Във Варна посрещнаха световния шампион Стефчо Христов

Световният шампион по вдигане на тежести за юноши Стефчо Христов беше посрещнат официално във варненското спортно училище, което се явява най-доброто за последните няколко години у нас. Стефчо и личният му треньор Живко Николов показаха световната..

публикувано на 26.03.19 в 13:40

Григор отпадна в Маями

Григор Димитров отпадна в третия кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Маями. Българинът загуби с 5:7, 5:7 от Джордан Томпсън от Австралия. Всички видяха, че Григор все още не е в познатата си добра спортна форма. Григор Димитров се завърна на корта след..

публикувано на 26.03.19 в 08:44

Успех за "Берое"

Отборът на "Берое" (Стара Загора) записа трета поредна победа в Баскетболната лига, след като надигра у дома "Рилски спортист" с 84-77.  Отборът дръпна напред в класирането пред "Рилецо" и вече е с  14 победи победи и 4 загуби и се намира на четвърто място...

публикувано на 26.03.19 в 08:42

"Марица" отново на финал

Женският волейболен шампион на България „Марица” (Пловдив) спечели и втория полуфинален плейоф . В Димиторвград те се наложиха над местния тим „Раковски” с 3:0 (25:19, 25:19, 25:18).  С този успех пловдивчакни  спечелиха полуфиналната серия с 2-0..

публикувано на 26.03.19 в 08:25

Косово-България 1-1

Направихме 1-1 с Косово в европейска квалификация в Прищина. Селекционерът Петър Хубчев бе направил три промени в сравнение с мача с Черна гора преди няколко дни. Симеон Славчев, Антон Недялков и Кристиян Малинов започнаха вместо контузения тежко Ивайло..

публикувано на 26.03.19 в 08:22

Националите гостуват на Косово

Българският национален отбор се изправя пред второто си изпитание в европейските квалификации, след като гостува на Косово. Три дни след равенството 1:1 в София с Черна гора, футболистите на Петър Хубчев имат шанс за поправителен в много важна среща. Успех..

публикувано на 25.03.19 в 08:16

Четири златни медала за българите от Балканиада

Четири отличия спечели отборът на БКА – ИКО България на седмото Балканско първенство по карате киокушин за деца, юноши, девойки, мъже, жени и ветерани. В състезанието в гръцкия град Волос се пуснаха около 180 състезатели от Гърция, Турция, Румъния, Сърбия,..

публикувано на 25.03.19 в 08:10

Джон Иснър се класира за четвърти кръг

Защитаващият титлата си Джон Иснър (САЩ) се класира за четвъртия кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Маями с награден фонд 8,36 милиона долара. Поставеният под номер 7 Иснър пласира 16 аса при успеха над испанеца Алберт Рамос Виньолас със 7:5, 7:6(6)..

публикувано на 25.03.19 в 08:05

Германия победи Холандия в последната минута

Германия започна европейските квалификации с важна победа с 3:2 над Холандия като гост в Амстердам. Прекият сблъсък за първата позиция в група С завърши с предимство за Бундестима. Младите футболисти на Йоахим Льов направиха много силно първо полувреме и..

публикувано на 25.03.19 в 07:45

Бавят се специфичните правила за яхти

Сега те са в една категория с големите ветроходни кораби, което е нелогично понякога и е видно, че те трябва да бъдат променени. Това коментира за Радио Варна кап.Валентин Енчев-директор на варненската Морска администрация. Диалогът между ветроходците и..

публикувано на 24.03.19 в 13:35