публикувано на 15.10.19 в 15:59

Седем медала за плувци от „Траяна“

публикувано на 15.10.19 в 15:48

Важна победа на „Берое“

Баскетболният „Берое“ спечели квалификацията за групите на ФИБА Къп срещу холандския „Лайден“ с 86:71 точки. Двубоят бе много интересен, равностоен и се игра пред пълната със зрители зала „Общинска“. С подкрепата на публиката и с пълно раздаване..

публикувано на 01.10.19 в 22:48

Успешно начало на сезона за „Импала“

В София бе проведен Държавен турнир по художествена гимнастика „Златна есен“. „В първото си състезание за сезона участвахме с 25 гимнастички и се върнахме с 11 медала“, обобщи Петя Петкова, старши треньор на старозагорския клуб „Импала“...

публикувано на 01.10.19 в 15:07

Нови титли и медали в бадминтона

Блестящи прояви имаха състезателите от СК „Бадминтон – Стара Загора“ в почивните дни. Клубът бе домакин на Държавното първенство за юноши и девойки до 19 години . В това състезание старозагорци спечелиха първите места и при юношите и при..

публикувано на 30.09.19 в 14:43
Автор: Живко Иванов - Радио Стара Загора

Факли на победата за исторически успех на "Берое"

Чудото най-накрая се случи! "Берое" вкара два гола на ЦСКА-София за историческа първа победа. Успехът за старозагорци дойде след попадения на Ибрахима Конте през първата част и Рубед Бриджидо в края на срещата. За гостите в 90-та минута се разписа Али Соу...

публикувано на 29.09.19 в 22:26

Васил Кифев: "Във вторник от 19 часа всички в залата срещу холандския "Лайден"

Мъжкият баскетболен отбор на "Берое" започва на 1 октомври новия си състезателен сезон. Съперник в първия мач ще бъде носителят на Купата на Холандия "ЗЗ Лайден". Двубоят започва във вторник от 19 часа в Общинска спортна зала Стара Загора и е от..

публикувано на 28.09.19 в 14:51

Загуба за баскетболния "Берое" в последната контрола

"Берое допусна загуба в последната си контрола преди старта на европейското си участие идния вторник. Пред собствената си публика в Стара Загора „зелен"о-белите“ отстъпиха на румънския "Питещ" със 76:82. Двубоят не започна по най-добрия начин за..

публикувано на 27.09.19 в 21:05

„Берое Стара Загора“ – „Монтана 2003“ 64:70

В столичната зала „Универсиада“ бе игран двубоя за Суперкупата на България по баскетбол при жените между шампиона и носител на Купата „Монтана 2003“ и подгласника „Берое Стара Загора“. Преди двубоя стана известно, че в щаба на старозагорки има..

публикувано на 27.09.19 в 17:08

Шест отличия за бойци от „Берое“

В столицата бе проведен националният шампионат по ММА, който бе и квалификация за участие в световно първенство. От старозагорския Боен Клуб „Берое“ в първенството участваха седем бойци. „Спечелихме шест медала“, съобщи за радио „Стара Загора“..

публикувано на 27.09.19 в 15:06

"Ботев" Гълъбово продължава за Купата

Тимът на "Ботев" Гълъбово отстрани елитния "Етър" Велико Търново в 1/16 финал в турнира за Купата на България и се класира за 1/8 финалната фаза на турнира. Пред най-верните си фенове, пропътували разстоянието от Гълъбово до стадион "Трейс Арена" в Стара..

публикувано на 26.09.19 в 22:00
Снимка: beroe.bg

"Берое" на 1/8 финал за Купата

"Берое" се класира за 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България след успех с 2:0 като гост на втородивизионния "Поморие". Головете за беройци отбелязаха Иван Минчев след точно изпълнение от пряк свободен удар в 26-та минута и Рубен Бриджидо в 65-та..

публикувано на 26.09.19 в 17:58