Марсел Хиршер

Хиршер спечели пети пореден слалом

Марсел Хиршер спечели пети пореден слалом, триумфирайки в старта от световната купа по ски алпийски дисциплини във Венген (Швейцария). Австриецът остава след себе си Хенрик Кристоферсен от Норвегия и шведа Андре Мирер. В спускането при жените в Бад..

публикувано на 14.01.18 в 18:41
Неймар

"Реал" предлага 500 милиона евро за Неймар

Испанският футболен клуб "Реал" Мадрид е готов да плати 500 милиона евро, за да има в състава си Неймар. Това твърди изданието Le 10 Sport.com. Кралският клуб се нуждае спешно от усилване в атака, а от своя страна Неймар не се чувства доволен във..

публикувано на 14.01.18 в 13:16

Адриан Андреев и Гергана Топалова със загуби в Австралия

Адриан Андреев и Гергана Топалова загубиха срещите си от втория кръг на турнира от първа категория на ITF в Траралгон (Австралия). При юношите Андреев отстъпи пред Даниел Михалски (Полша) с 4:6, 6:2, 3:6. На старта българинът победи Филип Яну (Румъния) с..

публикувано на 14.01.18 в 13:00
Даниел Иванов-Аоияма

Аоияма започна със загуба турнира по сумо в Токио

Българският сумист Даниел Иванов - Аоияма започна с поражение участието си в Новогодишния турнир, който се провежда в Токио. 31-годишният Аоияма, който тази година се състезава в дивизия Джурьо, второто ниво на сумото в Япония, отстъпи пред "джурьо-2"..

публикувано на 14.01.18 в 12:34
Пламен Крумов игра в

"Арда" взима освободен защитник от "Локомотив" (Пловдив)

Хитът в трета футболна лига отбор на "Арда" (Кърджали) продължава със селекцията и укрепването на състава, който трябва да бъде основа на сезона в професионалния футбол догодина. От утре към лидерите в Югоизточната Трета лига ще се присъедини и Пламен..

публикувано на 14.01.18 в 11:34
Тодор Алексиев

Тодор Алексиев и "Олимпиакос" с 13-а поредна победа в Гърция

Тодор Алексиев и тимът на "Олимпиакос" (Пирея) постигнаха 13-а поредна победа в гръцкото първенство, след като надиграха "Етникос " (Александруполис) с 3:1 гейма (26:24, 21:25, 25:23, 25:15).  Бившият капитан на националите бе най-резултатен за..

публикувано на 14.01.18 в 11:12
Лионел Меси

Меси ще взима по над 100 милиона евро на година

Голмайсторът на испанския футболен клуб "Барселона" Лионел Меси ще получи над 100 милиона евро на сезон в следващите четири години, разкри сайтът Football Leaks. Аржентинецът ще получи със сигурност 106 милиона евро на година, ако участва в над 60%..

публикувано на 14.01.18 в 11:07
Николай Николов

Николай Николов с успех срещу Пламен Константинов

Българският национал по волейбол Николай Николов и "Белогорие " (Белгород) победиха водения от националния ни селекционер Пламен Константинов "Локомотив" (Новосибирск) с 3:0 гейма (25:23, 25:13, 29:27) в двубой от 19-ия кръг на руската Суперлига...

публикувано на 14.01.18 в 11:04

Резултати от НБА

Срещи от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация (НБА): "Далас" - "Лос Анджелис Лейкърс" - 101:107 след продължение "Лос Анджелис Клипърс" -"Сакраменто" - 126:105 "Шарлът" - "Оклахома Сити"  -  91:101 "Вашингтон" - "Бруклин"  - 119:113 след..

публикувано на 14.01.18 в 10:58
Григор Димитров

Григор Димитров стартира срещу квалификант на Australian Open

Поственият под номер 3 в основната схема Григор Димитров ще играе срещу квалификанта Денис Новак (Австрия) в първия кръг на Откритото първенство  на Австралия по тенис, което започва тази нощ. 24-годишният Новак е 224-и в световната ранглиста и няма..

публикувано на 14.01.18 в 10:55

Резултати от НХЛ

Мачове от редовния сезон в Националната хокейна лига на Съединените щати и Канада (НХЛ): "Ню Йорк Рейнджърс" - "Ню Йорк Айлендърс"      2:7 "Питсбърг" - Детройт"  4:1 "Минесота" - "Уинипег"  4:1 "Монреал" - "Бостън"  3:4 след дузпи "Ню Джърси" -..

публикувано на 14.01.18 в 10:46
Виктория Томова

Виктория Томова в основната схема на Australian Open

Първата ракета на България Виктория Томова ще играе срещу американката Никол Гибс в първия кръг на Откритото първенство  на Австралия по тенис, което започва тази нощ. Томова загуби в третия кръг на квалификациите от Анна Блинкова (Русия) с 3:6, 6:1, 1:6 за..

публикувано на 14.01.18 в 10:28

Резултати от първенството по баскетбол за мъже

Срещи от 14-ия кръг на Националната баскетболна лига за мъже: "Рилски спортист" (Самоков) - "Берое" (Стара Загора) - 96:88 (27:27, 30:12, 17:24, 22:25) "Балкан" (Ботевград) - "Спартак" (Плевен) - 106:76 (22:15, 30:25, 30:13, 24:23) "Академик" - "Академик..

публикувано на 14.01.18 в 06:16

"Монтана" - "Нефтохимик" на финал за Купата по волейбол

Домакинът и финалист от миналия сезон "Монтана" се класира за финала на турнира за купата на България по волейбол при мъжете. Възпитаниците на Даниел Пеев победиха носителя на трофея "Добруджа" 07 с 3:1 (25:20, 26:24, 22:25, 25:19)  гейма. Срещата беше..

публикувано на 14.01.18 в 06:12
Хари Кейн

"Тотнъм" удари с 4:0 "Евъртън", Кейн с два гола

Отборът на "Тотнъм" разгроми състава на "Евертън" с 4:0 в мач от 23-ия кръг на английското футболно първенство. Така футболистите на Маурисио Почетино се изравниха по точки с четвъртия "Ливърпул", който днес приема лидера "Манчестър Сити". Хари Кейн вкара..

публикувано на 14.01.18 в 06:02

"Реал" (Мадрид) отново разочарова привържениците си

"Виляреал" постигна впечатляваща победа с 1:0 при гостуването си на "Реал" (Мадрид) и се изкачи на 4-то място в класирането след 19 мача. Срещата мина с доста спорни моменти, като домакините имаха претенции за дузпи, а също така и за засада при гола на..

публикувано на 13.01.18 в 19:59

Владимир Зографски си осигури участие на Олимпиадата в Пьончан

Владимир Зографски спечели първи точки за сезона за Световната купа по ски скок и си осигури на 100 процента участие на олимпийските игри в Пьончан, които започват на 9 февруари. Зографски завърши на 26-о място в състезанието по ски-полети от..

публикувано на 13.01.18 в 19:47
Радослав Янков

Теодора Пенчева и Радослав Янков не успяха в Бад Гащайн

Теодора Пенчева и Радослав Янков се класираха на 17-о място в отборната смесена надпревара по паралелен слалом от Световната купа по сноуборд в Бад Гащайн (Австрия). Пенчева и Янков отпаднаха в първия кръг от втория състав на Италия Алис..

публикувано на 13.01.18 в 19:44
Челси-Лестър  0:0

"Челси" не успя да превземе вратата на "Лестър"

Челси не успя да победи Лестър-0:0 в двубой от 23-ия кръг на Премиър лийг. "Лисиците" останаха с 10 души в 68-ата минута, когато втори жълт картон получи Бен Чилуел.   Гостите стартираха много силно и като по чудо не поведоха в резултата...

публикувано на 13.01.18 в 19:33

Мария Мицова загуби в Талин

Мария Мицова отпадна на четвъртфиналите на сингъл на международния турнир по бадминтон в Талин (Естония) с награден фонд 10 хиляди долара. Българката, която е поставена под номер 2 в схемата при жените, загуби в оспорван мач от квалификантката..

публикувано на 13.01.18 в 15:15