„Берое Стара Загора“ – „Монтана 2003“ 64:70

В столичната зала „Универсиада“ бе игран двубоя за Суперкупата на България по баскетбол при жените между шампиона и носител на Купата „Монтана 2003“ и подгласника „Берое Стара Загора“. Преди двубоя стана известно, че в щаба на старозагорки има..

публикувано на 27.09.19 в 17:08

Шест отличия за бойци от „Берое“

В столицата бе проведен националният шампионат по ММА, който бе и квалификация за участие в световно първенство. От старозагорския Боен Клуб „Берое“ в първенството участваха седем бойци. „Спечелихме шест медала“, съобщи за радио „Стара Загора“..

публикувано на 27.09.19 в 15:06

"Ботев" Гълъбово продължава за Купата

Тимът на "Ботев" Гълъбово отстрани елитния "Етър" Велико Търново в 1/16 финал в турнира за Купата на България и се класира за 1/8 финалната фаза на турнира. Пред най-верните си фенове, пропътували разстоянието от Гълъбово до стадион "Трейс Арена" в Стара..

публикувано на 26.09.19 в 22:00
Снимка: beroe.bg

"Берое" на 1/8 финал за Купата

"Берое" се класира за 1/8 финалната фаза в турнира за Купата на България след успех с 2:0 като гост на втородивизионния "Поморие". Головете за беройци отбелязаха Иван Минчев след точно изпълнение от пряк свободен удар в 26-та минута и Рубен Бриджидо в 65-та..

публикувано на 26.09.19 в 17:58

Над 100 участници ще се борят за купа "Сърнена гора“ 2019 в събота и неделя

На 28-и и 29-и септември край село Могилово, общ. Чирпан ще се проведе велорали и маратон за купа „Сърнена гора“ 2019, съобщи  Константин Атанасов от Велоклуб „Зарата“ към Туристическо дружество „Сърнена гора“. Тази година участие са заявили повече..

публикувано на 27.09.19 в 08:35

От клуб „Торнадо“ организират турнир

На 5 и 6 октомври в старозагорската спортна зала „Иван Вазов“ ще бъде проведен турнир по тенис на маса, посветен на Деня на Стара Загора. Организатор е клуб „Торнадо“. „Ще участват състезатели от цялата страна, миналата година дойдоха 90 тенисисти,..

публикувано на 26.09.19 в 14:41
Живко Иванов - Радио Стара Загора

"Славия" без проблеми в Нова Загора за Купата

Елитният "Славия" нямаше никакви проблеми в 1/16 финала от турнира за Купата на България. "Белите" спечелиха с убедителното 4:0 като гост на "Загорец" в Нова Загора. Мачът се игра пред около 1 500 зрители на обновения стадион в Нова Загора , от които около..

публикувано на 25.09.19 в 17:51

Шест медала за малки джудисти

В Пловдив бе проведен турнир в памет на един от най-изявените състезатели по джудо Георги Петрушев, един от създателите на спорта джудо в Града под тепетата. Организатор бе клуб „Щит“. От старозагорския клуб „Недьо Ранчев“ участваха два състава,..

публикувано на 25.09.19 в 15:09
Автор: Марин Бонев

БК "Берое" приема румънския Питещ в последна контрола

На 27 октомври(петък) от 19:00ч. Берое ще изиграе последната си контрола от подготвителния етап.  Противник на старозагорци в домашната спортна зала „Стара Загора“ е силният тим на румънския  БКМ Питещ . Проверката е генерална репетиция за възпитаниците..

публикувано на 24.09.19 в 19:23

ВК „Берое“ търси съперници за контроли

От участие в турнир, проведен в румънския град Констанца, се завърна волейболният „Берое“. Възпитаничките на Петър Дочев изиграха три срещи, в които постигнаха две загуби и една победа. „Турнирът бе на добро ниво, имахме нужда от такива срещи“,..

публикувано на 24.09.19 в 14:48