Сърбин подписа с "Берое"

Сърбинът Марко Адамович е ново попълнение на "Берое". Той идва в клуба като свободен агент, като за последно е играл в кипърския „Кармиотиса“ (Пано Полемидия). Днес Адамович ще направи своята първа тренировка с новите си съотборници.

Марко Адамович е роден на 11 март 1991 г. в Уб, Сърбия. Висок е 177 см и играе като полузащитник.

Адамович започва своята професионална кариера в „Йединство“ (Уб) през 2008/09 г. и записва 39 мача, в които отбелязва 8 гола. В следващия сезон той е играч на „Спартак“ (Суботица). За четири години в клуба има 72 мача и три попадения. През сезон 2012/13 г. Адамович става играч на „Рад“ (Белград), където за две години има 26 срещи.

През 2013/14 г. играе за „Раднички“ (Крагуевац), където има 11 мача и 1 гол. През следващите два сезона Адамович е играч на „Вождовац“ и записва 27 мача с 3 поапдения за тима. През миналия сезон той играе за кипърския „Кармиотиса“ (Пано Полемидия) и взима участие в 31 срещи, в които бележи 6 гола.

Загуба за "Берое" в първата контрола от лагера в Турция

"Берое" загуби първата си контрола от лагера в Турция. Старозагорци отстъпиха на петия в полския елит "Заглембе" Любин с 1:2. „Зелените“ поведоха с попадение на Антон Карачанаков в 15-ата минута. Матеус Леони намери Мартин Камбуров, който се освободи..

публикувано на 21.01.18 в 18:19

„Берое Стара Загора“ победи „Монтана 2003“

В среща от първата четворка на първенството в женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ гостува на „Монтана 2003“ и победи с 82:76 точки. Домакините поведоха и водеха в резултата през първото полувреме. На полувремето те имаха преднина от..

публикувано на 20.01.18 в 20:59

Тежка загуба на „Берое“

Домакинско поражение записа баскетболният „Берое“. В среща от поредния кръг на първенството в НБЛ старозагорци приеха „Балкан“ Ботевград, отстъпваха във всички компоненти на баскетболната игра и загубиха с 67:92 точки. Срещата започна равностойно и..

публикувано на 20.01.18 в 20:09

Майк ДиНуно и Бару ще играят срещу "Балкан" утре

Американският гард от италиански произход на "Берое" Майк ДиНуно по всяка вероятност няма да бъде наказан за утрешното домакинство на беройци от 18 часа в Общинската спортна зала срещу "Балкан" Ботевград. Както е известно, той бе директно изгонен в..

публикувано на 19.01.18 в 17:48

Таня Гатева: "Много пропуски и лошо съдийство ни донесоха загуба в Белград"

"Основната причина за загубата от "Партизан" бяха многобройните пропуски във фаза атака. Съдийството също изигра своята роля. Ще се опитаме другата сряда срещу "Монтана" да обърнем нещата в "Адриатическата лига". Това заяви в ефира на Радио Стара Загора..

публикувано на 19.01.18 в 17:02

Поражение за „Берое Стара Загора“ в Адриатическата лига

„Берое Стара Загора“ гостува на „Партизан“ в Белград и претърпя поражение с 2 точки разлика, 65:67. Срещата бе от втория етап на Адриатическата лига. Възпитаничките на Таня Гатева стартираха силно в мача натрупаха преднина още в първата част. До..

публикувано на 18.01.18 в 21:01

"Верея" загуби първата си контрола, бивш играч на "Берое" подсилва тима

"Верея" загуби първата си контрола за зимната подготовка. Възпитаниците на Благомир Митрев отстъпиха с 0:2 в Стара Загора на елитния "Етър". Спарингът се игра на изкуствения терен на стадион Трейс Арена в Стара Загора.  Предварително проверката трябваше да..

публикувано на 18.01.18 в 17:51

Стартира тридневен шахматен турнир

Шахматна надпревара по класически шах за деца организира за четвърта година поред старозагорският клуб „Траяна 2011“. „Заявки за участие са подали 110 малки състезатели“, съобщи Боян Тонков, президент и старши треньор на клуба организатор на..

публикувано на 18.01.18 в 09:59

„Берое“ отпадна от турнира за Купата

Носителят на Купата на България по баскетбол при мъжете „Берое“ отпадна от по-нататъшно участие в изданието на турнира за тази година. Това се случи, след като в четвъртфиналите старозагорци претърпяха и второ поражение от „Академик Бултекс 99“..

публикувано на 17.01.18 в 21:24

"Берое" победи "Марица" във втората си контрола

„Берое“ победи“Марица“ с 2:1 във втората си контрола за 2018 г. Точни за „зелените“ бяха Серджиу Негрут в 5-та минута и Борислав Цонев в 17-та. Никола Марин върна едно попадение за пловдивчани в 77-та минута. Двубоят се игра на Спортна база „Берое“..

публикувано на 17.01.18 в 16:46