Пуни комплет медаља за бугарске гимнастичарке у Гвадалахари

Фотографија: ЕПА/БГНЕС

У финалима Светског купа у ритмичкој гимнастици у шпанској Гвадалахари су бугарске ритмичарке освојиле златне медаље у вежбама с три обруча и четири чуња. Тиме су, након што су се претходно окитиле сребром у вишебоју и бронзом у финалима, у вежбама с пет лопти, девојке престижно такмичење завршиле пуним комплетом одликовања.

Више из ове категориjе

Григор Димитров почео учешће на Ролан Гаросу тешком победом

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров је учешће на овогодишњем издању Ролан Гароса почео тешком победом против Јанка Типсаревића из Србије у пет сетова /6:3, 6:0, 3:6, 6:7(4), 6:4/. У другом колу Отвореног првенства Француске Бугарин игра против..

објављено 26.5.19. 17.19

Ивет Лалова на петој олимпијади после рекорда на турниру у Осаки

Бугарска спринтерка Ивет Лалова-Колио је још једном заредом пријатно изненадила своје фанове сјајним наступом у својој новој сезони. На Seiko Golden Prix у Осаки она је победила у трци на 200 м са временом од 22,55 секунди. Овај рекордни резултат..

објављено 26.5.19. 10.30

Бугарске ритмичарке треће на ЕП у Бакуу

На Европском првенству у ритмичкој гимнастици у Бакуу Бугарка Борјана Калејн освојила је у недељу бронзане медаље у вежбама с траком и с лоптом.Претходног дана бугарски тим у чијем су саставу Борјана Калејн, Катрин Тасева, Невјана Владинова, а у..