Лудогорец изгубио од Видеотона и напустио Лигу шампиона

Фотографија: ЕПА/БГНЕС

Бугарски Лудогорец је изгубио реванш од мађарског Видеотона са 0:1 на стадиону „Панчо Арена“ у Фелчуту и завршио учешће у Лиги шампиона. Прва утакмица у Разграду завршила је резултатом 0:0, а Видеотон наставља са укупним резултатом 1:0. Бугари ће ипак наставити учешће у трећем колу прелиминарне фазе Лиге Европе. Лудогорец ће играти против победника меча Зрињски (Мостар) – Валета (Малта).

Више из ове категориjе

Бугарски олимпијски каталог освојио златну медаљу

Бугарски каталог освојио награду Светског филателистичког сајма „Тајланд 2018.“ Двојезично издање „Олимпијски каталог“ које је објавила издавачка кућа „Тип-топ прес“ оценио је 51-члани међународни жири. Награђено издање представља све олимпијске..

објављено 12.12.18. 16.22

Тајбе Јусеин добитница награде „Спортски Икар“ за постигнуће године

Светска и европска шампионка у рвању /до 62 кг/ је очекивано освојила награду "Спортски Икар" за постигнуће године коју додељује Фондација "Бугарски спорт". 2018. је била до сада најуспешнија година за Јусеин. У Будимпешти она је постала светска..

објављено 11.12.18. 16.15

Бугари освојили 35 медаља на турниру у спортској гимнастици у Новом Саду

Бугарски такмичари су освојили 35 медаља /15 златних, 13 сребрних и 7 бронзаних/ на Међународном турниру у спортској гимнастици у Новом Саду, Србија. У тимском пласману у конкуренцији јуниора Бугарска је освојила прво место, а у конкуренцији..