Николай Стоянов ("Берое")

Венцислав Петков ("Балкан")

Цветомир Чернокожев ("Академик" София)

Силни изяви на гимнастичките

За пореден път се представиха силно възпитаничките на старозагорския клуб „Спортна гимнастика“. В Пловдив бяха проведени лично-отборен турнир „Купа България“ за жени, кадетки и девойки старша възраст и Държавно първенство Зона „Юг“ за малките..

публикувано на 26.03.19 в 16:06

„Берое“ – „Левски“ 1:1 победи

В среща от полуфиналната серия на женската НВЛ „Берое“ прие в своята зала „Иван Вазов“ софийския „Левски“ и победи с 3:0 гейма. След този успех резултатът в серията стана 1:1 победи. Двата отбора ще решат кой ще бъде съперник на пловдивския..

публикувано на 26.03.19 в 09:01

"Берое" с важна победа над "Рилски спортист"

"Берое" записа изключително важна победа в Националната баскетболна лига над "Рилски спортист". За трети път през сезона беройци надделяха над опонента си от Самоков, този път с 84:77. Стартовата петица на "Берое" бе в състав Конър Франкамп, Тре..

публикувано на 25.03.19 в 20:53

„Берое Стара Загора“ спечели Адриатическата лига

„Берое Стара Загора“ триумфира в Адриатическата лига. В последния мач от финалния турнир старозагорки играха срещу „Будучност“ Черна гора и победиха с 65:64 точки. В среща за третото място домакинът на финалния турнир „Цинкарна Целе“ победи..

публикувано на 24.03.19 в 21:17

„Берое Стара Загора“ на финал в Адриатическата лига

Отборът на „Берое Стара Загора“ победи домакините на финалния турнир в Адриатическата лига „Цинкарна Целе“ Словения с 61:58 точки в полуфинален двубой и се класира за финала. Финалният двубой ще бъде утре от 19 часа и в него старозагорки ще играят..

публикувано на 23.03.19 в 22:14

Голово равенство в контролата между "Локомотив"(Пд) и "Берое", Охене с нов червен картон

„Берое“  и „Локомотив“  завършиха 3:3 в контролна среща, играна в Пловдив. „Берое“ поведе с 3:0 с попадения на Яя Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров. Минута преди почивката домакините върнаха един гол чрез Ален Ожболт, а след подновяването на..

публикувано на 23.03.19 в 17:19

Волейболистките претърпяха поражение

В софийската зала „Сиконко“ бе изигран първия мач от полуфиналната серия в женската НВЛ между отборите на „Левски“ и старозагорския „Берое“. Домакините спечелиха с 3:0 гейма. Първата част бе равностойна и отборът на „Левски“ успя да спечели след..

публикувано на 22.03.19 в 17:28

28 медала за бойци на „Берое“

28 медала спечелиха бойците от старозагорския боен клуб „Берое“, бивш „Атила“, в три състезания от началото на 2019 година. А състезанията бяха турнир по граплинг, шампионат по ММА, който бе и квалификация за Европейско първенство и Комбат реслинг,..

публикувано на 22.03.19 в 16:20

МГ „Гео Милев“ спечели градските ученически първенства по шахмат

В залата на старозагорския шах клуб „Траяна 2011“ бяха проведени ученическите отборни първенства по шахмат за ученици от 5 до 7 клас и от 8 до 10-ти. „В малката възраст победи МГ „Гео Милев“, втори станаха шахматистите на училище „Васил Левски“, а..

публикувано на 22.03.19 в 15:53

Сребърен медал за старозагорски плувец

Тодор Господинов от старозагорския клуб по плуване „Траяна“ спечели сребърен медал при участието си в турнира „Пирин“ в Благоевград. „Тодор стана втори в дисциплината 100 м. „гръб“ при юноши младша възраст“, съобщи за радио „Стара Загора“ Стефан..

публикувано на 21.03.19 в 15:48