Четирима футболисти на "Берое" са повикани в националния

Петър Хубчев: Да си национален селекционер е престиж, по-високо е само небето

Четирима футболисти на "Берое" бяха повикани от националния селекционер на България Петър Хубчев за предстоящите изключително важни заключителни мачове от Лигата на Нациите на 16 ноември като гост на Кипър в Никозия и три дни по-късно у дома срещу Словения. В разширения състав от 27 играчи попаднаха защитниците Камен Хаджиев и Иван Бандаловски, както и халфовете Александър Цветков и Мартин Райнов.

Ето и избраниците на треньора:

Вратари:
Пламен Илиев ("Астра", Рум), Георги Петков ("Славия"), Димитър Евтимов ("Бъртън Албиън", Анг)

Защитници:
Антон Недялков ("Лудогорец"), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Иван Горанов ("Левски"), Иван Бандаловски ("Берое"), Камен Хаджиев ("Берое"), Страхил Попов ("Касъмпаша", Тур), Петър Занев ("Енисей", Рус), Васил Божиков ("Слован" Братислава, Слвк)

Полузащитници:
Галин Иванов ("Славия"), Александър Цветков ("Берое"), Мартин Райнов ("Берое"), Кристиян Малинов (ЦСКА-София), Светослав Ковачев ("Дунав"), Тодор Неделев ("Ботев" Пд), Георги Костадинов ("Арсенал" Тула, Рус), Божидар Краев ("Мидтиланд", Дан), Симеон Славчев ("Карабах", Азер), Николай Димитров ("Урал", Рус)

Нападатели:
Ивелин Попов ("Спартак Москва", Рус), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Радослав Василев ("Черно море"), Спас Делев ("Погон", Пол), Станислав Костов ("Левски")

Силни изяви на гимнастичките

За пореден път се представиха силно възпитаничките на старозагорския клуб „Спортна гимнастика“. В Пловдив бяха проведени лично-отборен турнир „Купа България“ за жени, кадетки и девойки старша възраст и Държавно първенство Зона „Юг“ за малките..

публикувано на 26.03.19 в 16:06

„Берое“ – „Левски“ 1:1 победи

В среща от полуфиналната серия на женската НВЛ „Берое“ прие в своята зала „Иван Вазов“ софийския „Левски“ и победи с 3:0 гейма. След този успех резултатът в серията стана 1:1 победи. Двата отбора ще решат кой ще бъде съперник на пловдивския..

публикувано на 26.03.19 в 09:01

"Берое" с важна победа над "Рилски спортист"

"Берое" записа изключително важна победа в Националната баскетболна лига над "Рилски спортист". За трети път през сезона беройци надделяха над опонента си от Самоков, този път с 84:77. Стартовата петица на "Берое" бе в състав Конър Франкамп, Тре..

публикувано на 25.03.19 в 20:53

„Берое Стара Загора“ спечели Адриатическата лига

„Берое Стара Загора“ триумфира в Адриатическата лига. В последния мач от финалния турнир старозагорки играха срещу „Будучност“ Черна гора и победиха с 65:64 точки. В среща за третото място домакинът на финалния турнир „Цинкарна Целе“ победи..

публикувано на 24.03.19 в 21:17

„Берое Стара Загора“ на финал в Адриатическата лига

Отборът на „Берое Стара Загора“ победи домакините на финалния турнир в Адриатическата лига „Цинкарна Целе“ Словения с 61:58 точки в полуфинален двубой и се класира за финала. Финалният двубой ще бъде утре от 19 часа и в него старозагорки ще играят..

публикувано на 23.03.19 в 22:14

Голово равенство в контролата между "Локомотив"(Пд) и "Берое", Охене с нов червен картон

„Берое“  и „Локомотив“  завършиха 3:3 в контролна среща, играна в Пловдив. „Берое“ поведе с 3:0 с попадения на Яя Меледже, Александър Василев и Мартин Камбуров. Минута преди почивката домакините върнаха един гол чрез Ален Ожболт, а след подновяването на..

публикувано на 23.03.19 в 17:19

Волейболистките претърпяха поражение

В софийската зала „Сиконко“ бе изигран първия мач от полуфиналната серия в женската НВЛ между отборите на „Левски“ и старозагорския „Берое“. Домакините спечелиха с 3:0 гейма. Първата част бе равностойна и отборът на „Левски“ успя да спечели след..

публикувано на 22.03.19 в 17:28

28 медала за бойци на „Берое“

28 медала спечелиха бойците от старозагорския боен клуб „Берое“, бивш „Атила“, в три състезания от началото на 2019 година. А състезанията бяха турнир по граплинг, шампионат по ММА, който бе и квалификация за Европейско първенство и Комбат реслинг,..

публикувано на 22.03.19 в 16:20

МГ „Гео Милев“ спечели градските ученически първенства по шахмат

В залата на старозагорския шах клуб „Траяна 2011“ бяха проведени ученическите отборни първенства по шахмат за ученици от 5 до 7 клас и от 8 до 10-ти. „В малката възраст победи МГ „Гео Милев“, втори станаха шахматистите на училище „Васил Левски“, а..

публикувано на 22.03.19 в 15:53

Сребърен медал за старозагорски плувец

Тодор Господинов от старозагорския клуб по плуване „Траяна“ спечели сребърен медал при участието си в турнира „Пирин“ в Благоевград. „Тодор стана втори в дисциплината 100 м. „гръб“ при юноши младша възраст“, съобщи за радио „Стара Загора“ Стефан..

публикувано на 21.03.19 в 15:48