Лудогорец прекинуо серију пораза победом над Зрињским из Мостара

Фотографија: БТА

У првој утакмици трећег кола квалификација за Лигу Европе бугарски фудбалски клуб Лудогорец савладао је шампиона Босне и Херцеговине Зрињски Мостар са 1:0.  Победа је прва за бугарски тим од 21. јула и прекида серију четири узастопна меча без победе на свим турнирима - 2 у Првој лиги 2 у Европи.Пошто је испао из Лиге шампиона, Лудогорец сада настоји да избори учешће у групној фази Лиге Европе, а да би то остварио треба најпре да у реванш мечу елиминише Зрињског, а затим и да стигне до победе против Торпеда из Кутаисија.

Више из ове категориjе

350 такмичара из 42 државе на 70. издању боксерског турнира Странџа 2019.

У јубиларном 70. издању међународног боксерског турнира за мушкарце и жене за Куп  Стран џ а 2019 , које ће се од 14. до 19.фебруара одржати у Софији, учествоваће око 350 такмичара из 42 државе. Бугарску ће заступати 32 боксера.Између великих..

објављено 12.2.19. 16.23
Данил Медведев

Да ли изненађују изненађења у тенису – Sofia Open 2019

Углед и атрактивност једног тениског турнира не мере се рејтингом или местом који на светској ранг листи заузимају његови учесници. Није то нека аксиома него закључак који се може донети по завршетку четвртог издања Софија опена, турнира из серије..

објављено 11.2.19. 14.15
Шампион Медведев (десно) шали се са Фучовићем

Русу Медведеву титула на турниру Sofia Open 2019.

Шампионску титулу четвртог издања тениског турнира Sofia Open освојио је Рус Данил Медведев, који је у финалу савладао са 2:0 Мађара Мартона Фучовића. Тријумф је Медведеву обезбедио 250 поена за АТП листу, где ће он задржати своју 16. позицију. Поред тога..