ЦСКА - София в четвъртфиналите на турнира за Купата на България по футбол. Това отреди жребият днес, който беше изтеглен в присъствието на спортния министър Красен Кралев. Сблъсъкът ще е в началото на април в Разград,..

публикувано на 07.11.18 в 14:09

„Илчов баир“ с подиум в Румъния

Велоклуб „Илчов баир“ отново с подиум в гостоприемна Румъния, съобщиха от шуменския клуб. Състезателките Лора Станева и Соня Борисова спечелиха сребърен и бронзов медал на провелото се в Румъния състезание по планинско колоездене Maratonul Dunarii...

публикувано на 06.11.18 в 11:46
„Лудогорец“ измести Левски от върха в класирането

Норвежец ще ръководи мача „Лудогорец“ - АЕК „Ларнака“

Норвежки съдия ще ръководи двубоя от Лига Европа между „Лудогорец“ и АЕК „Ларнака“. Това е 32-годишният Ола Хобер Нилсен. До момента арбитърът е свирил два мача в турнира. Тази година той ръководи и срещата между Азербайджан и Косово от дивизия Д на..

публикувано на 05.11.18 в 16:26