Акценти

Битки в "Арена Шумен"

публикувано на 22.03.19 в 10:51
Шуменските бойци Християн Тотев - вторият отляво, и Иван Иванов - третият отляво, ще се бият на финали. На снимката те са заедно с треньора на СК

Шуменските бойци на финали

Успешното представяне на националния отбор на България на Световното първенство по муай тай продължава. 11 българи от общо 17 стигнаха до финалите в Тайланд, което е сериозен повод за гордост. Това пише сайтът Boec.BG. "При мъжете имаме много поводи..

публикувано на 13.03.19 в 11:39

"Лудогорец" пречупи "Левски"

"Лудогорец" победи "Левски" с 2:0 като гост в двубой от 25-ия кръг на Първа професионална футболна лига. На стадион "Георги Аспарухов" в столицата един срещу друг се изправиха двама от най-успешните треньори на разградчани - Стойчо Стоев, който се завърна..

публикувано на 10.03.19 в 20:05

Служебна победа за шуменските баскетболисти

Баскетболистите на "Шумен" записаха четвъртата си победа във Втората четворка на мъжката "А" група. Тимът записа служебен успех с 20:0, след като отборът на "Видабаскет" реши да не се яви за срещата от четвъртия кръг, която трябваше да се играе днес в..

публикувано на 10.03.19 в 19:43

„Хитрино“ с нова победа на чужд терен

Футболистите на „Хитрино“ постигнаха десетата си победа от началото на първенството. Те победиха като гост „Калиакра“ с 2:0 в среща от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра на градския стадион в Каварна и беше наблюдаван от близо..

публикувано на 10.03.19 в 10:10

16-а загуба за "Дунав" в първенството

„Дунав” загуби с 1:4 като гост на „Локомотив” (Пловдив) в среща от 25-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Единственото попадение за русенския тим отбеляза Исмаил Иса в 30-ата минута. За домакините два гола реализира Димитър Илиев - в 24-тата..

публикувано на 09.03.19 в 16:54

Записвания за „Мемориал Валерий Великов“

Стартира записването за 20-тото издание на шуменския „Мемориал Валерий Великов“. Надпреварата е първи кръг от Националния шампионат по планинско изкачване и ще се проведе на 6 и 7 април. Формулярът за заявки е публикуван в сайта на Автомобилен спортен..

публикувано на 06.03.19 в 16:57

Официално: Стойчо Стоев се завръща в "Лудогорец"

Ръководството на "Лудогорец" и Стойчо Стоев постигнаха договорка наставникът да се завърне начело на шампионите. Това съобщиха официално от разградския клуб. Преговорите между двете страни са приключили късно снощи и се очаква днес специалистът да..

публикувано на 06.03.19 в 16:14

"Лудогорец" се върна на победния път

„Лудогорец” победи с 2:0 „Ботев” (Враца) в двубой от 24-тия кръг на Първа лига, игран на стадион „Лудогорец Арена” в Разград. Домакините откриха резултата в 33-тата минута, когато Козмин Моци засече с глава центриране отдясно на Марселиньо. Пет минути..

публикувано на 03.03.19 в 17:04

Нова загуба за „Волов“ (Шумен)

Футболистите на „Волов“ (Шумен) не заслужаваха загубата, до която стигнаха в срещата от ХVII кръг на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Гостуването на „Кубрат 2016“(Кубрат) ден преди Националния празник задълго ще остане в графата на..

публикувано на 03.03.19 в 09:34

„Светкавица“ (Търговище) с втора победа

Футболистите на „Светкавица“ (Търговище) победиха с 2:0 гостите от „Локомотив“(Русе) в среща от ХVII-тия кръг от първенството на Трета лига – Североизточна аматьорска група. Мачът се игра на градския стадион „Димитър Бурков“ в Търговище пред около..

публикувано на 03.03.19 в 09:27