публикувано на 20.01.17 в 14:42

Срещите от НВЛ днес

публикувано на 20.01.17 в 14:37

Федерер продължава напред

Роджър Федерер от Швейцария се класира за четвъртия кръг на Откритото първенство на Австралия. Той отстрани Томаш Бердих от Чехия с 6:2, 6:4, 6:4.Следващият съперник на бившия №1 в света ще бъде Кей Нишикори от Япония.Федерер и Нишикори имат шест..

публикувано на 20.01.17 в 14:30

Демирева е атлет №1 на България за 2016

Олимпийската вицешампионка в скока на височина при жените Мирела Демирева е най-добър лекоатлет на България за 2016 година. Спринтьорката Ивет Лалова е втора, а в тройката попадна още състезателят на висок скок при мъжете Тихомир Иванов.

публикувано на 20.01.17 в 14:21

Рома победи Сампдория

Рома победи Сампдория в мач от 1/8-финала за Купата на Италия. Рома показа отлична игра и се наложи с 4:0, но резултатът можеше да е доста по-сериозен. Вратаря на гостите Кристиан Пуджони се превърна в герой на мача със спасяванията си.

публикувано на 20.01.17 в 08:25

Барса с труден успех

Барселона се наложи трудно  с 1:0 над Реал Сосиедад в първа среща от 1/4-финалите за Купата на краля. Неймар отбеляза от дузпа в 21-ата минута. Реваншът на "Камп Ноу" е след шест дни.  Ней се завърна в титулярния състав.

публикувано на 20.01.17 в 08:22

Кербер отстрани Плишкова

Анджелик Кербер от Германия се класира за четвъртия кръг на Откритото първенство на Австралия. Световната №1 и водач в схемата, отстрани 58-ата в ранглистата Кристина Плишкова от Чехия с 6:0, 6:4. Кербер среща Коко Вандевеге.

публикувано на 20.01.17 в 08:19

Лудогорец с реми в първата контрола

Лудогорец завърши наравно в първата си зимна контрола. Българите завършиха 1:1 с новака и предпоследен в руската Премиер лига Арсенал (Тула). Новото попълнение Жоао Пауло дебютира с гол.  Срещата се проведе в турския курорт Белек. За отбелязване е, че там..

публикувано на 20.01.17 в 08:06

Серина продължава славно

Серина Уилямс продължава в трети кръг на "Аустрелиън Оупън". Тя нямаше проблеми и записа успех с 6:3, 6:4 над Луцие Шафаржова. Американката записа 10-а победа в 10 мача. В третия кръг Серина ще играе ще играе срещу сънародничката си Никол Гибс.

публикувано на 19.01.17 в 16:22

Карагерен премина в Дунав

Отборът на Дунав (Русе) привлече  Бирсент Карагерен.  Играе на поста външен полузащитник – ляво и дясно крило. Играл е преди това за  Шумен, Етър и Верея, а за последно в Локомотив (Пловдив). Карагерен подписа договор с русенския клуб до лятото на 2018..

публикувано на 19.01.17 в 16:11

Джокович отпадна в Австралия

Шампионът при мъжете от последните две издания на Откритото първенство на Австралия по тенис Новак Джокович от Сърбия отпадна още във втория кръг на състезанието. Той бе  отстранен от 119-ия в света Денис Истомин от Узбекистан със 7:6(8), 5:7, 2:6,..

публикувано на 19.01.17 в 14:44

„Черно море Тича“ играе контрола с „Икономическия университет“

"Беше очевидно, че срещу отбора на „Балкан“ не играхме добре. Всички очаквахме по-добра игра и по-добър резултат. Няма да се оправдаваме, че е имало контузени и липсващи състезатели. Дълбоко убеден съм, че в следващите мачове играта ще е на по-високо..

публикувано на 19.01.17 в 14:26