„Берое Стара Загора“ стана втори в Адриатическата лига

Отборът на „Берое Стара Загора“ завърши на второ място в Адриатическата лига. Във финалната среща старозагорки загубиха от словенския „Атлете Целе“ с 57:61 точки. За Таня Гатева и възпитаничките й този двубой започна трудно, старозагорки изостанаха от „Атлете Целе“. Постепенно те подобриха играта си в защита, но на полувремето изоставаха с 21:36. След паузата словенските баскетдами на моменти увеличаваха преднината си до 20 точки. В последната четвърт отборът на „Берое Стара Загора“ заигра силно, преднината на „Атлете Целе“ бе намалена до няколко точки, но това не бе достатъчно за пълен обрат. За „Берое Стара Загора“ Моник Рийд реализира 19 точки. За победителките най-резултатна бе Шанте Еванс, която отбеляза 16. В среща за третото място другия български отбор участник, „Монтана 2003“ загуби от домакина и миналогодишен победител „Будучност“ Подгорица с 41:44 точки.

Волейболният „Берое“ продължава с подготовката

Волейболният „Берое“ продължава подготовката си за новото първенство в спортната база в Белмекен. Възпитаничките на треньора Страхил Балов сутрин са на стадиона и във фитнес залата под ръководството на кондиционния специалист Петя Пендарева...

публикувано на 20.09.17 в 15:29

"Берое" без проблеми за Купата

"Берое" се класира без особени проблеми за 1/8 финала в турнира за Купата на България. "Зелено-белите" победиха с 2-0 като гост "Севлиево" с попадения на Камен Хаджиев и Серджиу Негрут. Александър Томаш взе деветима юноши на "Берое" в групата за мача...

публикувано на 19.09.17 в 17:51

18 медала за гимнастички от „Импала“

За участие в международен турнир по художествена гимнастика в Панагюрище, който ще бъде в края на месеца, се готвят възпитаничките на старозагорския клуб „Импала“. „Ще се представим и при ансамблите и в индивидуалното състезание, планираме да се..

публикувано на 19.09.17 в 15:21

Баскетболистите продължават подготовка в Панагюрище

Носителят на Суперкупата на България   по баскетбол „Берое“ ще продължи подготовката си в Панагюрище заради продължаващия ремонт на баскетболната зала в Стара Загора. „Дори и в момента съм в залата, тук са представители на общината, сторители,..

публикувано на 18.09.17 в 16:13

Суперкупа за „Берое“

Баскетболният „Берое“ спечели Суперкупата на България. В среща с шампиона „Лукойл Академик“ играна в столичната зала „Универсиада“ старозагорци надделяха с 86:85 точки. Двубоят бе зрелищен, двата състава си размениха по една част, а на полувремето..

публикувано на 17.09.17 в 22:06

Фамозен гол на Андонов донесе нови 3 точки на "Верея"

"Верея" добави нови 3 точки към актива си в Първа лига, който наброява вече 16 пункта, с които верейци се изравниха с "Берое" на четвъртото място във временното класиране. Точни за старозагорци бяха Меди Фенуш и Георги Андонов. Илиан Илиев заложи отново..

публикувано на 16.09.17 в 19:38

„Берое“ с инфарктна победа във Велико Търново

„ Берое“ постигна изключително трудна, но ценна победа при гостуването си на „Етър“ във Велико Търново. Головете за старозагорци отбелязаха Антон Карачанаков и Мартин Камбуров от дузпа. За „болярите“ точен бе Бадара . С постигнатата победа..

публикувано на 15.09.17 в 19:05

В клуб „Августа“ се готвят за Европейско първенство

Трима възпитаници на старозагорсикят клуб по таекуондо, версия WTF, „Августа“, получиха повиквателни и ще представят България на Европейското първенство в Будапеща в началото на месец октомври. „В края на следващата седмица ще бъдем на кратък лагер..

публикувано на 15.09.17 в 15:43

Вижте съдийските назначения за Купата

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви назначенията за 1/16 финалите в турнира за Купата на България. "Берое" гостува на "Севлиево" във вторник, 19 септември, от 16:00 часа, като главен съдия на този двубой ще бъде Димитър Михайлов. В същия..

публикувано на 15.09.17 в 12:22