Григор Димитров иде у 1/8 финала у Мадриду

Григор Димитров
Фотографија: Sportal.bg

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у осмину финала турнира из Мастерс серије који се игра на црвеној шљаци у Мадриду пошто је савладао хрватског дива Иву Карловића са 6-3, 7-5. За четврт финале Бугарин ће се борити против Доминика Тима из Аустрије.

Више из ове категориjе

Димитров успешан на старту турнира у Монте Карлу

Пети тенисер света Григор Димитров почео је тешком победом учешће на турниру из Мастерс серије у Монте Карлу пошто је савладао Француза Пјер Иг-Ербера са 3-6, 6-2, 6-4 у мечу играном у другом колу турнира. 19. априла ће Димитров у трећем колу играти..

објављено 18.4.18. 10.19

Николаj Боев: Ритмичка гимнастика је постала мој живот

Николај Боев је млад човек, амбициозан и отворен према новинама. Са својих 29 година већ има 15-годишња искуства као тренер и судија ритмичке гимнастике, спорта који нимало није мушки. Један срећан случај променио је читав његов живот. Када..

објављено 17.4.18. 13.05
Данијел Асенов и председник Боксерске федерације Бугарске Красимир Инински

Данијел Асенов петоструки европски првак у боксу

Данијел Асенов је освојио своју пету европску титулу у боксу. Он је бриљирао у категорији до 52 килограма на Европском првенству за такмичаре од 18 до 22 године у Румунији. Тако је боксер извојевао друго злато за Бугарску на шампионату, пошто је пре..