публикувано на 08.07.19 в 09:37

Огнеборците победители

публикувано на 04.07.19 в 16:41

Сребро за Фатих Фаик

Фатих Фаик от новопазарския клуб стана вицеевропейски шампион в категория до 70 кг при юношите до 18 години в Европейското първенство по карате киокушин, което се проведе в Прага. Българският национален отбор за кадети, юноши и младежи до 21 години..

публикувано на 04.07.19 в 16:26

Турнир по тенис на корт

Открит турнир по тенис на корт за деца ще има в Шумен. Записването на участниците вече започна, съобщи за Радио Шумен Радостин Радославов, главен съдия и директор на турнира. Надпреварата ще бъде в петък на кортовете до Ученическия стадион, в нея..

публикувано на 02.07.19 в 15:53

Купа „Никола Козлево“

Първото издание на колоездачното състезание Купа „Никола Козлево“ ще се състои в петък и събота - 28 и 29 юни. От 13 до 14 часа в последния работен ден за седмицата ще се събират заявки за участие и ще се изготвят стартовите листове. От 14 часа е..

публикувано на 27.06.19 в 16:05
Антоанета Бонева

Антоанета Бонева на финал

Антоанета Бонева влезе във финала на 25 метра пистолет на Европейските игри в Минск, Беларус. Бонева записа 583 точки, което е осми резултат. Преди няколко дни тя спечели бронзов медал на 10 метра въздушен пистолет. Двукратната олимпийска шампионка..

публикувано на 26.06.19 в 15:10

Отново бойци на арената

Технически семинар по кикбокс ще се проведе на 13 юли в зала "Арена Шумен" по инициатива на старши треньора на шуменския клуб Галин Методиев. Събитието е открито за всички състезатели и трениращи в СК "Шуменска крепост", както и за други желаещи да се..

публикувано на 25.06.19 в 09:10

75 години ФК "Янтра"

75 години от основаването си отбеляза Футболният клуб „Янтра“ в Ценово. Юбилеят съвпадна и с 60-тата годишнина от откриването на стадиона в общинския център. За да отпразнуват знаменателния рожден ден, в Ценово се събраха много футболни ветерани,..

публикувано на 24.06.19 в 14:49

Писта Русе 2019

Третият кръг от националния автомобилен шампионат на затворен маршрут „Писта Русе” се провежда в крайдунавския град. Близо 60 участници се състезават в 6 класа. Наред с осмото издание на състезанието се провежда и Национален шампионaт „Безопасно..

обновено на 23.06.19 в 08:08

Ученически игри по баскетбол

35-ото издание на Ученическите игри по баскетбол „Юноши” VIII-X клас откриха   официално в спортна зала „Дечко Стефанов” в Търговище. Във финалите по баскетбол участват общо 10 училищни отбора от Варна, Търговище, София, Велико Търново, Видин,..

публикувано на 20.06.19 в 13:34

Антоанета Бонева първа в България

Антоанета Бонева от Стрелкови клуб „Светкавица“- Търговище спечели Държавното първенство в дисциплината 25 метра спортен пистолет с резултат 586 точки. Втора остана Лидия Ненчева от Пловдив. Състезанието приключи днес на обяд. В същата дисциплина,..

публикувано на 15.06.19 в 14:54

Шуменски ученици с три финала

Ученическите отбори   по волейбол, баскетбол и тенис на маса на СУ "Йоан Екзарх Български" – Шумен регистрираха отлична игра и заеха призови места на финалите на Ученическите игри 2018 - 2019. Училището е единственото в спортната история на града,..

публикувано на 10.06.19 в 07:29