Джокович на финал в Лондон

публикувано на 18.11.18 в 06:40
Роджър Федерер няма да играе финал в Лондон

Федерер: Не приемам освиркванията

Роджър Федерер защити Александър Зверев след поражението си от германеца на Мастърса в Лондон. Зверев се наложи със 7:5, 7:6 (5) над швейцареца, за да спечели своя трети успех в шестте си мача срещу Федерер, но полуфиналът в английската столица бе..

публикувано на 18.11.18 в 08:17
принц Албер

Принц Албер поиска Риболовлев да си ходи

В интервю за френската Mediapart принцът на Монако Албер II коментира ситуацията около руския бизнесмен и собственик на контролния пакет акции на футболен клуб "Монако" Дмитрий Риболовлев. Както е известно, той бе обвинен в корупция и търговия с..

публикувано на 18.11.18 в 06:44
Роберто Манчини

Манчини: Силите ни напуснаха

Роберто Манчини видя прогрес в представянето на футболистите от националния отбор на Италия. Воденият от него тим завърши 0:0 срещу състава на Португалия и с това пропусна шансовете си да се класира за финалната четворка на Лигата на нациите...

публикувано на 18.11.18 в 06:34
Йоахим Льов

Льов: Трябва да се примирим с изпадането

Селекционерът на националния отбор на Германия по футбол Йоахим Льов призова за спокойствие, след като стана ясно, че Бундестимът ще изпадне от елитната дивизия в Лигата на нациите. Германците приемат състава на Холандия в последния си мач, но..

публикувано на 18.11.18 в 06:31

Резултати от турнира "Лига на нациите"

Резултати от играните в събота срещи от футболния турнир "Лига на нациите". Отборът на Сърбия надделя с 2:1 у дома над състава на "Черна гора" в среща от Група 4 в Лига "С". В Лига "А" Португалия си гарантира първото място в Група 3, след като..

публикувано на 18.11.18 в 06:28
Клаудио Кешерю

Нападател на "Лудогорец" бележи за Румъния

Нападателят на "Лудогорец" Клаудио Кешерю започна от първата минута и отбеляза гол при успеха на Румъния с 3:0 над Литва в среща от Лигата на нациите. Попадението на тарана дойде за 2:0, като негов асистент бе Николай Станчу. Друг от футболистите на..

публикувано на 18.11.18 в 06:23
Иван Ракитич

Хърватия без важен играч срещу Англия

Хърватският халф Иван Ракитич ще пропусне решаващия мач срещу Англия в Лигата на нациите, обяви селекционерът Златко Далич в петък. Ключовият полузащитник беше заменен в 67-та минута при победата над Испания с 3:2 в четвъртък, когато световните вицешампиони..

публикувано на 17.11.18 в 22:55
Неймар

Неймар отбелязал исторически гол

Звездата на бразилския футбол Неймар влезе в историята на националния си отбор. 26-годишният нападател на френския футболен гранд "Пари Сен Жермен" вкара единствения гол, с който „селесао“ спечели контролата срещу Уругвай (1:0) в Лондон вчера. С това..

публикувано на 17.11.18 в 22:44
Спас Делев

И Спас Делев се оплака от съдията в Кипър

Нападателят на националния отбор на България - Спас Делев, говори пред медиите на "Летище София" след прибирането на "трикольорите" от Кипър. "Щастлив съм, че играя отново за националния отбор. Изиграхме добър мач, но нямахме шанс при..

публикувано на 17.11.18 в 22:18
Александър Попов говори за бъдещето на ЦСКА

Александър Попов: ЦСКА трябваше да бие с 3:0

Треньорът на волейболния ЦСКА Александър Попов коментира успеха над "Левски" с 3:1 гейма в мач от петия кръг на Суперлигата на България. "Хубав и интригуващ мач се получи, три момчета от тима бяха с температура, изпуснахме да победим чисто с 3:0,..

публикувано на 17.11.18 в 22:13
Златан Ибрахимович игра в

Ибрахимович: За всичко е виновен Погба

Нападателят на "Лос Анджелис Галакси" Златан Ибрахимович подкрепи полузащитника на "Манчестър Юнайтед" Пол Погба. Двамата играха заедно с екипа на „червените дяволи” и се познават добре. "Ситуацията около Погба започва да става малко глупава. Всеки..

публикувано на 17.11.18 в 22:04
Владимир Николов

Владимир Николов за дербито: Много мъжество, малко волейбол

Старши-треньорът на волейболния "Левски" Владимир Николов не бе очарован от качеството на играта при загубата от ЦСКА с 1:3 гейма в дербито на Суперлигата. Николов се завърна в игра, принуден заради кадровите проблеми в отбора. "Много мъжество и малко..

публикувано на 17.11.18 в 21:58
Сами Кедира

Халф на "Ювентус" отново контузен

Полузащитникът на италианския футболен гранд "Ювентус" Сами Кедира отново се контузи и ще пропусне следващия шампионатен мач срещу СПАЛ в Серия "А". Германският национал изкълчи глезена си по време на тренировка, съобщиха от щаба на "Ювентус". Сами Кедира..

публикувано на 17.11.18 в 21:56
Лига на нациите

Сърбия с нов успех в "Лига на нациите"

Отборът на Сърбия победи Черна гора с 2:1 в мач от група 4 на дивизия "С" на футболния турнир Лига на нациите. Успехът почти гарантира първото място на сърбите в група 4 и промоция за по-горната дивизия, като това ще стане факт, ако Румъния не успее да..

публикувано на 17.11.18 в 20:11
Росен Кирилов

"Витоша" с успех над "Струмска слава"

Отборът на "Витоша" (Бистрица) победи с 2:1 втородивизионния "Струмска слава" (Радомир) в контролна среща, играна на стадион "Летище" в София.  Даниел Кутев и Григор Долапчиев се разписаха за елитния отбор. На 23-ти ноември тимът на Росен Кирилов приема..

публикувано на 17.11.18 в 19:54
Дидие Дешан

Дешан след фиаското на Франция: Бяхме зле

Селекционерът на световния шампион по футбол Франция Дидие Дешан беше много разочарован от загубата с 0:2 от Холандия в турнира "Лига на нациите", но същевременно похвали съперника. “Това е заслужена загуба срещу много добър холандски състав, който..

публикувано на 17.11.18 в 19:50
Емил Велев

Емил Велев дебютира с победа

Втородивизионният футболен тим на "Добруджа" победи юношите старша възраст на "Черно море" с 3:0 в контролна футболна среща, играна в Суворово. Кристиан Петков, Румен Николов и Беадир Беадиров се разписаха за успеха в дебюта за новия наставник на тима..

публикувано на 17.11.18 в 19:37
Петко Петков

ЦСКА 1948 победи "Септември"

Елитният "Септември" загуби с 1:2 от втородивизионния ЦСКА 1948 в контролна среща, играна на стадиона в Драгалевци. Апостол Попов отбеляза първия гол за ЦСКА 1948, воден от Петко Петков, в 11-а минута, а Светослав Диков удвои преднината на втородивизионния..

публикувано на 17.11.18 в 19:35
Камил Стох

Полша с победа за световната купа по ски-скок

Световният шампион Полша спечели отборното състезание от Световна купа по ски-скок на родна земя във Висла. Пьотр Жила, Якуб Волни, Давид Кубацки и Камил Стох бяха най-добри в осемте си опита на голямата шанца и завършиха с 1026.6 точки. Носителят на..

публикувано на 17.11.18 в 19:22
Александер Зверев

Зверев е първият финалист в Лондон

Германецът Александер Зверев за първи път в кариерата си ще спори за титлата на финалите на АТР, които се провеждат в Лондон. Той се наложи над шесткратният победител в турнира Роджър Федерер от Швейцария със 7:5, 7:6(5) след час и 34 минути..

публикувано на 17.11.18 в 17:53