Григор Димитров почео победом турнир у Лондону

Григор Димитров
БТА

Први рекет Бугарске Григор Димитров почео је победом своје прво учешће на Завршном турниру у Лондону након што је у мечу који је трајао 2 часа и 20 минута савладао Аустријанца Доминика Тима са резултатом 6:3; 5:7; 7:5. Најбољи тенисер света Рафаел Надал је турнир почео поразом од Белгијанца Давида Гофена након чега је саопштио да одустаје због повреде. Уколико Димитров победи у среду Гофена, обезбедиће себи место у полуфиналима турнира.

Више из ове категориjе

Димитров из Мелбурна: Поред мог имена стоји бугарска застава што пуно значи

Победом над Аустралијанцем Ником Кириосом са 7:6(3), 7:6(4), 4:6, 7:6(4), бугарски тенисер Григор Димитровушао је у четвртину финала Australian Open-а и у тој фази турнира ће се сучелити са Кајлом Едмондом из Велике Британије. Меч почиње у ситне сате..

објављено 22.1.18. 09.45

Велико интересовање за тениски турнир у Софији

Постоји велико интересовање за тениски турнир DIEMA XTRA Sofia Open који ће се одржати од 4. до 11. фебруара у спортској дворани „Арена Армеец“ у Софији. Тачно месец дана пре финала такмичења из АТП серије 250 11. фебруара 70% улазница је распродато...

објављено 21.1.18. 10.25

Димитров ушао у осмину финала турнира у Мелбурну

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров пласирао се у осмину финала Отвореног првенства Аустралије пошто је у мечу трећег кола турнира савладао Руса Андреја Рубљова са 6-3, 4-6, 6-4, 6-4. У следећој фази надметања у Мелбурну Бугарин ће играти против..