Баскетболните ни надежди губят от Белгия

Националният отбор на България по баскетбол за момчета до 16 години загуби от Белгия в предпоследния си мач от европейското първенство в дивизия "Б" в Сараево (Босна и Херцеговина). В среща за разпределение на местата от 9-то до 12-то националите..

публикувано на 18.08.18 в 10:19
Новак Джокович

Новак Джокович с две победи за един ден

Сърбинът Новак Джокович се класира за полуфиналите на тенис-турнира от сериите „Мастърс“ в Синсинати (САЩ), след като записа две победи за един ден. След като надигра миналогодишния победител в състезанието Григор Димитров с 2:6, 6:3 и 6:4 в..

публикувано на 18.08.18 в 08:29
От Танак

От Танак поведе на рали Германия

Пилотът на „Тойота“ поведе в автомобилното рали Германия, девети кръг от световния рали шампионат. Естонецът, който спечели най-бързото рали през сезона – Финландия, изпусна за кратко първото място в първия ден от състезанието, но след това се върна..

публикувано на 18.08.18 в 07:50
Мартин Камбуров

"Черно море" и "Берое" правят реми във Варна

Отборите на "Черно море" и "Берое" завършиха при нулево равенство мача на стадион "Тича" във Варна в мач от петия кръг на Първа футболна лига. Срещата ще се запомни единствено с контузията на Камен Хаджиев, който напусна терена с разкървавено лице..

публикувано на 17.08.18 в 22:47
Златомир Загорчич

Загорчич критикува "Славия" след победата над "Дунав"

Критики към футболистите на "Славия" изказа Златомир Загорчич. Старши-треньорът на "белите" не бе доволен от представянето на тима, независимо от победата с 2:0 над състава на "Дунав" в първия мач от петия кръг на първа футболна лига. "Доволен съм от..

публикувано на 17.08.18 в 22:41
Малин Орачев

Треньорът на "Дунав": Сами сме си виновни

Треньорът на "Дунав" Малин Орачев коментира загубата от "Славия" на националния стадион "Васил Левски" с 0:2 в мач от петия кръг на първа футболна лига. Той сподели, че отбора е пропуснал ситуации, които са променили везните в срещата...

публикувано на 17.08.18 в 22:35
Мауро Икарди

Скалони почна чистка в Аржентина

Временният селекционер на Аржентина Лионел Скалони направи сериозни промени в състава за предстоящите две контроли срещу отборите на Гватемала и Колумбия. Едва девет играчи от световното първенство намериха място в списъка с 23-има души за предстоящите..

публикувано на 17.08.18 в 22:30
Симона Халеп

Симона Халеп с нов успех в Синсинати

Номер 1 в света при жените Симона Халеп спечели в два сета срещу австралийката Ашли Барти - 7:5, 6:4 и се класира за четвъртфиналите на турнира в Синсинати. Румънката губеше с 1:3 в първия сет, но се измъкна от трудната ситуация и обърна до 7:5. Във втория..

публикувано на 17.08.18 в 22:27
Давид Гофен

Дел Потро, Гофен и Чилич бият в Синсинати

Хуан Мартин Дел Потро от Аржентина се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Синсинати - Съединени щати, след победа над Ник Кириос от Австралия със 7:6 (7:4), 6:7 (6:8), 6:2. В спор за място на полуфиналите четвъртия в..

публикувано на 17.08.18 в 22:19
Григор Димитров

Григор Димитров загуби от Джокович в Синсинати

Миналогодишният шампион Григор Димитров отпадна след загуба от Новак Джокович в третия кръг на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Синсинати - Съединени щати. Най-добрият български тенисист загуби след доиграването на мача срещу бившия номер 1 в света..

публикувано на 17.08.18 в 22:11
Галин Иванов вкара гол за

"Славия" победи "Дунав", Георги Петков спасява дузпа

Отборът на "Славия" победи състава на "Дунав" с 2:0 в среща от петия кръг на Първа футболна лига и записа първа домакинска победа в елита през този сезон.  През първата част гостите от Русе пропуснаха дузпа в 25-ата минута, когато удар на Васев бе..

публикувано на 17.08.18 в 20:30
Красимир Балъков

"Етър" уреди нов вратар

Вратарят Анатолий Господинов беше картотекиран в "Етър" преди гостуването на "Ботев" (Враца) за срещата от петия кръг на първа футболна лига, съобщиха от клуба. Жълтата карта на стража, който преди седмица подписа договор с "Етър", пристигна от Полша. За..

публикувано на 17.08.18 в 20:26
ФИФА

"Реал" Мадрид даде "Интер" на ФИФА

Испанският футболен клуб "Реал" Мадрид докладва италианския "Интер" пред ФИФА заради нерегламентирани опити да привлече плеймейкъра Лука Модрич. От ФИФА разкриха, че са получили жалба от "Реал" Мадрид малко преди затваряне на трансферния прозорец за Италия...

публикувано на 17.08.18 в 20:24
Мауридес позира с наградата

Мауридес посвети головете срещу "Славия" на брат си

Нападателят на ЦСКА София Мауридес посвети двата гола срещу Славия на своя брат Майкон, който играе за турския гранд "Галатасарай". Мауридес бе избран за играч на четвъртия кръг за двете попадения срещу "белите", с които донесе поредни три точки за ЦСКА, а..

публикувано на 17.08.18 в 18:41
Изабела Шиникова

Шиникова отпадна на четвъртфинал в Лайпциг

Българката Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Лайпциг (Германия) с награден фонд 25 хиляди долара. Шестата поставена в схемата Шиникова загуби от номер 2 Юлия Грабхер (Австрия) с 3:6, 4:6 за 85 минути. Във..

публикувано на 17.08.18 в 18:31
Катрин Тасева

Тасева и Владинова на финали в Минск

Катрин Тасева се класира за финалите на обръч и топка, а Невяна Владинова е финалистка на топка след изпълненията на тези два уреда от първия ден на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в Минск (Беларус). Катрин Тасева има сбор от 36.400..

публикувано на 17.08.18 в 18:24
Татяна Воложанина

Воложанина ще участва на младежките олимпийски игри по художествена гимнастика

Татяна Воложанина ще представя България на турнира по художествена гимнастика на младежките олимпийски игри, които ще се проведат от 6 до 18 октомври в Буенос Айрес (Аржентина), съобщават от БФХГ. Грацията спечели днешното контролно на национален отбор..

публикувано на 17.08.18 в 18:22
Антонио Вутов вече е играч на

"Ботев" Пловдив си върна Антонио Вутов

Футболен клуб "Ботев" (Пловдив) привлече Антонио Вутов. Клубът сключи договор за трансфера на 22-годишния нападател с италианския "Удинезе", с който придоби правата върху футболиста. Договорът на Вутов с "Ботев" е за срок от 2 години и изтича на 30.06.2020..

публикувано на 17.08.18 в 17:43
Жорди Гомес

Гомес след раздялата с "Левски": Наслаждавах се на престоя си

"Наслаждавах се на престоя си в "Левски", тръгвам си щастлив". Това заяви Жорди Гомес. Испанският полузащитник прекрати договора си с футболния клуб по взаимно съгласие и ще премине като свободен агент в кипърския "Омония" Никозия. "Тръгвам си, щастлив..

публикувано на 17.08.18 в 17:38
Андрей Гълъбинов

Гълъбинов с нов отбор в Италия

Българският футболен национал Андрей Гълъбинов напуска Серия "А" в Италия. Нападателят ще подпише договор за три години с тима на "Специя" и ще играе в Серия "Б". 29-годишният футболист изигра общо 18 мача и вкара 3 гола през миналата година в Генуа с..

публикувано на 17.08.18 в 17:19