Мартин Чой: Имам две счупени ребра, но другата седмица ще карам на пистата в Риека

Мартин Чой с победа на писта „Долна Митрополия“

Мартин Чой спечели убедителна победа в кръга от националния шампионат по мотоциклетизъм на писта на летищен комплекс „Долна Митрополия“. Пилотът на „EKO BMW Racing Team“ кара убедително по време на цялото състезание, като подобри собствения си..

публикувано на 24.09.18 в 12:52

Григор Димитров с позиция надолу, а Виктория Димитрова с две нагоре в света

Григор Димитров отстъпи с една позиция и вече заема осмо място в новото издание в световната ранглиста с актив от 3755 точки. Първата ни ракета размени мястото с Доминик Тийм, който от тази седмица е по номер 7 в класацията след титлата в Санкт..

публикувано на 24.09.18 в 11:05
Тайгър Уудс

Тайгър Уудс спечели турнир след 5 години пауза

Американският голфър Тайгър Уудс спечели първия си турнир от пет години, след като триумфира в надпреварата в Атланта. 42-годишният спортист постигна 80-а победа в кариерата си в PGA Tour и се нуждае от още два трофея за да стигне рекорда на Сам..

публикувано на 24.09.18 в 10:46
Майкъл Иванов

Майкъл Иванов с първа европейска титла в супермотото

Майкъл Иванов с КТМ стана за първи път европейски шампион по супермото. Състезателят на „НСА Моторспорт“ оглави класирането в клас S 3със 138 точки. В първия манш пилотът от Троян водеше оспорвана битка за първото място с Хакан Халми (МСК..

публикувано на 24.09.18 в 10:38
Мей Махлангу

Новата звезда на "Лудогорец": "Ботев" си беше написал добре домашното

Новото попълнение на "Лудогорец" Мей Махлангу вкара един от головете за обрата при визитата на "Ботев" (Пловдив) с 3:2, а след срещата от деветия кръг на Първа професионална футболна лига заяви, че се чувства щастлив в новия си отбор и се стреми да..

публикувано на 24.09.18 в 00:48
Теодор Тодоров

Напрежението ни дойде в повече, смята Теодор Тодоров

Напрежението е попречило на волейболистите ни да се представят по-добре в мачовете от световното първенство. В това е убеден центърът на нашите национали Теодор Тодоров. "Напрежението в отбора дойде малко повече. След като стана ясно, че не можем да..

публикувано на 24.09.18 в 00:42

"Лион" и "Марсилия" правят голово шоу

Отборът на "Олимпик" Лион срази този на "Олимпик" Марсилия с 4:2 в дербито от шестия кръг на френската Лига 1 и се изравни по точки с него във временното класиране. Хосем Аоуар (27) отбеляза първия гол след асистенция на Н‘Домбеле, но една от..

публикувано на 24.09.18 в 00:39
Лионел Меси

"Барселона" с първа издънка за сезона

Шампионът на Испания по футбол Барселона направи първа грешна стъпка от началото на новия сезон, след като в мач от петия кръг завърши 2:2 като домакин на "Жирона". Домакините играха цяло второ полувреме с човек по-малко, тъй като в 35-ата минута бранителят..

публикувано на 24.09.18 в 00:31
Кристиано Роналдо

Роналдо с нов гол за "Ювентус"

С голове на Кристиано Роналдо и Федерико Бернардески в последните 10 минути "Ювентус" победи с 2:0 "Фрозиноне" като гост в последен мач от петия кръг на Серия "А". Победата остави шампионите начело в класирането с пълен актив от 15 точки, докато "Фрозиноне"..

публикувано на 23.09.18 в 23:45
Тодор Неделев вкара гол за

Неделев: Не сме продали мача на "Лудогорец"

Националът на "Ботев" Пловдив Тодор Неделев беше бесен от поражението с 2:3 от "Лудогорец", след като тимът му загуби преднина от два гола. Той обяви, че според него съдията Ивайло Стоянов е ощетил домакините, тъй като третото попадение било от..

публикувано на 23.09.18 в 23:04
Стан Вавринка

Вавринка с "уайлд кард" за Шанхай

Носителят на 3 титли от “Големия шлем” Стан Вавринка е първият тенисист, който получава “уайлд кард” за турнира от сериите “Мастърс” в Шанхай. Най-доброто класиране на швейцареца там е четвъртфинал през 2013 и 2015 година, като напълно нормално той..

публикувано на 23.09.18 в 22:49
Гари Родригес

Бивш левскар изпуска дузпа за "Галатасарай"

Преминалият през "Левски" нападател Гари Родригес се превърна в антигерой за турския футболен гранд "Галатасарай" като гост на "Акхисар". Той пропусна дузпа, с която можеше гостите можеха да поведат в резултата. В крайна сметка "Акхисар" спечели с 3:0..

публикувано на 23.09.18 в 22:45
Първа професионална футболна лига

Резултати и класиране в първа лига

Мачове от деветия кръг в Първа професионална футболна лига: "Верея" - "Дунав" 1:1 "Черно море" - "Славия"  1:2 "Ботев" Пловдив - "Лудогорец"  2:3 "Септември" - "Локомотив" Пловдив  1:3 "Ботев" Враца - ЦСКА София  0:2 "Етър" - "Берое"  1:1 "Левски" - Витоша"..

публикувано на 23.09.18 в 22:36
Пауло Аутуори

Трябва да се бориш до последно, твърди Аутуори

Мениджърът на "Лудогорец" Пауло Аутуори бе доволен от победата на неговия тим над състава на "Ботев" с 3:2 в последната среща от деветия кръг първа професионална футболна лига. "Преди три дни ние загубихме мач, в който водехме с два гола. Тогава научихме..

публикувано на 23.09.18 в 22:28
Николай Киров

Треньорът на "Ботев": Нямам обяснение какво стана след почивката

"Нямам обяснение защо играта ни през първите 45 минути нямаше нищо общо с тази през вторите". Това заяви след загубата с "Лудогорец" с 2:3 Николай Киров. Старши-треньорът на "Ботев" Пловдив не знаеше защо футболистите му са играли на ниво преди почивката,..

публикувано на 23.09.18 в 22:21
Козмин Моци

"Лудогорец" обърна "Ботев" в Пловдив от 0:2

Шампионът на България "Лудогорец" спечели с 3:2 гостуването си на "Ботев" Пловдив в последен мач от деветия кръг на Първа професионална футболна лига. Гостите от Разград изоставаха с 0:2 след 15 минути игра, но с голове на Козмин Моци, Мей Малангу и..

публикувано на 23.09.18 в 22:08
Ивелин Попов

Хвалят Ивелин Попов при реми на "Спартак"

Националът Ивелин Попов изигра силен мач за "Спартак" Москва при равенството 1:1 с ЦСКА Москва в дербито на 8-ия кръг на руското футболно първенство. Българинът започна като титуляр и остана на терена до 88-а минута, когато бе сменен от Михаил Игнатов...

публикувано на 23.09.18 в 21:59
Маурицио Сари

Мениджърът на "Челси" недоволен от програмата в Англия

Мениджърът Маурицио Сари не оправда незадоволителната игра на "Челси" срещу "Уест Хям" (0:0) с малкото време за подготовка след срещата от "Лига Европа" срещу ПАОК. Заради метеорологични проблеми отборът успя да се прибере от Солун чак в петък следобед и..

публикувано на 23.09.18 в 21:56
Оливие Жиру

"Уест Хям" спря "Челси"

Отборите на "Уест Хям" и "Челси" завършиха 0:0 в лондонския сблъсък от шестия кръг на Висшата английска лига, игран на “Лондон Стейдиъм”. Тимът на Маурисио Сари имаше предимство през целия мач, но не създаде толкова много положения, като най-чистите бяха..

публикувано на 23.09.18 в 21:46