Уейн Рууни

Рууни пред завръщане в игра

Нападателят на английския футболен тим "Манчестър Юнайтед" Уейн Рууни може да играе в реванша срещу "Андерлехт" от 1/4-финалите на турнира Лига Европа днес от 22:05 часа българско време на "Олд Трафорд". Първата среща в Белгия завърши при резултат..

публикувано на 20.04.17 в 07:34
Рафаел Надал

Надал с труден старт в Монте Карло

Поставеният под номер 4 в основната схема Рафаел Надал се класира трудно за третия кръг на турнира по тенис от сериите "Мастърс" на червени кортове в Монте Карло. Най-популярният испански тенисист надви британеца Кайл Едмънд с 6:0, 5:7, 6:3 в среща..

публикувано на 20.04.17 в 07:27

УЕФА наказа "Лион" и "Бешикташ" условно с изваждане от евротурнирите

Европейската футболна федерация УЕФА наказа отборите на "Олимпик" (Лион) и "Бешикташ" условно с изваждане от европейските клубни турнири за 2 години. Това означава, че при следващо провинение на отборите наказанието ще стане ефективно. Причината за..

публикувано на 20.04.17 в 07:23
„Марица“

"Марица" и "Левски" с победи във волейболното първенство

Шампионките от "Марица" (Пловдив) победиха гостуващия "Казанлък Волей" (Казанлък) с 3:0 гейма (25:19, 25:12, 25:11) след 66 минути игра в първия мач от полуфиналната серия между двата тима в женската Национална волейболна лига. Резултатната игра..

публикувано на 20.04.17 в 07:05
Воин Войнов

Левскар стана треньор на "Локомотив" (Пд)

Войн Войнов е новият старши-треньор на "Локомотив" (Пловдив), съобщава сайтът на клуба. Специалистът ще води "черно-белите" още в гостуването на Черно море в Каварна. Договорът на Войн Войнов е до края на настоящия сезон. Войн Войнов е роден на 7..

публикувано на 20.04.17 в 06:56
Фалкао

"Монако" на полуфинал след 3:1 срещу "Борусия"

Отборът на "Монако" победи гостуващия "Борусия" (Дортмунд) с 3:1 на стадион "Луи II" в реванша помежду им от 1/4-финалите в Шампионската лига. "Монако" спечели с 3:2 в Германия и така се класира за четвърти път на 1/2-финалите в турнира с общ резултат..

публикувано на 20.04.17 в 06:52
Лионел Меси

Меси изравни рекорд в Шампионска лига

Реваншът между отборите на "Барселона" и "Ювентус" в четвъртфиналите на Шампионска лига бе 115-ият мач за Лионел Меси в турнира. Така аржентинецът изравни бившия бранител на каталунците Карлес Пуйол по брой мачове в най-престижната европейска клубна..

публикувано на 20.04.17 в 06:47
Луис Суарес

"Барселона" аут от Шампионска лига

Отборите на "Барселона" и "Ювентус" завършиха 0:0 на стадион „Камп Ноу” в реванша от 1/4-финалите на Шампионската лига по футбол. Така италианският шампион се класира за 12-и път в историята за 1/2-финалите на най-престижния европейски клубен..

публикувано на 20.04.17 в 06:43

"Ботев" победи като гост "Верея" с 1:0

Отборът на "Ботев" победи като гост "Верея" с 1:0 в първия полуфинал от турнира за купата на България по футбол. На стадион "Трейс Арена" в Стара Загора 90 минути не стигнаха за бъде отбелязан гол. Чак в четвъртата минута на даденото от съдията Волен Чинков..

публикувано на 19.04.17 в 21:30

Изненадваща загуба на Григор Димитров

Григор Димитров допусна изненадваща загуба в първата си среща на тенис-турнира в Монте Карло. Поставеният под номер 8 в схемата Димитров загуби от тръгналия от квалификациите германец Ян-Ленард Щруф (58-и в ранглистата) с 6:4, 3:6 и 2:6. Така очакваното..

публикувано на 19.04.17 в 21:17

"Левски" и "Марица" поведоха с по 1:0 победи

Отборите на "Левски" и "Марица" спечелиха първите си мачове от полуфиналите на първенството ни по волейбол за жени. "Сините" победиха в пловдивската зала "Олимпиада" състава на "Раковски" (Димитровград) с 3:1 гейма, а също в Пловдив шампионките от "Марица"..

публикувано на 19.04.17 в 20:54

Антоанета Стефанова с трета победа на европейското първенство по шахмат

Антоанета Стефанова постигна третата си победа на европейското първенство по шахмат за жени в Рига. В осмия кръг тя победи с черните фигури азербайджанката Туркан Мамедярова (сестра на гросмайстор Шахрияр Мамедяров) на 49-ия ход. С 4,5 точки Стефанова е в..

публикувано на 19.04.17 в 20:30
Николай Митов

Митов харесал бразилци, "Левски" не може да ги купи

Старши-треньорът на футболния "Левски" Николай Митов разкри, че е действителност е имало доклад на селекционера Георги Чиликов за няколко следени бразилски футболисти. Специалистът заяви, че е харесал шест-седем от тях, но добави, че те..

публикувано на 19.04.17 в 13:02
Кристиано Роналдо

"Реал" на полуфинал в Шампионска лига, Роналдо с хеттрик

Отборът на "Реал" (Мадрид) се класира за полуфиналите на Шампионската лига по футбол. "Реал" победи в изключителна драма "Байерн" с 4:2 след продължения в мач-реванш от четвъртфиналната фаза. Редовното време завърши 1:2. Първата среща в Мюнхен "Реал"..

публикувано на 19.04.17 в 00:34
Джейми Варди

"Атлетико" на полуфинал в Шампионска лига

Английският футболен шампион "Лестър" приключи участието си в Шампионската лига. "Лестър" отпадна след 1:1 на реванша от четвъртфиналите на турнира срещу "Атлетико" (Мадрид). "Атлетико" спечели с 1:0 в първия мач на своя "Висенте Калдерон" и това се..

публикувано на 18.04.17 в 23:48
Едисон Кавани

"ПСЖ" обърна "Мец" с 3:2 във Франция

Отборът на "Пари Сен Жермен" надви трудно състава на "Мец" с 3:2 като гост в мач от първенството на Франция по футбол. Грандът от Париж водеше с 2:0 до 78-ата минута, но допусна изравняване в самия край. В последните секунди на продължението обаче се..

публикувано на 18.04.17 в 23:15
Серхио Рамос

Рамос с юбилеен мач в Шампионската лига

Капитанът на испанския футболен клуб "Реал" (Мадрид) Серхио Рамос записа юбилеен мач в Шампионската лига срещу "Байерн" (Мюнхен). Испанският национал изигра своята среща №100 в най-комерсиалния клубен турнир. По този начин Серхио Рамос стана едва..

публикувано на 18.04.17 в 22:36
Любомир Минчев

"Берое" спечели Балканската лига

Отборът на "Берое" спечели Балканската лига по баскетбол за мъже. Тимът от Стара Загора победи македонския "Куманово" със 77:73 точки като гост във втория мач от финалната серия. Мачът започна половин час по-късно заради спирането на тока в залата...

публикувано на 18.04.17 в 22:25
Георги Дерменджиев

Дерменджиев след 4:0: "Лудогорец" все още не е на финал

"Лудогорец" все още не се е класирал за финал . Това обяви след успеха с 4:0 срещу "Литекс" в първия полуфинал от турнира за купата на България по футбол старши-треньорът на "Лудогорец" Георги Дерменджиев . Не бих казал, че сме на финал, защото има..

публикувано на 18.04.17 в 22:13
Светослав Дяков

Дяков: Искам да играя срещу ЦСКА, лекарите не дават

Капитанът на футболния ни шампион "Лудогорец" Светослав Дяков призна, че все още се надява да играе в дербито с ЦСКА в неделя. Халфът се възстановява от травма и все още не тренира, но иска да играе в срещата. Все още не съм възстановен и все още..

публикувано на 18.04.17 в 21:31