Григор Димитров иде у 1/8 финала у Мадриду

Григор Димитров
Фотографија: Sportal.bg

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у осмину финала турнира из Мастерс серије који се игра на црвеној шљаци у Мадриду пошто је савладао хрватског дива Иву Карловића са 6-3, 7-5. За четврт финале Бугарин ће се борити против Доминика Тима из Аустрије.

Више из ове категориjе

Кенијац тријумфовао на Софијском маратону

Кенијац Бармао Кипрооно освојио је прво место на 34. издању традиционалног Софијског маратона. Кенијац је 42 километра претрчао за рекордних 2 часа 14 минута и 49 секунди а био је за три минута бржи од Мароканца Ахмеда Насефа. У маратону је учествовало..

објављено 21.10.17. 08.10
Брага - Лудогорец

Лудогорец забележио историјску победу у Португалу

Момчад Лудогорца забележила је невиђени успех у историји бугарског фудбала победивши у гостима Брагу са2:0 у утакмици трећег кола Лиге Европе, па је бугарски тим избио на чело привременог пласмана у својој групи. Лудогорец је први бугарски фудбалски клуб..

објављено 20.10.17. 10.35

Григор Димитров започео победом учешће на турниру у Стокхолму

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров започео је учешће на АТП турниру 250 у Стокхолму победом над Пољаком Јежијем Јановичем резултатом 7-5, 7-6 (5). У четвртфиналу ривал Бугарина ће бити Миша Зверев из Немачке који је са 2-0 у сетовима савладао..