Живко Миланов с жълт картон при загуба на "Васлуй" в Румъния

Футболният ни национал Живко Миланов изигра цял мач и получи жълт картон за отбора на "Васлуй", който загуби с 0:2 като гост на ЧФР "Клуж" в среща от седмия кръг на румънското първенство. Васлуй получи и двете попадения след почивката,..

публикувано на 20.09.11 в 10:31

Елица Костова срещу испанката Бругес в първия кръг на турнира в Сен Мало (Франция)

Елица Костова ще срещне "щастливата губеща" от квалификациите Ева Фернандес-Бругес (Испания) в първия кръг на турнира по тенис на червени кортове в Сен Мало (Франция) с награден фонд 100 хиляди долара. 21-годишната Костова, 154-а в света в..

публикувано на 20.09.11 в 10:22

Мария Гроздева втора в сериите на Световната купа във Вроцлав

Двукратната ни олимпийска шампионка Мария Гроздева постигна втори резултат - 583 точки в квалификациите на 25 метра пистолет при жените във финала на Световната купа по спортна стрелба във Вроцлав ( Полша ) . Пред Гроздева е само чехкинята Ленка..

публикувано на 20.09.11 в 10:16

Ваня Дзаферович завел дело срещу "Локомотив" (София)

Хърватският бранител Ваня Дзаферович е завел дело в Международната футболна федерация ( ФИФА ) срещу бившия си клуб Локомотив ( София ) заради неизплатена сума по договора на футболиста. Дзаферович, който от този сезон играе в Берое твърди, че..

публикувано на 20.09.11 в 10:03

Без гол в мача "Ботев" Враца - "Миньор" Перник

Врачанският "Ботев" и "Миньор" /Перник/ завършиха 0:0 в последния мач от 6-ия кръг на елитната ни футболна дивизия. Това беше първата точка за домакините след 4 поредни загуби и може да се определи като частичен успех при дебюта на новия..

публикувано на 20.09.11 в 06:55

Засилени мерки за сигурност преди срещата между „Лудогорец” и „Левски”

Ще бъдат предприети засилени мерки за сигурност за футболната среща между „Лудогорец” и „Левски” - София, предупреждават от ОД на МВР-Разград. Срещата ще се играе на 25 септември от 17 ч на стадион „Лудогорец арена”. На територията на спортната зона няма да..

публикувано на 20.09.11 в 06:50

Михаил Мадански: Имаме шанс за следващото европейско, играчите трябва да слушат

ftp://files.bnr.bg/Horizont/Aktualni/2009madanski.mp3   Обичаме да се оправдаваме с манталитета, но щом голяма част от българските футболисти играят в чужбина, значи т.н. "манталитет" не им пречи . Може да  се говори за известна " липса на..

публикувано на 20.09.11 в 06:15

Емигрант дари изкуствено игрище на Монтана

Шест отбора участваха в турнира в памет на бившите футболисти на Септемврийска слава /Михайловград/ Георги Панчев и Иван Ангелов- Парчето. Състезанието за момчета до 13 години се организира за пети път. За първи път, обаче, мачовете се играха на изкуствен..

публикувано на 19.09.11 в 15:24

"Студио спорт" 17.09.2011

ftp://admin.bnr.bg/RadioBlagoevgrad/predavania/2011.09.17-Stefan_Goshev.mp3 ftp://admin.bnr.bg/RadioBlagoevgrad/predavania/2011.09.17-Krasimir_Goranov.mp3 ftp://admin.bnr.bg/RadioBlagoevgrad/predavania/2011.09.17-Dimitar_Krushovski.mp3 В шестия кръг на..

публикувано на 19.09.11 в 09:30

"Бдин" с точка от "Академик"

В нервен мач ОФК "Бдин" завърши наравно 1 на 1 с "Академик" в София в мач, игран на стадион "Българска армия", съобщиха от пресслужбата на видинския тим. Видинчани бяха по- добрия отбор, въпреки че играха с човек по-малко..

публикувано на 19.09.11 в 08:28

Без българи в индивидуалните класации на евроволей

Нито един български национал не намери място в класациите за най-добър на своя пост след края на европейското първенство по волейбол в Чехия и Австрия. Нашите отпаднаха на 1/4 финал, завършиха 6-ти в крайното класиране и логично заеха по-задни места в..

публикувано на 18.09.11 в 18:31
Радостта на новите европейски шампиони

Волейбол: Сърбия е европейски шампион

Волейболистите на Сърбия са новите крале на Европа, след като във финала на първенството на Стария континент в Чехия и Австрия победиха Италия с 3:1 гейма (17:25, 25:20, 25:23, 26:24) пред около 8 000 зрители в зала „Щадхале” във Виена. Така сърбите взеха..

публикувано на 18.09.11 в 18:11
Полските фенове във Виена

Волейбол: Полша с бронз след категорично 3:1 срещу Русия

Европейските шампиони от първенството в Турция преди 2 години от Полша стигнаха до медалите на шампионата на Стария континет в Чехия и Австрия след победа в мача за 3-то място състава на Русия с 3:1 гейма (25:23, 18:25, 25:21, 25:19) пред над 6 000..

публикувано на 18.09.11 в 16:32

Ивайло Габровски спечели колоездачната обиколка на България

Ивайло Габровски от отбора на "Несебър" спечели за рекорден пети път в кариерата си колоездачната Обиколка на България. 33-годишният състезател стана победител в днешния последен девети етап  - 142 км от Пирдоп до Тетевен. С успеха Габровски..

публикувано на 18.09.11 в 16:17

Победи за "Лудогорец" и "Славия" в А група

Новакът в А група Лудогорец и Славия постигнаха победи в днешните мачове от 6-тия кръг в А футболна група. На стадион Тича във Варна, Лудогорец излъга Черно море в равностоен мач, и го победи с 1:0. Голът отбеляза в края на двубоя Михаил Александров...

публикувано на 18.09.11 в 16:00

Атанас Джамбазки: "Знам как да победим "Миньор"

Футболистите на "Ботев" се готвят да победят "Миньор" /Перник/ в домакинския мач в понеделник. Двубоят на градския стадион във Враца е последен от програмата на 6-ия кръг в "А" група. Контузеният Петър Альошев със сигурност..

публикувано на 18.09.11 в 13:27

Равен 2:2 за Монтана- Локомотив Пловдив

Монтана и Локомотив /Пловдив/ завършиха 2:2 в мач от 6-ия кръг на елитната "А" група, игран пред 2 500 зрители на стадион "Огоста". И двата отбора могат да съжаляват, че не стигнаха до победа. Монтанци имаха първи възможност да..

публикувано на 18.09.11 в 07:07

"Барселона" напомни за себе си - 8:0 срещу "Осасуна"

Барселона прекъсна серия от два мача без победа с разгромното 8:0 срещу Осасуна. Срещата беше от 4-тия кръг на испанското футболно първенство. Головете за Барса на Ноу Камп вкараха: Меси (4, 41 и 79), Вийя - (34 и 77), Фабрегас (13), Рубен (40 - автогол)..

публикувано на 18.09.11 в 05:55

"Левски" победи "Литекс" в голов спектакъл

Левски надигра Литекс с 3:2 в дербито на 6-ия кръг в А група. Освен петте гола, зрителите на стадион Георги Аспарухов видяха още много интересни ситуации пред двете врати. Треньорът на гостите Любослав Пенев беше принуден до средата на полувремето, да..

публикувано на 18.09.11 в 05:33

"ЦСКА" победи "Берое", остава първи в класирането

ЦСКА победи с 1:0 Берое в Стара Загора, и по този начин запази лидерската си позиция, преди 7-мия кръг в първенството на А футболнта група. Единственото попадение вкара Янис Зику в 35-тата минута. Берое остава предпоследен без спечелена точка до момента...

публикувано на 17.09.11 в 16:22