„Брайтън“ победи с 3:2 „Манчестър Юнайтед“

„Манчестър Юнайтед“ загуби от „Брайтън“

„Брайтън“ победи с 3:2 у дома „Манчестър Юнайтед“ в мач от 2-ия кръг на английското футболно първенство. "Чайките" изненадващо поведоха в резултата с гол на Глен Мъри след асистенция на Соли Марч в 25-ата минута. Само 120 секунди след това Шейн..

публикувано на 19.08.18 в 20:35
Александър Лазов

Александър Лазов спечели титлата в Холандия

Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазов спечели турнира по тенис на червени кортове в Олдензаал (Холандия). Състезанието е с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 2 Лазов победи представителя на домакините Нилс..

публикувано на 19.08.18 в 18:43
Иван Влъчков

Влъчков и Маршавелов пети в Словакия

Българският пилот Иван Влъчков в тандем с Константин Маршавелов с болида "Sin Car R1 GT4" от екипа на "София Кар Моторспорт" завърши на пето място в своя клас при аматьорите и осми в общото класиране във второто състезание от четвъртия кръг от..

публикувано на 19.08.18 в 18:40
От Танак

От Танак спечели за втора поредна година рали Германия

От Танак от Естония с "Тойота Ярис" спечели за втора поредна година автомобилното рали на Германия, девети кръг от световния шампионат.  Тенак преодоля най-бързо 18-те скоростни отсечки на надпреварата за 3:03:36.9 часа. Така 30-годишният естонец..

публикувано на 19.08.18 в 18:33
Мая Танева

Българи победиха и в трите старта на ултрамаратона Персенк Ултра

Росен Русев е победителят по най-дългото трасе в ултрамаратона Персенк Ултра. Той пробяга 160-километровото разстояние (с положителна денивелация над 7100 м) за 23 часа и 18 минути. Русев е от Казанлък и вече две поредни години (2017-а и 2018-а) печели..

публикувано на 19.08.18 в 14:55
Кими Райконен

Райконен шокиран от Нико Розберг

Кими Райконен сподели, че не разбира защо Нико Розберг се е оттеглил през 2016, а сега се е завърнал като ТВ коментатор във Формула 1. Немецът шокира всички с решението да прекрати кариерата си веднага след спечелването на световната титла. През..

публикувано на 19.08.18 в 13:01
Едвин Джеси

Бебе в ЦСКА София преди мача с "Лудогорец"

Нападателят на ЦСКА София Едвин Джеси стана баща на момче за втори път, информира официалният сайт на клуба. Съпругата на футболиста Дебора роди рано тази сутрин в холандска болница и двамата избраха да кръстят детето Джърмейн. Новороденото е с..

публикувано на 19.08.18 в 12:53
Алексис Санчес

Санчес аут от "Манчестър Юнайтед"

Отборът на "Манчестър Юнайтед" замина без Алексис Санчес за гостуването си за мача с "Брайтън" от футболното първенство на Англия. “Червените дяволи” гостуват на “чайките” тази вечер от 18 часа, а вчера излетяха за мача. В групата, която се качи на..

публикувано на 19.08.18 в 12:37
Кристиано Роналдо

Вратарят на "Киево" в болница след удар с Роналдо

Вратарят на италианския футболен клуб "Киево" Стефано Сорентино беше приет в болница с фрактура на носа и подозрения за травма на главата, след като пострада при сблъсък с Кристиано Роналдо по време на двубоя между "Киево" и "Ювентус" снощи от първия кръг..

публикувано на 19.08.18 в 11:49
Антонио Вутов засега е последното ново попълнение на

Чакат бразилец в "Ботев" Пловдив

В понеделник се очаква "Ботев" (Пловдив) да подпише договор с бразилеца Джонатан, който пристига в клуба като свободен агент. Десният защитник досега е играл в украинския тим "Стал" Каменское, който обаче фалира. Играчът е само на 23 години и е висок..

публикувано на 19.08.18 в 11:33
Жозе Моуриньо

Моуриньо: Ще е много трудно за всеки да завърши в топ 4

Мениджърът на английския футболен клуб "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо очаква много тежък сезон, в който смята, че ще е много трудно за отбора му не само да спечели титлата в Англия, но и да завърши в топ 4 във Висшата лига. “Ще се опитаме да станем..

публикувано на 19.08.18 в 11:25
Тайсън Фюри

Тайсън Фюри с победа над италианец

Бившият световен шампион по бокс в тежка категория за професионалисти Тайсън Фюри (Великобритания) победи италианеца Франческо Пианета. 10-рундовият мач в Белфаст завърши с единодушно решение на съдиите в полза на Фюри - 100:90, 100:90, 100:90. Така в..

публикувано на 19.08.18 в 11:22

Алегри впечатлен от Роналдо

Старши-треньорът на италианския футболен клуб "Ювентус" Масимилиано Алегри заяви, че е впечатлен от дебюта на Кристиано Роналдо в Серия "А" при победата с 3:2 срещу "Киево" като гост. Според Алегри би било добре, ако съотборниците на Роналдо му подават..

публикувано на 19.08.18 в 11:18
Карло Анчелоти

Анчелоти: Голът на "Лацио" събуди всички в "Наполи"

"Голът на "Лацио" ни събуди, вдигнахме темпото и в крайна сметка заслужихме победата”, заяви старши-треньорът на "Наполи" Карло Анчелоти след успеха на неговия тим с 2:1 в първия кръг на италианското футболно първенство. След прекъсване от 9 години..

публикувано на 19.08.18 в 10:26
Жером Боатенг

Ковач не иска да се разделя с Боатенг

Новият старши треньор на германския футболен гранд "Байерн" Мюнхен Нико Ковач разчита, че Жером Боатенг ще остане в тима. Не е тайна, че германският национал има желание да напусне баварския гранд, но до затварянето на трансферния прозорец не остава..

публикувано на 19.08.18 в 10:20
Симоне Индзаги

Концентрацията проваля "Лацио", твърди Индзаги

Липсата на достатъчно концентрация е причината за загубата на "Лацио" от "Наполи". Това призна старши-треньорът на "Лацио" Симоне Индзаги след поражението с 1:2 в първия кръг на италианското футболно първенство. “Всичко стана за 10 минути. Това беше..

публикувано на 19.08.18 в 10:14
Лига Европа

Съперникът на "Лудогорец" отложи три мача

Шампионът на Грузия по футбол "Торпедо" (Кутаиси), който е съперник на "Лудогорец" в плейофите на турнира Лига Европа, е отложил три свои мача, за да може да се подготви за двубоите с разградчани. Става въпрос за срещите от грузинското първенство..

публикувано на 19.08.18 в 10:06
Паулиньо

Забрана спира Паулиньо за "Левски"

Бразилецът Паулиньо най-вероятно няма да играе в днешния мач на "Левски" срещу "Септември". Мачът от петия кръг на първа професионална футболна лига започва в 18:15 часа на стадион "Георги Аспарухов". Докторът на клуба е посъветвал да се изчака още..

публикувано на 19.08.18 в 09:49
Дженаро Гатузо

Хърватин от "Милан" спря с футбола

Защитникът на италианския футболен клуб "Милан" Иван Стринич прекратява кариерата си, обявиха от клуба. Бранителят, който беше част от състава на Хърватия, стигнал до финала на Мондиал 2018, има здравословни проблеми. По време на медицински преглед е..

публикувано на 19.08.18 в 09:40
Лионел Меси

Меси с нов рекорд за "Барселона"

Голът на Лионел Меси, с който "Барселона" в 64-ата минута поведе в резултата при победата с 3:0 над "Алавес" в първия кръг на Примера дивисион, се оказа исторически за каталунците. Това е попадение №6000 за "Барселона" в испанското първенство. Това е..

публикувано на 19.08.18 в 09:19