„Ливърпул“ е начело в Англия след „Челси“ - „Манчестър Сити“ 2:0

Отборът на „Челси“ нанесе първа загуба на шампиона „Манчестър Сити“ с 2:0 този сезон в английската Висша лига по футбол в мач от 16-ия кръг.  Този резултат остави „Ливърпул“ на върха в класирането. Резултати от кръга: „Борнемут“ –..

публикувано на 08.12.18 в 21:45
Футболистите на „Борусия“ (Дортмунд) ликуват след успеха с 2:1 над „Шалке“

Мачове от 14-ия кръг на германското първенство по футбол

„Херта“ – „Айнтрахт“ (Франкфурт)  1:0 „Байер“ (Леверкузен) – „Аугсбург“  1:0 „Байерн“ (Мюнхен) – „Нюрнберг“  3:0 „Шалке“ – „Борусия“ (Дортмунд)  1:2 „Фрайбург“ – „Лайпциг“    3:0 „Волфсбург“ – „Хофенхайм“    2:2 В неделя:..

публикувано на 08.12.18 в 21:38
Волейболистките на „Берое“ са вече втори

Отборът на „Берое“ надигра като домакин ЦСКА с 3:0 (25:14, 25:15, 25:17) в мач от шестия кръг на женското ни първенство по волейбол.  Така тимът от Стара Загора излезе на второ място с 4 победи, 1 загуба и 12 т. Лидер с 4 успеха и 12 т е шампионът..

публикувано на 08.12.18 в 21:02
„Черно море“ загуби от „Академик Бултекс“  92:93  точки след продължение

Резултати в Националната баскетболна лига за мъже

Мачове от деветия кръг на първенството ни по баскетбол при мъжете: „Балкан“ – „Берое“   82:90 (17:26, 20:33, 14:14, 31:17) „Черно море“ – „Академик Бултекс“  92:93 (18:18, 19:18, 18:24, 26:21, 11:12) след продължение „Спартак“ (Плевен)..

публикувано на 08.12.18 в 20:44

Волейболистите на ЦСКА с шести пореден успех

Мъжкият отбор на ЦСКА продължава победната си серия в Суперлигата на България по волейбол, като постигна 6-и пореден и общо 7-и успех в шампионата.  „Червените“ надиграха като гости „Марек Юнион Ивкони“ с 3:1 (16:25, 25:23, 25:23, 25:21) в среща от..

публикувано на 08.12.18 в 20:37
Отмениха гол на „Етър“ в последните минути при 1:2 с „Левски“

Отборът на „Левски“ се изкачи временно на второ място в класирането на Първа професионална лига по футбол, след като направи пълен обрат срещу „Етър“ като домакин и спечели с 2:1. „Сините“ са с актив от 41 точки и водят с две пред ЦСКА София, който..

публикувано на 08.12.18 в 19:45
Финландка е първа на биатлон в Словения, нашите извън първите 30

Финландката Кайса Макарайнен постигна победа в първия спринт за сезона в Световната купа по биатлон при жените. В Поклюка (Словения) финландката измина 7,5-километровата дистанция за 20:08.01 минути, като не направи нито една грешка в стрелбата...

публикувано на 08.12.18 в 18:41
Треньорът на „Ботев“ (Враца) гневен на рефера след 0:1 с „Берое“

Мартин Камбуров вкара единствения гол от дузпа в 24-ата минута при победата на „Берое“ с 1:0 като гост на „Ботев“ във Враца, с което старозагорците се изкачиха на четвърто място във временното класиране на Първа лига по футбол. Наказателният удар,..

публикувано на 08.12.18 в 18:10
Шюр Рьоте

Втора победа за норвежец на ски бягане

Норвежецът Шюр Рьоте постигна втора победа за сезона в Световната купа по ски бягане, като триумфира в домашното състезание на 30 километра свободен стил в Бейтостолен. Той показа страхотно бягане по шестте обиколки по пистата в малкото..

публикувано на 08.12.18 в 16:29
Ивайло Чочев

Чочев игра цял мач за победа на „Палермо“

Ивайло Чочев игра цял мач при победата на „Палермо“ с 3:1 срещу „Падова“, с което отборът оглави еднолично временното класиране в италианската Серия „Б“ по футбол.  След 15 мача „Палермо“ е с 29 точки, а „Пескара“ е с 26 на второто място...

публикувано на 08.12.18 в 16:20
Марсел Хиршер с победа номер 60 в кариерата си

Марсел Хиршер спечели гигантския слалом от Световната купа по ски алпийски дисциплини във Вал д'Изер (Франция). Седемкратният носител на Световната купа спечели с лекота, след като взе солидна преднина в първия манш, която без проблем защити..

публикувано на 08.12.18 в 15:27
„Черно море“ победи „Локомотив“ (Пд) с 2:0

„Черно море“ победи „Локомотив“ (Пд) с 2:0, треньорът на гостите вини съдията

Отборът на „Черно море“ победи „Локомотив“ (Пловдив) с 2:0 в мач от 19-ия кръг на Първа лига по футбол и се изкачи на пето място във временното класиране с 30 точки, колкото има и Берое, но старозагорският тим е с мач по-малко. Двата отбора..

публикувано на 08.12.18 в 15:21
Никола Абаджиев-Коки

Екстремните спортове 2-8 декември

Кайтсърфистът Никола Абаджиев-Коки е вторият български атлет в отбора на Red Bull - новината беше съобщена на приключенския фестивал Дни на предизвикателствата, който се проведе тази седмица в София. 18-годишният Никола е трикратен национален..

публикувано на 08.12.18 в 14:21
Победа за наши волейболистки в Китай

Отборът на „Волеро“ (Льо Кане) с българските националки по волейбол Гергана Димитрова и Мира Тодорова победи тайландския „Сюприйм Чонбури“ с 3:1 (25:17, 25:20, 23:25, 25:21) в мач за разпределение на местата от 5-о до 8-о на световното клубно..

публикувано на 08.12.18 в 13:35
Терезе Йохауг

Наказана за допинг отново печели на ски бягане

Норвежката Терезе Йохауг спечели старта на 15 километра свободен стил за жени в Бейтостьолен (Норвегия) от Световната купа по ски бягане. 30-годишната Йохауг, която наскоро се завърна на пистата след 18-месечно наказание за употреба на допинг, спечели..

публикувано на 08.12.18 в 13:29
Нейтън Чен

Нейтън Чен защити титлата си

Световният шампион Нейтън Чен (САЩ) защити титлата си от финала на Гран При по фигурно пързаляне, след като триумфира при мъжете в състезанието на шестте най-добри за сезона във Ванкувър (Канада). 19-годишният Чен падна след изпълнение на четворен..

публикувано на 08.12.18 в 11:29

Националната баскетболна асоциация, резултати

Резултати от срещите в Националната баскетболна асоциация: „Шарлът“ – „Денвър“ 113:107 „Детройт“ – „Филаделфия“ 111:117 „Орландо“ – „Индиана“ 90:112 „Бруклин“ – „Торонто“ 106:105 след продължения „Кливланд“ – „Сакраменто“ 110:129..

публикувано на 08.12.18 в 11:06
Божидар Краев

Божидар Краев резерва срещу „Одензе“

Националът Божидар Краев влезе като резерва за „Мидтиланд“ при победата с 3:0 над „Одензе“ в мач от датското футболно първенство. Българският нападател се появи на терена в 84-та минута на мястото на Майрон Джордж, а малко след това Йоел Андерсон..

публикувано на 08.12.18 в 09:51

Резултати от Националната хокейна лига

Резултати и класиране в Националната хокейна лига: „Далас“ – „Сан Хосе“ 3:2 „Уинипег“ – „Сейнт Луис“ 0:1 „Едмънтън“ – „Минесота“ 7:2 „Анахайм“ – „Каролина“ 1:4 Лидери в отделните дивизии: Източна конференция Атлантическа дивизия:..

публикувано на 08.12.18 в 09:48

„Ботев“ (Вр) – „Берое“ пряко по „Хоризонт“

Три мача от 19-ия кръг на Първа футболна лига ще се изиграят днес. От 12 часа и 30 минути „Черно море“ приема „Локомотив“ (Пловдив). От 15 часа играят „Ботев“ (Враца) и „Берое“ като тази среща ще предаваме пряко по програма „Хоризонт“. От 17..

публикувано на 08.12.18 в 07:54