публикувано на 07.10.19 в 08:58

Победи на професионалния ринг

публикувано на 06.10.19 в 08:13

"Лудогорец" победи унгарския "Ференцварош"

Втора поредна победа в груповата фаза на Лига Европа записа "Лудогорец". Шампионът на България надигра като гост унгарския "Ференцварош" с 3:0. Точни за успеха бяха Джоди Лукоки в 1-вата минута и на два пъти Рафаел Форстър - в 40-ата и 64-тата минута. Тимът..

публикувано на 03.10.19 в 22:43

"Лудогорец" в Младежката шампионска лига

Футболистите на „Лудогорец“ до 19 години започват днес участието си в Младежката шампионска лига. Техен съперник е словашкият „Слован“. Първият мач между двата тима е от 19 ч. българско време на Националния стадион в Братислава. Реваншът в Разград е..

публикувано на 02.10.19 в 17:09

Баскетболен турнир в Шумен

Шумен ще е домакин на баскетболен турнир за юноши, съобщава агенция БГНЕС. Надпреварата ще е от 10 до 13 октомври и ще е първи етап от подготовката на българския национален отбор до 17 години за Световното първенство за юноши, на което страната ни ще..

публикувано на 02.10.19 в 17:03

Латино танци за Купа "Шумен"

XIX-ят открит републикански турнир по спортни танци за Купа „Шумен“ ще се проведе на 5 октомври, събота, в зала „Арена Шумен“. Организатори на събитието са Община Шумен, Българската федерация по спортни танци, Общинският младежки дом и клубът по..

публикувано на 30.09.19 в 09:41

14 медала за шуменски каратисти

Изключително силно представяне записаха състезателите на СК „Киокушин“ - Шумен на Международния турнир Romanian International Cup. Те завоюваха 4 златни, 5 сребърни и 5 бронзови медала. С единодушно решение на съдийската колегия призът за най-техничен..

публикувано на 29.09.19 в 10:15
Красимир Димитров, Звонко Папак, Янко Янков и Николай Николов

Шуменските баскетболисти тръгват към върха

Красимир Димитров (22 г., 1,96 метра, леко крило от Търговище) и Николай Николов (21 г., 2 метра, тежко крило от Русе) са новите попълнения в мъжкия отбор на Баскетболен клуб „Шумен“. Първенството в „А“ група започва на 13 октомври. В първия кръг..

публикувано на 25.09.19 в 15:13
„Лудогорец“ измести Левски от върха в класирането

"Лудогорец" отнесе ЦСКА (Москва)

"Лудогорец" започна с категоричен успех участието си в групите на Лига Европа. Шампионите на България надиграха ЦСКА (Москва) с 5:1 на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. Гостите от Русия откриха резултата в 11-ата минута с попадение на Игор..

публикувано на 20.09.19 в 08:22
Тайбе Юсеин в червено трико

Тайбе Юсеин на финал на световното

Тайбе Юсеин спечели първа квота за българската борба за Олимпийските игри в Токио догодина. Днес тя се класира на финал в категория до 62 килограма на Световното първенство в Казахстан. Родената в разградското село Мъдрево състезателка се наложи с..

публикувано на 19.09.19 в 15:21

„Шумен 2007“ отнесе „Локомотив“(Русе) на старта

На старта от новото първенство юношите старша възраст на „Шумен 2007“ гостуваха на „Локомотив“(Русе). Възпитаниците на Александър Димов се представиха блестящо и взеха категорична победа с 0:5. Още в края на първата част шуменци водеха с 0:4, като не..

публикувано на 19.09.19 в 13:28

Лудогорец срещу ЦСКА - Москва

„Лудогорец“ започва днес участието си в груповата фаза на Лига Европа. Първият съперник на шампионите на България е руският ЦСКА - Москва. Двубоят е от 22 ч. на „Лудогорец Арена“ в Разград, като вратите на стадиона ще бъдат отворени два часа по-рано...

публикувано на 19.09.19 в 09:51