Резултати от XXII-ри национален радиоконкурс "Славейче"


Радиоконкурс за млади изпълнители на български народни песни ”Славейче” 

с изключителното съдействие на:

                                                                                                                                  

                                                                                                                             Снимка

КОНКУРС СЛАВЕЙЧЕ 28-29.10.2017 г. - КЛАСИРАНЕ
Име Гр./с. Възраст Дата на явяване Песен Преподавател
ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - ДО 7 г.
ПЪРВО МЯСТО
1 МАРИЯ ПАНАЙОТОВА СТОЙЧЕВА БУРГАС 6 29.10.2017 г. МАВРУДА СИ ПЛАТНО БЕЛЕШЕ ЦВЕТЕЛИНА СТОЙЧЕВА
2 АНДЖЕЛИКА - ГАЯ ПЕТРОВА МЕРКОВА ПЛОВДИВ 6 29.10.2017 г. ИЗВОР ВОДА ИЗВИРАШЕ ВИОЛЕТА ЩЕРЕВА
ВТОРО МЯСТО
1 ЛЮБОВ ПАВЕЛ ТОДОРОВА ЯМБОЛ 6 28.10.2017 г. СНОЩИ ОТИДОХ НА ЧЕШМА, СТОЙНЕЛЕ ИРИНА ЖЕЛЕВА
2 ВИЛИАНА ИВАНОВА ГЕНОВА СТАРА ЗАГОРА 7 29.10.2017 г. КАКВО СЕ ХОРО ИЗВИЛО, ДИЛЯНО МИЛЕНА ПАУНОВА
3 ПРЕСИЯНА ХРИСТОВА НАНЕВСКА ПЛОВДИВ 7 29.10.2017 г. МАКЕДОНСКО ДЕВОЙЧЕ ВИОЛЕТА ЩЕРЕВА
ТРЕТО МЯСТО
1 ДАРИЯ ДИНКОВА ГОСПОДИНОВА НОВА ЗАГОРА 6 28.10.2017 г. В НАШЕ СЕЛО НА МЕГДАНА ВЕЛИНА СТАЙКОВА
2 ТЕОДОРА НЕДЯЛКОВА КАЛАЙДЖИЕВА ХАСКОВО 6 28.10.2017 г. ТИНКЕ ТИНКЕ ЕЛЕНА БЕДЕЛЕВА
ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - ДО 12 г.
ПЪРВО МЯСТО
1 ДЕНИЦА ДИМИТРОВА КОСТОВА НОВА ЗАГОРА 10 28.10.2017 г. ГОРО ЛЕ, ГОРО ЗЕЛЕНА ВЕЛИНА СТАЙКОВА
2 ЛИЛИЯ ВАСИЛЕВА ЛИНОВА АСЕНОВГРАД 8 28.10.2017 г. АХ, ДА ЗНАЕШ, МАЙЧО СТОЙЧО КАРАНЛЪКОВ
ВТОРО МЯСТО
1 ДЕНИСЛАВ ИВАНОВ ВАСИЛЕВ КАМЕНО 8 28.10.2017 г. ВИДА ПЛАТНОТОТКАЕШЕ КОСТАДИН МИХАЙЛОВ
2 НЕЛИ ДИЯНОВА ДИМИТРОВА НОВА ЗАГОРА 9 28.10.2017 г. МЪРИ РАДИНИ КОМШИЙКИ ВЕЛИНА СТАЙКОВА
3 АЛЕКСАНДРА АНДОНОВА РАЧЕВА НОВА ЗАГОРА 9 28.10.2017 г. ЗАМРЪКНАЛА СТАНЧИЦА ВЕЛИНА СТАЙКОВА
4 ДАНЕЛИЯ ИВАНОВА ИВАНОВА НОВА ЗАГОРА 11 28.10.2017 г. РАДА НА СТОЯН ДУМАШЕ ВЕЛИНА СТАЙКОВА
5 ЯНИ АЛЕКСИЕВ ЧИЛИНГИРОВ КАРЛОВО 8 29.10.2017 г. БРАЙНЕЛЕ ИВАНЕ ВЕЛИНА ИВАНОВА
6 ЛЮБЕНА ЧАВДАРОВА ЙОРДАНОВА СЛИВЕН 10 29.10.2017 г. СЕДНАЛИ МИ СА ТЕРЗИИ ПЕТЯ ГРИГОРОВА
7 ПАВЕЛ МИРОСЛАВОВ ДИМИТРОВ ПЛОВДИВ 10 29.10.2017 г. АДНО СА ЛУДО ИЗРУКА ВИОЛЕТА ЩЕРЕВА
ТРЕТО МЯСТО
1 КРИСТИНА ГЕОРГИЕВА АВДЖИЕВА СТАРА ЗАГОРА 8 29.10.2017 г. СЯЛА МОМА РАН БОСИЛЕК КРАСИ МАНЧЕВА
2 БОЖИДАРА СТОЯНОВА НИКОЛОВА СТАРА ЗАГОРА 8 29.10.2017 г. В НАШЕ СЕЛО ТЪПАН БИЕ МИЛЕНА ПАУНОВА
3 НИКОЛ КАРАМФИЛОВА ГАДЖЕВА КАРЛОВО 8 29.10.2017 г. ЧУЛА БАБА РАЗБРАЛА ВЕЛИНА ИВАНОВА
ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - ДО 16 г.
ПЪРВО МЯСТО
1 ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ЙОВНОВ ЦАРЕВО 12 28.10.2017 г. СЪБРАЛИ СА СЕ, СЪБРАЛИ ЗЛАТКА СТАВРЕВА
2 СЕЗГИН БАЙРЯМ КАРАВЕЛИ АСЕНОВГРАД 16 28.10.2017 г. ГА МИ СА ЗАЖЕНИШ ХРИСТИНА АНАСТАСОВА
ВТОРО МЯСТО
- - - - - - -
ТРЕТО МЯСТО
1 ДАРИЯ СТАНКОВА ТАНЕВА СТАРА ЗАГОРА 15 29.10.2017 г. ПИЛЕ ПЕЕ ПО НЕБЕ КРАСИ МАНЧЕВА
ЧЕТВЪРТА ГРУПА - МУЗ. У-ЩА И СПЕЦ. ПАРАЛЕЛКИ С НАРОДНО ПЕЕНЕ
ПЪРВО МЯСТО
1 ЕВЕЛИНА СЛАВЕЙКОВА ПИЛАРСКА ПЛОВДИВ 12 28.10.2017 г. СОНЬО, ТИ МОЙ СОНЬО ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
2 АНТОНИЯ ИВАНОВА МАКАВЕЕВА ПЛОВДИВ 15 28.10.2017 г. БОЛНА ЛЕЖИ БЕЛА РАДА ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
3 МАРИЯ ПАВЛОВА БАКОВА ПЛОВДИВ 15 28.10.2017 г. ДА НЕ БЕ, ГАНО, ХОДИЛА ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
4 НЕЛИНА КАЛЧЕВА ИВАНОВА ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ 15 28.10.2017 г. ДВА БРАТА ДЯЛБА ДЕЛИЛИ САШКА ЧЕНКОВА
НУФИ "Филип Кутев" - гр. Котел
ВТОРО МЯСТО
1 ГЕОРГИ КИЧЕВ ПЕТРОВ ПЛОВДИВ 15 28.10.2017 г. СЛУШАЙ МА, КОЗУМ, НАНКЕ ЛЕ ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
2 ПЕТЯ АТАНАСОВА МАНЕВА ХАСКОВО 16 28.10.2017 г. ГЛЬОДАЙ МА, ВАКЪЛ ИВАНЕ АНТОАНЕТА ЛЕФТЕРОВА
НУФИ "Филип Кутев" - гр. Котел
3 МАРИЯ НИКОЛАЕВА ХУБЕНОВА ПЛОВДИВ 12 28.10.2017 г. ПУКНИ СА, ТРЕСНИ, МОМИНА МАЛЕ ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
4 МАРИЯ НИКОЛАЕВА ПАСКАЛЕВА ПЛОВДИВ 11 28.10.2017 г. МАЙКА КАЛИНА ДУМАШЕ проф. СВЕТЛА СТАНИЛОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
5 БОРИСЛАВ КИРИЛОВ ТОНЕВ ПЛОВДИВ 16 28.10.2017 г. ОСТАНИ, СБОГОМ, СТАРА ПЛАНИНО ГЕРГАНА ТАСКОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
6 БОРИСЛАВА ЦВЕТЕЛИНОВА ЦЕКОВА ИСПЕРИХ 14 28.10.2017 г. ЯНКИН БРАТ ЧОНКА ЧАЛЪКОВА
НУФИ "Филип Кутев" - гр. Котел
7 ВАСИЛЕНА ЦВЕТЕЛИНОВА ВАСИЛЕВА ПЛАЧКОВЦИ 15 28.10.2017 г. АХ, СЕДНАЛ МИ Е МАРКО АНТОАНЕТА ЛЕФТЕРОВА
НУФИ "Филип Кутев" - гр. Котел
ТРЕТО МЯСТО
1 КАМЕЛИЯ РУМЕНОВА БАЛАБОСОВА ПЛОВДИВ 12 28.10.2017 г. СЬОДНАЛ МИ Е МЛАД ТЕРЗИЕ СЕВДЖАН РАМАДАН
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
2 КРИСТИНА ДИМИТРОВА БЕЛЕВА ПЛОВДИВ 12 28.10.2017 г. ДОБРИЦЕ, МОЯ ДОЩЕРЬО проф. СВЕТЛА СТАНИЛОВА
НУМТИ "Добрин Петков" - гр. Пловдив
3 ДАНА РОСИЦОВА АНГЕЛОВА СРЕДЕЦ 14 28.10.2017 г. НАНЬО ОТГОРЕ СВЪРВЕШЕ СТЕФКА ХЪТОВА
НУФИ "Филип Кутев" - гр. Котел
ГРАМОТА ЗА НАЙ - МАЛЪК УЧАСТНИК
1 НИКОЛ ИРИНЕЕВА МИХАЛИК НОВА ЗАГОРА 5 29.10.2017 г. ЛИБЕ, АКО ДОЙДЕШ -
2 БОЖИДАРА КРАСИМИРОВА УЗУНОВА ТРЯВНА 5 29.10.2017 г. ОВДОВЯЛА ЛИСИЧКАТА МАНКА БИЛЧЕВА