Ерик Почански напуска "Берое"

Нападателят Ерик Почански напуска "Берое". Това обяви самият футболист в личния си профил в една от социалните мрежи.

"За мен беше чест да играя за ПФК "Берое" (Стара Загора)...Всяко начало си има своя край. Успех!", написа играчът.  Съобщението му идва само два дни след като футболистът бе бурно освиркван от феновете на "зелено-белите". Скандалът се разрази на мача с "Верея" от първия кръг на Първа професионална лига. Срещата, играна на стадион "Берое", завърши 0:0.

При смяната си Почански дори не пожела да остане на резервната скамейка заради реакцията на публиката. Не помогнаха и опитите на наставника Александър Томаш да го убеди и играчът се прибра в съблекалнята.

"Много неприятно се получи за самия футболист. Аз имах разговор с него преди мача, той се опасяваше от това. Как ще коментирате ако в тази ситуация той беше вкарал гол? Мисля, че щеше да бъде изпратен с аплодисменти. Много е тънка границата. Тук вече зависи дали футболиста ще успее да се пребори психически, защото според мен той има нужните качества и е един силен футболист, но това, което виждам в момента не само в него, а и вие го видяхте е, че проблемът на „Берое“ е горе в главата в момента", обясни след двубоя Александър Томаш.

„Берое“ – „Левски“ 1:3 гейма

Волейболистките на „Берое“ приеха столичния „Левски“ в среща от поредния кръг на женската НВЛ. Мачът бе и дерби за третото място във временното класиране, в което до този двубой домакините бяха трети, а гостенките четвърти. Възпитаничките на..

публикувано на 23.11.17 в 21:06

Домакинско поражение за „Берое Стара Загора“

Пред своя публика „Берое Стара Загора“ прие хърватския „Трешневка 2009“ и не успя да победи. Срещата от първенството в Адриатическата лига завърши при резултат 72:86 точки за гостуващия отбор. Хърватските баскетболистки изиграха много силна втора..

публикувано на 22.11.17 в 20:31
Снимка: Живко Иванов

"Верея" с нова победа в Първа лига

В последен мач от 16-тия кръг в Първа професионална футболна лига "Верея" записа нова победа. Старозагорци се наложиха с 2:0 над "Етър" Велико Търново. Головете отбелязаха централните нападатели Валери Домовчийски и Исмаил Иса. Така тимът на Илиан Илиев..

публикувано на 20.11.17 в 19:21

Победи за старозагорския волейбол

В среща от първенството в „А“ НВГ, Група „Б“, мъжкият отбор на „Берое 2016“ прие „Сливен Волей“ и надделя с 3:1 гейма. Двубоят по програма трябваше да се играе на 25 ноември, но предстоящия тогава турнир по бадминтон предизвика изтеглянето на мача..

публикувано на 19.11.17 в 18:47

Поражение за „Берое“ в Стара Загора

Баскетболният „Берое“ претърпя загуба при домакинството си на шампиона „Лукойл Академик“ с 66:95 точки. Двубоят бе от поредния кръг на първенството в НБЛ. Старозагорци бяха неубедителни в началото и 7 минути не стигнаха до точката. Гостите пък..

публикувано на 18.11.17 в 20:39

Камбуров отново герой за "Берое"!

"Берое" спечели изключително важни 3 точки при гостуването си на "Пирин" в Благоевград". Подкрепяни от около 30 свои верни привърженици, старозагорци спечелиха с минималното 0:1 с гол на Мартин Камбуров в 85-та минута. Треньорът на "Берое" Александър..

публикувано на 18.11.17 в 14:55

Всички в залата в събота срещу "Лукойл", призоваха от баскетболния "Берое"

Баскетболът е за феновете. Нека всеки, който обича "Берое", в събота от 18 часа в Общинска спортна зала да подкрепи отбора срещу "Лукойл" Академик. С този призив се обърна от ефира на Радио Стара Загора към феновете в Стара Загора председателят на..

публикувано на 16.11.17 в 17:45

Светослав Тодоров напусна "Ботев" Гълъбово

"Ботев" Гълъбово и старши треньорът Светослав Тодоров се разделиха по взаимно съгласие.  Ръководството на "Ботев" благодари на Тодоров за съвместната работа и му пожелава бъдещи професионални и лични успехи.  39-годишният бивш национал пое отбора в средата..

публикувано на 16.11.17 в 17:25

Паоло Драголов: „Децата от детските градини имат нужда от системна работа, за да бъдат запалени към футбола“

След двата двубоя на юношеските и младешки гарнитури на България, които се проведоха вчера в Стара Загора, днес разговаряме с детско- юношеските футболни специалисти Паоло Драголов и Ивелин Рашев от старозагорската футболна школа „Олимпия спорт“, в..

публикувано на 15.11.17 в 15:33

Младежите до 21 години с първа победа в квалификациите

Младежкият национален отбор на България до 21 години спечели първата си победа в 9-та квалификационна група за Европейското първенство през 2019 година в Грузия. Пред около 200 зрители на стадион "Берое" в Стара Загора тимът на Антони Здравков победи с 3:1..

публикувано на 14.11.17 в 20:17