Спорт

Двоен успех за СОУ "Васил Левски" Роман

Много драматично премина във Видин зоналното първенство по тенис на маса за юноши и девойки VІІІ-Х клас. При девойките в зала "Фестивална" възпитаничките на Росен Цолов от СОУ "Васил Левски" Роман успяха да обърнат с 4:2 отбора на..

публикувано на 03.04.12 в 16:13

ПГ "Проф. д-р Асен Златаров" областен първенец по футбол

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/03-04-2012 IGRI FUTBOL VIDIN.mp3 Миналогодишният победител в областния етап на Ученическите игри- футбол юноши 11-12 клас, отборът на ПГ "Проф. д-р Асен Златаров" Видин , отново завоюва титлата. На..

публикувано на 03.04.12 в 15:19

Елица Костова с победа в Белгия

Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис в зала в белгийския град Тесендерло с награден фонд 25 хиляди долара. Поставената под номер 3 Костова победи преминалата през квалификациите представителка на домакините Елин..

публикувано на 03.04.12 в 13:20

Любомир Манджуков- бронзов медалист от Олимпийските игри за полицаи Мелбърн, Австралия`95

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/02-04-2012 HARI ZA MANDJUKOV RETRO.mp3 Любомир Манджуков е баскетболист второ поколение от огнището на този спорт в тогавашния Видински окръг. В Ново село се играеше силен баскетбол. Ганчо Манджуков , Йордан..

публикувано на 03.04.12 в 13:15

Музей на тениса ще бъде открит в София

Българската федерация по тенис създава Музей на тениса, в който ще бъде отразена вековната история на този спорт в страната. Той ще се помещава на територията на изцяло реновирания Български национален тенис център "Карлсберг", намиращ се в..

публикувано на 03.04.12 в 12:36

Нова победа за ПМГ "Екзарх Антим І" в битката за Купа "Видахим"

Отборът на ПМГ "Екзарх Антим І" записа третата си победа в Ученическата баскетболна лига за Купа "Видахим" при юношите ХІ-ХІІ клас в последната среща от груповата надпревара, в която възпитаниците на Илиян Ангелов-Лъвчето победиха..

публикувано на 03.04.12 в 11:48

Спортна сряда 04.04.2012

21,00-23,00 часа Водещ:Иван Близнаков   В разложката зала“Септември“Пирин Балканстрой разгроми с 3:0 гейма шампиона ЦСКА в първи мач от полуфиналните плейофи за първенство на мъжката волейболна Суперлига. Треньорски реакции веднага след..

публикувано на 03.04.12 в 11:31

„Лудогорец” победи „Левски” като гост

„Лудогорец” победи „Левски” като гост с 1-0 и си върна второто място във временното класиране на „А” – професионалната футболна група. Гола отбеляза Иван Стоянов в 37-а минута. Заради показани червени картони, „сините” завършиха мача с девет души, а „орлите”..

публикувано на 03.04.12 в 05:50

"Севиля" победи "Майорка" с 3:1 в Испания

Футболистите на "Севиля" отбелязаха три гола през второто полувреме и успяха да надиграят с 3:1 състава на "Майорка" в последна среща от 30-ия кръг в испанската Примера дивисион. Този успех изкачи отбора на 8-о място в класирането с 42..

публикувано на 03.04.12 в 05:45

Арестуваха Андреа Мазиело и още 19 души в разследване за уреждане на мачове в Италия

Бившият футболист на "Бари", а сега играч на "Аталанта" Андреа Мазиело и още 19 души бяха арестувани във връзка с разследване за уредени мачове в италианския шампионат. Андреа Мазиело, 26-годишен, в продължение на три години и половина..

публикувано на 03.04.12 в 04:55

Националният ни отбор по хокей на лед започна с победа на световното във втора група на втора дивизия

Националният ни отбор по хокей на лед започна с победа участието си на световното първенство във втора група на втора дивизия, което започва вчера в Зимния дворец на спорта в София. В първия си мач българските хокеисти спечелиха срещу състава на Република..

публикувано на 03.04.12 в 04:47

"Берое" и "Локомотив" (Пд) не се победиха в Стара Загора

Отборите на "Берое" и "Локомотив" ( Пловдив ) завършиха наравно - 1:1, в мач от 22-ия кръг на "А" футболната група, изигран пред около 6 000 зрители в Стара Загора. В 19-та минута запалянковците на двата отбора..

публикувано на 03.04.12 в 04:35

"Манчестър Юнайтед" върви уверено към нова титла

Манчестър Юнайтед направи нова кръчка към защитата на титлата си в английската Висша футболна лига. В послден мач от 31-вия кръг Юнайтед надигра като гост с 2:0 Блекбърн. Головете вкараха Валенсия в 81-та и Ашли йънг в 86-тата минута. Димитър Бербатов не..

публикувано на 03.04.12 в 04:27
Футболистите на

И "Лудогорец" победи безидейния "Левски" в мач с 3 червени картона

ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/03 04 2012 Gadjev.mp3 ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/03 04 2012 Stanislav Genchev.mp3 ftp://files.bnr.bg/Horizont/Sport/03 04 2012 Tonev.mp3   Отборът на "Лудогорец" победи с 1:0 като гост състава на..

публикувано на 02.04.12 в 19:56

"Литекс" победи "Ботев", "Черноморец" не успя срещу "Славия"

"Литекс" победи "Ботев" (Враца) с 3:1 като гост в мач от 22-и кръг на "А" група. Головете за ловешкия тим вкараха Никасио в 51-вата минута и Галин Иванов в 59-ата и 80-ата минута. Бранимир Костадинов отбеляза почетното..

публикувано на 02.04.12 в 14:46

ЦСКА загуби Адемар за половин година

Между 6 и 9 месеца ще отсъства от игра бразилецът Адемар. Той се контузи в началото на мача с Видима-Раковски, спечелен с 1:0 от ЦСКА при визитата в Севлиево. “За съжаление травмата на Адемар е доста сериозна. Днес му бе направен основен и обстоен..

публикувано на 02.04.12 в 14:27

Петър Стойчев завърши 11-ти в Ейлат (Израел)

Петър Стойчев зае 11-о място в маратонското плуване на 10 км в открити води в Ейлат (Израел), пореден старт от състезанията за Световната купа по плувен маратон. Стойчев финишира с време 1:52:45.80 час и остана на 11.9 секунди след победителя Спирос Янотис..

публикувано на 02.04.12 в 14:02

"Литекс" с най-предно класиране от нашите в Световната клубна ранглиста

Шампионът "Литекс" е най-напред от българските отбори в Световната клубна ранглиста за месец март, изготвена от Международната федерация по футболна история и статистика (IFFHS). След силното начало на пролетния дял от първенството ловчанлии..

публикувано на 02.04.12 в 13:57

"Ботев" Враца - "Литекс" 1:3

ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/02-04-2012 JORO PRIAKO.mp3 ftp://admin.bnr.bg/radiovidin/Audio/SPORT/03.04-SPORT-SLED-BOTEV-LITEX.mp3 На стадион "Христо Ботев" във Враца "Ботев" загуби от "Литекс" с 1:3, в среща от..

публикувано на 02.04.12 в 13:20

Хокеистите на Белгия разгромиха тима на Мексико на старта на световното във втора дивизия у нас

Очаквано отборът на Белгия разгроми състава на Мексико с 9:2 в първия мач от Световно първенство по хокей на лед в дивизия II, група "В" в Зимния дворец в София. Оливие Ролан се отличи с четири гола и асистенция за победителите, Винсънт Морган..

публикувано на 02.04.12 в 12:39