Григор Димитров изгубио од Нишикорија у Бризбејну

Фотографија: ЕПА/БГНЕС

Бугарски тенисер Григор Димитров доживео је пораз од Јапанца Кеја Нишикорија у мечу четвртине финала тениског турнира у Бризбејну. Јапански тенисер је постигао чисту победу у два сета 7-5, 7-5 и тиме је себи обезбедио место у полуфиналима турнира.

Више из ове категориjе

Григор Димитров испао са турнира у Мелбурну

Григор Димитров је завршио учешће на Отвореном првенству Аустралије у тенису пошто је изгубио од Американца от американеца Френсиса Тијафоа у четири сета /7-5, 7-6 (8), 6-7 (1), 7-5/, а то се догодило у првом мечу на 1/8 финала код мушкараца. Тако је..

објављено 21.1.19. 10.45

ФИФА обележила 25-годишњи јубилеј четвртог места Бугарске на Мондијалу у САД

Магазински програм ФИФА-е који обрађује теме из светског фудбала посветио је најновију емисију највећем успеху Бугарске на Светском првенству– 4. месту које је земља освојила у САД пре четврт века. Поводом јубилеја тв екипа Међународне федерације..

објављено 20.1.19. 09.25

Мирела Демирева атлетичар Бугарске за 2018. г.

Министар омладине и спорта Красен Кралев наградио је атлетичара бр. 1 Бугарске за 2018 г. Мирелу Демиреву. Наша најбоља такмичарка у скоку увис изашла је као победница у традиционалној анкети Атлетичарске федерације Бугарске и часописа „Атлетика“..