Григор Димитров

Григор Димитров започва с квалификант във Виена

Григор Димитров ще играе срещу квалификант в първия кръг на турнира по тенис на твърди кортове в австрийската столица Виена с награден фонд  2,2 милиона евро през следващата седмица. Българинът, който е номер 9 в световната ранглиста и трети поставен..

публикувано на 20.10.18 в 14:42
Китай взе бронза на световното по волейбол

Отборът на Китай спечели бронзовите медали на световното първенство по волейбол за жени в Япония след 3:0 (25:22, 25:19, 25:14) над Холандия. Тимът на Китай е олимпийски шампион от игрите в Рио и финалист от предишното световно първенство в Италия..

публикувано на 20.10.18 в 13:34
Артуро Видал

Видал на спешна среща с Валверде

Старши треньорът на испанския футболен гранд "Барселона" Ернесто Валверде е привикал на разговор полузащитника Артуро Видал, който в социалните мрежи изрази недоволството си от липсата на игрова практика. Треньорът обаче каза, че няма да обясни как е..

публикувано на 20.10.18 в 13:10
Гаел Монфис

Французин на полуфинал в Антверп

Французинът Гаел Монфис се класира за полуфиналите на турнира по тенис в белгийския град Антверп с награден фонд 612 755 евро. Поставеният под номер 6 Монфис бе убедителен срещу Вашек Поспишил (Канада) след 7:5, 6:4 за 1:35 часа. Така за място на финал..

публикувано на 20.10.18 в 13:07
Отборът на

Резултати в НБА

Резултати от мачовете в Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада: "Орландо - "Шарлът"  88:120 "Бруклин - "Ню Йорк" 107:105 "Менфис - "Атланта"  131:117 "Минесота - "Кливланд"  131:123 "Ню Орлиънс - "Сакраменто"  149:129    "Торонто -..

публикувано на 20.10.18 в 12:59
НХЛ

Резултати от НХЛ

Срещи от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада: "Вашингтон" - "Флорида" 5:6 след дузпи "Далас" - "Минесота"  1:3 "Калгари" - "Нешвил"  3:5

публикувано на 20.10.18 в 12:56
Андрей Гълъбинов

Гълъбинов с гол в Италия

Българският нападател Андрей Гълъбинов вкара гол за "Специя" при загубата с 1:3 като домакин на "Пескара" в италианската серия "Б". Юношата на ЦСКА имаше няколко добри възможности за гол, но липсата на късмет му попречиха да отбележи още. Отборът на..

публикувано на 20.10.18 в 12:54
Люис Хамилтън с „Мерцедес“

Хамилтън най-бърз и във втората тренировка в САЩ

Люис Хамилтън с "Мерцедес" даде най-доброто време и във втората свободна тренировка преди Гран при на САЩ във Формула 1. Той постигна време от 1 минута, 48.716 секунди. Втори остана Пиер Гасли с "Торо Росо" с изоставане от 1.012 секунди. Макс Ферстапен с..

публикувано на 20.10.18 в 12:51
Габриел Донев

Габриел Донев със загуба в Анталия

Българинът Габриел Донев отпадна на полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. 22-годишният квалификант Донев отстъпи пред номер 2 в схемата Рикардо Бонадио от Италия с 4:6, 6:7 (6) за 2:10..

публикувано на 20.10.18 в 12:48
Виктория Томова

Виктория Томова отпадна на полуфинал в Китай

Първата ракета на България Виктория Томова загуби полуфиналите на турнира по тенис на твърди кортове в китайския град Сучжоу с награден фонд 100 хиляди долара. Томова се отказа заради контузия във втория сет при 3:3 гейма срещу водачката в схемата Сайсай..

публикувано на 20.10.18 в 12:47
Джон Иснър

Американец на полуфинал в Стокхолм

Американецът Джон Иснър се класира за полуфиналите на турнира по тенис на твърди кортове в Стокхолм с награден фонд 612 755 евро. Поставеният под номер 1 в схемата Иснър стигна до труден успех срещу своя сънародник Тенис Сандгрен-7:6 (8), 6:7 (5), 7:6 (2)...

публикувано на 20.10.18 в 11:19
Първа лига

Два мача пряко по "Хоризонт"

Три мача от 12-ия кръг на първа професионална футболна лига ще се изиграят днес. От 15 часа е срещата "Славия" - "Септември". От 17.15 в Пловдив "Ботев" приема състава на "Черно море", а от 20 часа "Лудогорец" ще играе с "Левски". Мачовете от Пловдив и..

публикувано на 20.10.18 в 11:09
Мартин Луков ще има конкуренция в

Хърватски вратар подписа с "Локомотив" Пловдив

"Локомотив" (Пловдив) подписа договор с хърватския вратар Марин Ромац. Срокът на контракта му е за период от три години. Новият футболист на пловдивския клуб е роден в град Волфсберг, Австрия на 30 август 1998г. Състезавал се е за отборите на "Волфсберг",..

публикувано на 20.10.18 в 06:59
Футболистите на

Треньорът на "Верея": Равенството с "Ботев" е като победа за нас

"Равенството срещу "Ботев" Враца е като победа за нас". Това призна след ремито 2:2 Небойша Миличич. Старши-треньорът на "Верея" похвали своите футболисти за цялостното представяне в първата среща от 12-ия кръг на футболното ни първенство. "Говорихме на..

публикувано на 20.10.18 в 06:51
Сашо Ангелов

Сашо Ангелов: Пропуските ни струваха две точки

Старши треньорът на "Ботев" Враца Сашо Ангелов бе разочарован от равенството 2:2 с "Верея" в Стара Загора в първи мач от 12-ия кръг на футболното ни първенство. "Изтървахме три-четири гола, при които мачът щеше да приключи. За пореден път става това. Не..

публикувано на 20.10.18 в 06:47
Валери Божинов

Божинов: Извинявам се на всички във Враца

Нападателят на "Ботев" (Враца) Валери Божинов бе разочарован от равенството 2:2 срещу състава на "Верея" в първа среща от 12-ия кръг на футболното ни първенство. "Когато не си вкараш положенията, които си създал, в живота има закон - другият отбор няма да..

публикувано на 20.10.18 в 06:43

"Верея" отне в края победата на "Ботев" и Божинов

"Верея" и "Ботев" (Враца) завършиха наравно 2:2 в първа среща от 12-ия кръг в Първа лига. Двубоят започна добре за гостите от Враца. Футболистите на Сашо Ангелов доминираха и още в 15-ата минута поведоха в резултата. Валери Божинов се възползва от грешка на..

публикувано на 19.10.18 в 22:09

Алексис иска да бяга от "Манчестър Юнайтед"

Нападателят на "Манчестър Юнайтед" Алексис Санчес иска да напусне клуба. Според "Таймс" 29-годишният чилиец е недоволен от тактиката, използвана от мениджъра на "червените дяволи" Жозе Моуриньо. Футболистът се чувства изолиран, а и мястото му в титулярния..

публикувано на 19.10.18 в 22:04

ЦСКА стартира с победа първенството

Волейболният отбор на ЦСКА започна с победа новия сезон в Суперлигата на България при мъжете. Червените се наложиха като гости "Черно море" с 3:0 (25:20, 25:21, 25:13). През по-голямата част от първия гейм Черно море бе равностоен. До 19:19 домакините..

публикувано на 19.10.18 в 20:50

Хамилтън най-бърз в първата тренировка в Остин

Лидерът за световния шампионат във Формула 1 Люис Хамилтън беше най-бърз в първата свободна тренировка преди Гран При на САЩ. Британецът доминираше на трасето с дължина 5.5 километра и даде време от 1 минута, 47.502 секунди. Съотборникът на Хамилтън в..

публикувано на 19.10.18 в 20:36