Бугарске ритмичарке окитиле се још једном медаљом на Светском првенству у Италији

Фотографија: Бугарска федерација ритмичке гимнастике

Бугарска је на Светском првенству у ритмичкој гимнастици у Пезару (Италија) освојила бронзу у групној вежби са три лопте и две вијаче.  Прво место и златна медаља припали су Рускињама, а сребро су кући однеле Јапанке. По броју укупно освојених медаља Бугарска је заузела четврто место са једном сребрном (у вишебоју групних вежби) и две бронзане медаље (Невјана Владинова у финалу са лоптом игрупна вежба у финалу са лоптама и вијачама).

Више из ове категориjе

Григор Димитров елиминисан са Отвореног првенства Аустралије

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров је елиминисан са Отвореног првенства Аустралије пошто је у четвртфиналу са 4:6, 6:3, 3:6, 4:6 изгубио меч од другог рекета Велике Британије Кајла Едмонда, који је и 49. на светској ранг-листи. Димитров је био..

објављено 23.1.18. 09.50
Григор Димитров свладао Ника Кириоса у Мелбурну

Димитров из Мелбурна: Поред мог имена стоји бугарска застава што пуно значи

Победом над Аустралијанцем Ником Кириосом са 7:6(3), 7:6(4), 4:6, 7:6(4), бугарски тенисер Григор Димитровушао је у четвртину финала Australian Open-а и у тој фази турнира ће се сучелити са 49. на светској ранг-листи Кајлом Едмондом из Велике Британије...

објављено 22.1.18. 09.45

Велико интересовање за тениски турнир у Софији

Постоји велико интересовање за тениски турнир DIEMA XTRA Sofia Open који ће се одржати од 4. до 11. фебруара у спортској дворани „Арена Армеец“ у Софији. Тачно месец дана пре финала такмичења из АТП серије 250 11. фебруара 70% улазница је распродато...