„Берое Стара Загора“ загуби от „Боташспор“

В среща от турнира ФИБА Еврокъп „Берое Стара Загора“ прие турския „Боташспор“ и претърпя крах с повече от 40 точки разлика при крайното 51:98. Отборът от Адана превъзхождаше през цялото време и не срещна сериозни проблеми за победата си в Стара Загора. Гостенките поведоха от първите минути и с всяка част преднината им се увеличаваше. След 10 минути игра на таблото бе изписано 17:36. На полувремето преднината на „Боташспор“ надмина 20 точки при 33:56. След 30 игрови минути гостенките водеха с 42 точки при 43:85. В последните минути резултатността падна, но в последна сметка турският отбор се наложи повече от убедително с 51:98. За победителките най-резултатни бяха Джуъл Лойд с 25 точки и Елизабет Уилямс с 15. За „Берое Стара Загора“ Ана Почек реализира 25 точки, Бриана Люис добави 10, а Виолина Кочева 7. В следващия кръг от надпреварата старозагорки ще приемат „Чукурова“ Турция.

„Локомотив“ спечели бронза

Старозагорският „Локомотив“ извоюва бронзовите медали в женското баскетболно първенство. Възпитаничките на Константин Боев успяха да спечелят убедително първата среща от сериите за третото място със „Славия“ в Стара Загора, а и втората в София. В..

публикувано на 19.04.19 в 21:08

Предстоят разговори за бъдещето на Петър Дочев

„В близките дни предстои разговор с ръководството на „Берое“ относно бъдещето ми“, съобщи в интервю за радио „Стара Загора“ Петър Дочев, старши треньор на волейболния „Берое“. Договорът на настника е за срок от две години. Под негово ръководство..

публикувано на 19.04.19 в 16:24

От „Берое Стара Загора“ осигуряват автобус в неделя

За желаещите след срещата „Берое Стара Загора“ – „Монтана 2003“ да идат от баскетболната зала „Общинска“ до стадион „Берое“ за футболната среща „Берое“ – „Черно море“ Варна, е осигурен автобус. Това съобщи за радио „Стара Загора“ Иван Николов,..

публикувано на 19.04.19 в 15:48

Баскетболистите на "Берое" с хубава победа във Варна

"Берое" се реваншира за изненадващата си загуба във Варна по-рано през сезона, като се наложи убедително със 105:88 над "Черно море Тича" в мач от предпоследния кръг на редовния сезон в Националната баскетболна лига. Мачът започна равностойно с лек..

публикувано на 18.04.19 в 22:18

„Монтана 2003“ – „Берое Стара Загора“ 1:1 победи

Във втори двубой от серията за първото място на женската баскетболна „А“ група „Берое Стара Загора“ се наложи над „Монтана 2003“ в Монтана с 93:77 точки и   изравни резултата в серията на 1:1 победи. Както в първия двубой старозагорки започнаха..

публикувано на 18.04.19 в 21:39

„Берое“ загуби във финала

В Пловдив приключи финалът на турнира за Купата на България по волейбол за жени. Старозагорският „Берое“ загуби от шампиона „Марица“ с 0:3 гейма. В отделните части 15:25, 13:25 и 7:25. Възпитаничките на Иван Петков превъзхождаха по време на целия..

публикувано на 18.04.19 в 20:24

„Берое 2016“ домакинства на квалификационен турнир

От утре в старозагорската зала „Иван Вазов“ ще започнат срещите от квалификацията за Държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Участват отборите на „Берое 2016“, „Добруджа 07“ и „Славия“ София. „Играе се по системата „всеки срещу..

публикувано на 18.04.19 в 15:26

Победа и загуба на баскетболистките

В първа среща от серията за бронзовите медали на първенството в женската баскетболна „А“ група „Локомотив“ прие столичния „Славия“ и победи убедително с 82:55 точки. В серията се играе до две победи от максимум три срещи. Вторият сблъсък между..

публикувано на 17.04.19 в 20:52

„Берое“ се класира за финала

Волейболният „Берое“ се класира за финала на турнира за Купата на България по волейбол за жени. В много интересен и оспорван полуфинал в пловдивската зала „Колодрума“ старозагорки преодоляха столичния „Левски“ с 3:2 гейма. Двата отбора играха..

публикувано на 17.04.19 в 20:37

Десет медала за плувци от „Траяна“

Възпитаниците на старозагорския клуб „Траяна“ спечелиха 10 медала при участието си в турнир по плуване в Бургас. „Състезанието бе много силно, участваха доста български състезатели, както и юношеския турски национален отбор“, съобщи за радио „Стара..

публикувано на 17.04.19 в 16:19