Малките волейболисти от Исперих във финалите на Скаут лигата

Волейболистите от клуб "Хан Аспарух" в Исперих са сред 12-те тима, които си осигуриха място във финалната фаза на Скаут лигата за момчета, родени 2003/2004 година. Определянето на финалистите стана на базата на точките, спечелени от всеки отбор на срещите..

публикувано на 15.02.17 в 09:52

Баскетболистите на "Шумен" с нова победа над ЦСКА

Втора поредна победа над ЦСКА в рамките на една седмица записаха баскетболистите на "Шумен". След като в понеделник те надиграха армейците в собствената си зала "Младост" със 71:65, днес постигнаха успех като гост с 69:59 точки. Двубоят в столицата започна..

публикувано на 12.02.17 в 19:45

Лудогорец загря за Копенхаген с успех над Монтана

Лудогорец победи с 4:0 Монтана в отложен двубой от есенния полусезон на Първа професионална лига. Двубоят се игра на Националния стадион "Васил Левски" в столицата, където след четири дни разградчани започват участието си в елиминационната фаза на Лига..

публикувано на 12.02.17 в 17:11

Шумен 05 загуби от ЦСКА

Волейболистките на Шумен 05 загубиха с 1:3 гейма от отбора на ЦСКА- София в среща от 10-тия кръг на Националната волейболна лига. В отделните части 25: 21, 20: 25, 12: 25 и 22:25.

публикувано на 10.02.17 в 20:56

Дунав с нова победа в "Балчик къп"

Дунав победи с 3:1 лидера във Втора лига Етър (Велико Търново) във втория си мач от турнира „Балчик къп“.  Русенският тим започна в състав Станислав Антонов, Искандар Джалилов, Михаил Милчев, Олексий Ларин, Атанас Атанасов, Петър Патев, Самир Аясс, Бирсент..

публикувано на 10.02.17 в 19:36

Дунав с победа за "Балчик къп"

Футболистите на Дунав победиха с 2:0 Добруджа в първия мач за двата тима от турнира „Балчик къп“.  Срещата се игра на един от терените в курортния комплекс „Албена“. И двете попадения за русенци бяха дело на Бирсент Карагерен, който се присъедини към отбора..

публикувано на 08.02.17 в 19:35

Равенство в последната контрола на Лудогорец в Турция

Лудогорец и Марибор завършиха 2:2 в контролна среща, играна в турския курорт Белек. Словенският тим поведе с 2:0, но шампионът на България успя да се пребори за едната точка. Първото попадение в двубоя падна още в петата минута. След грешка в защитата на..

публикувано на 08.02.17 в 17:18

Жуниор Кишада донесе победата на Лудогорец над БАТЕ

Лудогорец победи беларуския БАТЕ (Борисов) с 2:1 в поредна контрола от подготвителния лагер в Турция. Разградчани поведоха в резултата в 20-ата минута, когато при подаване на играч на БАТЕ топката стигна до Жуниор Кишада. Бразилецът  напредна на скорост,..

публикувано на 07.02.17 в 19:10

Вторият отбор на Лудогорец започна с успех участието си на "Балчик къп"

Успех с дузпи записа вторият отбор на Лудогорец на старта на участието си в подготвителния футболен турнир "Балчик къп". В първа среща от група "Б" на надпреварата разградчани победиха Витоша (Бистрица) с 8:7. В редовното време двубоят завърши 1:1. Днес е и..

публикувано на 07.02.17 в 17:11