Бриџисти из 15 земаља одмеравају снаге на турниру у Албени

Фотографија: Википедија

У оквиру 35. Међународног бриџ фестивала „Албена 2017,“ уз учешће 60 парова из 15 земаља, у истоименом летовалишту на бугарском приморју почео је тродневни „маратон“ бриџ турнира у паровима „Конгрес Албена.“ Након прве две сесије сутра ће бити познате три финалне групе. Првих 14 парова ће се такмичити за прве награде, а остали ће се борити за награде у "А" и "Б" финалу. У петак почиње последњи турнир фестивала који ће се завршити у недељу.

Више из ове категориjе

Григор Димитров и даље у Тор 5 светског тениса

Ове недеље бугарски тенисер Григор Димитров се попео за једну позицију на АТП листи и сада је четврти тенисер света. Иако је изгубио у финалу турнира у Ротердаму од Роџера Федерера, он се са освојених 4.635 бодова вратио на четврто место одакле га је..

објављено 24.2.18. 09.15

Почиње боксерски турнир „Странџа“

27 такмичара (14 мушкараца и 13 жене) ће бранити част Бугарске на 69. издању најстаријег Међународног боксерског турнира у Европи „Странџа“ који стартује данас у 18 часова и потрајаће до 25. фебруара. На њему ће наступити више од 300 боксера из 34 државе...

објављено 19.2.18. 17.28
Бугарке донеле седам медаља

Бугарске гимнастичарке освојиле 7 медаља у Москви

На турниру Гран-при ритмичке гимнастике у Москвии пратећем међународном турниру бугарске такмичарке су освојиле седам медаља. У групним вежбама оне су постале друге у вишебоју, а на финалу окитиле се   златом у вежби са пет обруча и сребром у..