Юношите старша възраст на "Берое" с поражение в първата си контрола

Юношите старша възраст на "Берое" записаха поражение в първата си контролна среща от предсезонната подготовка. След шестдневен лагер в Смолян, талантите на "зелено-белите" се изправиха срещу мъжкия тим на "Сокол" (Марково), който от този сезон ще играе в Трета лига. Двубоят се игра на стадиона в село Марково.

Старозагорци обаче записаха поражение с 2:4. На тима предстоят още три контроли преди старта на сезона в Елитната юношеска група. Съперници в тях са отборите на ЦСКА, "Пирин" и "Локомотив" (Горна Оряховица). Срещите ще се играят по време на подготвителния лагер, който тима, воден от Иван Гаджев, ще проведе в Банско. Той е част от програмата на Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта за развитие на детско-юношеския футбол.

Лагерът стартира на 24 юли, до тогава юношите на "Берое" ще продължат подготовката си в Стара Загора.

„Берое“ – „Левски“ 1:3 гейма

Волейболистките на „Берое“ приеха столичния „Левски“ в среща от поредния кръг на женската НВЛ. Мачът бе и дерби за третото място във временното класиране, в което до този двубой домакините бяха трети, а гостенките четвърти. Възпитаничките на..

публикувано на 23.11.17 в 21:06

Домакинско поражение за „Берое Стара Загора“

Пред своя публика „Берое Стара Загора“ прие хърватския „Трешневка 2009“ и не успя да победи. Срещата от първенството в Адриатическата лига завърши при резултат 72:86 точки за гостуващия отбор. Хърватските баскетболистки изиграха много силна втора..

публикувано на 22.11.17 в 20:31
Снимка: Живко Иванов

"Верея" с нова победа в Първа лига

В последен мач от 16-тия кръг в Първа професионална футболна лига "Верея" записа нова победа. Старозагорци се наложиха с 2:0 над "Етър" Велико Търново. Головете отбелязаха централните нападатели Валери Домовчийски и Исмаил Иса. Така тимът на Илиан Илиев..

публикувано на 20.11.17 в 19:21

Победи за старозагорския волейбол

В среща от първенството в „А“ НВГ, Група „Б“, мъжкият отбор на „Берое 2016“ прие „Сливен Волей“ и надделя с 3:1 гейма. Двубоят по програма трябваше да се играе на 25 ноември, но предстоящия тогава турнир по бадминтон предизвика изтеглянето на мача..

публикувано на 19.11.17 в 18:47

Поражение за „Берое“ в Стара Загора

Баскетболният „Берое“ претърпя загуба при домакинството си на шампиона „Лукойл Академик“ с 66:95 точки. Двубоят бе от поредния кръг на първенството в НБЛ. Старозагорци бяха неубедителни в началото и 7 минути не стигнаха до точката. Гостите пък..

публикувано на 18.11.17 в 20:39

Камбуров отново герой за "Берое"!

"Берое" спечели изключително важни 3 точки при гостуването си на "Пирин" в Благоевград". Подкрепяни от около 30 свои верни привърженици, старозагорци спечелиха с минималното 0:1 с гол на Мартин Камбуров в 85-та минута. Треньорът на "Берое" Александър..

публикувано на 18.11.17 в 14:55

Всички в залата в събота срещу "Лукойл", призоваха от баскетболния "Берое"

Баскетболът е за феновете. Нека всеки, който обича "Берое", в събота от 18 часа в Общинска спортна зала да подкрепи отбора срещу "Лукойл" Академик. С този призив се обърна от ефира на Радио Стара Загора към феновете в Стара Загора председателят на..

публикувано на 16.11.17 в 17:45

Светослав Тодоров напусна "Ботев" Гълъбово

"Ботев" Гълъбово и старши треньорът Светослав Тодоров се разделиха по взаимно съгласие.  Ръководството на "Ботев" благодари на Тодоров за съвместната работа и му пожелава бъдещи професионални и лични успехи.  39-годишният бивш национал пое отбора в средата..

публикувано на 16.11.17 в 17:25

Паоло Драголов: „Децата от детските градини имат нужда от системна работа, за да бъдат запалени към футбола“

След двата двубоя на юношеските и младешки гарнитури на България, които се проведоха вчера в Стара Загора, днес разговаряме с детско- юношеските футболни специалисти Паоло Драголов и Ивелин Рашев от старозагорската футболна школа „Олимпия спорт“, в..

публикувано на 15.11.17 в 15:33

Младежите до 21 години с първа победа в квалификациите

Младежкият национален отбор на България до 21 години спечели първата си победа в 9-та квалификационна група за Европейското първенство през 2019 година в Грузия. Пред около 200 зрители на стадион "Берое" в Стара Загора тимът на Антони Здравков победи с 3:1..

публикувано на 14.11.17 в 20:17