Хайгашод Агасян: Младостта се завръща

Eдин от най–известните български композитори, който скоро отбеляза своя 60-годишен юбилей, споделя с усмивка: "Младостта си отива, но детството не иска да си тръгне!". Малко известно е, че преди да стане композитор и изпълнител на своите песни, той е бил..

25.04.13 12:02 |

Националният шампионат по драг-рейсин с успешен старт

Драг-рейсингът е състезание между два автомобила, със старт от спряло положение, на определена дистанция. Победител е този, който пръв пресече финала. Тази събота и неделя домакин на първия кръг от националния шампионат по драг-рейсинг бе Сливен. Според..

28.04.13 18:21 |
драг-рейсинг

Националният шампионат по драг-рейсинг с успешен старт

28.04.13 18:22 |
групата Aftertaste

Аязмо Рок Фест

На сцената на Летния театър в Стара Загора на 18 май, събота, ще се проведе Аязмо Рок Фест 2013. Началото му е от 17:30 часа, а входът – свободен. Участие ще вземат бандите No Recharge, Little Bitch Company, Burn Ice. Сред гостите е и групата Aftertaste...

15.05.13 16:12 |
Кирил Антонов

Отговорността пред детската публика е по-голяма

Kирил Антонов от Държавен куклен театър – Стара Загора е номиниран за награда „СИВИНА” за млад актьор от АКТ – Унима и Съюз на артистите в България. Официалната церемония по връчването на наградата ще се състои на 21 март – Международният ден на кукления..

20.03.13 16:41 |

Отговорността пред детската публика е по-голяма (2)

Христо Мутафчиев

Най-голямата роля тепърва предстои

Актьорът Христо Мутафчиев миналата седмица навърши 44 години и представи постановката „Духът на поета”. Разговор за тези важни събития в неговия живот, най-ценните неща за човека и най-важните роли. Той е озвучавал и едни от най-популярните..

10.04.13 13:44 |
Постановка "Птица"

Премиера на спектакъл за възрастни в кукления театър в Стара Загора

Постановката „Птица” ще бъде за пръв път изиграна пред публика на 28 юли /неделя/ от 19 часа. За гост-режисьорът й от Русия – Надежда Алексеева, дебютът на трима млади колеги и предизвикателството пред старозагорската публика да оцени и разбере този..

25.07.13 15:43 |
ivet lalova balkaniada1

Ивет Лалова: Старозагорци ми дадоха много любов!

Най-голямата звезда на родната атлетика пристигна в Стара Загора за старта на 66-те балкански игри. Тя сподели, че очаква с нетърпение бяганията, тъй като за нея най-хубавите състезанията са тези в родината й. С най-бързата бяла жена разговаря Силвина..

27.07.13 10:11 |
Петър Кременски

Най-бърз на Балканите!

Петър Кременски стана Балкански шампион за трета поредна година след като спечели титлата в бягането на 200 метра при мъжете. Лекоатлетът победи с време 20,79 секунди. След като финишира, коментира своето представяне пред Силвина Златарова:

01.08.13 11:34 |