Националният селекционер на българския национален отбор по футбол Петър Хубчев обяви състава за предстоящите контролни срещи на първия ни тим срещу Босна и Херцеговина на 23.03.2018 на стадион "Лудогорец Арена" в Разград и Казахстан на 26.03.2018 на стадион "Панчо Арена" във Фелчут, Унгария. В групата от 23-ма футболисти попаднаха защитникът на "Берое" Камен Хаджиев и капитанът на старозагорци Мартин Райнов.

Състав на "А" националния отбор на България за контролите с Босна и Херцеговина и Казахстан

Вратари: Пламен Илиев ("Астра", Румъния), Божидар Митрев ("Левски");

Защитници: Васил Божиков ("Слован" Братислава, Словакия), Страхил Попов ("Касъмпаша", Турция), Петър Занев ("Амкар" Перм, Русия), Камен Хаджиев ("Берое"), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Цветомир Панов ("Лудогорец");

Полузащитници и нападатели: Симеон Славчев ("Лехия" Гданск, Полша), Георги Костадинов ("Макаби" Хайфа, Израел), Ивайло Чочев ("Палермо", Италия), Станислав Манолев (ЦСКА-София), Мартин Райнов ("Берое"), Михаил Александров ("Арсенал" Тула, Русия), Тодор Неделев ("Ботев" Пловдив), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Радослав Кирилов ("Пирин" Благоевград), Иван Минчев ("Славия"), Ивелин Попов ("Рубин" Казан, Русия), Георги Миланов (ЦСКА Москва, Русия), Спас Делев ("Погон" Сшчечин, Полша), Андрей Гълъбинов ("Дженоа", Италия).

Два медала за малки борци на „Берое“

В Гълъбово бе проведено традиционното издание на турнира по свободна борба за момчета „Злати Ройдев“. „Състезанието бе изключително силно, с голямо международно присъствие“, заяви Диян Динчев, треньор на клуб „Берое“ в свободния стил. И уточни, че..

публикувано на 20.03.19 в 15:50

Илко Русев: "Гоним четвъртото място"

Изпълнителният директор и председател на Съвета на директорите на ПФК "Берое" Илко Русев заяви в интервю за Радио Стара Загора, че целта на отбора до края на сезона ще бъде извоюването на четвъртото място в Първа лига , което при определени условия би..

публикувано на 20.03.19 в 14:15

12 грации от „Импала“ се готвят за отборно първенство

В четвъртък в София започва Държавното отборно първенство по художествена гимнастика. От старозагорския клуб „Импала“ в тази надпревара ще участват 12 гимнастички. „Ще се представим с отбор при девойки младша възраст, два отбора при девойки старша..

публикувано на 19.03.19 в 16:16

Александър Димитров: В България имаме добри Академии, които дават резултати

Младежкият национален отбор на България по футбол замина днес на първия си подготвителен лагер под ръководството на новия селекционер Александър Димитров. В испанския курорт Марбея тимът ще изиграе и две контролни срещи - със Северна Ирландия на 22..

публикувано на 19.03.19 в 15:09

Старозагорец спечели сребро от Спешъл олимпикс в Абу Даби

България има сребърен медалист в дисциплината „Бадминтон“ на параолимпийските игри за хора с ментални увреждания, които се провеждат от 8 до 21 март в Абу Даби. Това е 34 годишният Иван Нанев от Дневния център „Св. св. Козма и Дамян“ в Стара..

публикувано на 18.03.19 в 14:07

Победа на „Берое“ над „Академик Бултекс 99“

В среща от 20 кръг на НБЛ „Берое“ прие „Академик Бултекс 99“ и победи с 91:77 точки. Възпитаниците на Любомир Минчев започнаха добре мача и след първата четвърт водеше с 26:21 точки. През вторите 10 минути на срещата гостуващият отбор направи..

публикувано на 16.03.19 в 21:50
Александър Томаш

Дежурна загуба за "Берое" без точен удар към вратата на противника

"Берое" записа дежурната си загуба при гостуване на ЦСКА-София в мач от последния кръг на редовния сезон в Първа лига. Цял мач възпитаниците на Александър Томаш не успяха да отправят точен удар по посока вратата на съперника и се отърваха с минималното..

публикувано на 16.03.19 в 19:35

Победа и загуба за баскетдамите

Очаквани резултати постигнаха старозагорските баскетболистки в поредните си мачове от женската „А“ група, първа четворка. Отборът на „Локомотив“ гостува на „Монтана 2003“, бе равностоен през първото полувреме, но очаквано загуби с 64:93. За..

публикувано на 16.03.19 в 18:17

"Верея" вкара цели 3 гола на "Левски", но загуби

Съставът на "Верея" изигра най-резултатния си мач в Първа лига. Тимът от квартал "Кольо Ганчев" вкара цели 3 гола при домакинството си на един от фаворитите в първенството "Левски", но въпреки това загуби с 3:4. "Верея" отново изигра двубоя с..

публикувано на 16.03.19 в 14:50

Шестима борци от „Берое“ на турнир в Гълъбово

В Гълъбово започва поредното издание на традиционният турнир по свободна борба за момчета „Злати Ройдев“. „Ще участваме с шестима състезатели, четирима от тях ще се представят от името на Гълъбово“, поясни Диян Динчев, треньор на клуб „Берое“ в..

публикувано на 15.03.19 в 15:59