Нефтохимик загуби и предстои трети мач

Шампионът ВК Нефтохимик 2010 отстъпи с 2:3 (-25, 17, 22, -23, -10) във втория мач от полуфиналните плейофи с Левски в зала „Младост“ в Бургас. Така серията бе изравнена на 1-1 победи. Играе се до 3 победи от 5 мача, третата среща е в София в сряда,..

публикувано на 08.04.24 в 10:08

ЦСКА разби "Левски" с 2:0

ЦСКА победи с 2:0 отбора на "Левски", в мач от 28-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Васил Левски". Точни за "армейците" бяха Тобиас Хайнц в 61-ата минута и Фернандо Каранга в 77-ата минута. През първата част преобладаваха единоборствата,..

публикувано на 07.04.24 в 17:21

Призьорите в 44-та регата "Бриз" във варна

Завърши 44-та ветроходна регата "Бриз" във Варна. Преди малко се състоя церемонията по награждаването. Зомакин на състезаноието беше варненският клуб "Черно море Бриз".  <iframe width="640" height="360"..

публикувано на 07.04.24 в 17:17

Мартин Коцев коментира загубата от "Спартак" -Плевен

Баскетболистите на "черно море Тича" изпуснаха да спечелят мача си срещу "Спартак"-Плевен у дома. Варненци докараха нещата до продължение, в който момчетата на Любо Минчев успяха да постигнат успех.  Кирил Болшаков беше освободен от поста треньор на "Черно..

публикувано на 06.04.24 в 22:57

Мирослав Шмидт донесе титлата във Варна

Мирослав Шмидт от “Комфорт” Варна е шампион на България до 13 години по тенис ба маса. Това е четвърта поредна титла за Миро, който за трета поредна година играе финал със своя съотборник Виктор Димитров, 3:1 гейма. Трето място за Стефан Бончев и..

публикувано на 06.04.24 в 20:29

Победа за "Аква спорт"

Сблъсък на градско ниво имаше в държавното първенство по водна топка във Варна. "Аква спорт" се изправи срещу "Комодор" и спечели мача с 15-14. Имаше драма в последната част на мача.

публикувано на 06.04.24 в 20:28

Титла за Насар

Карлос Насар спечели категория до 89 килограма на Световната купа по вдигане на тежести в Пукет. В изхвърлянето той записа три успешни опита - 170, 176 и 181, като последното бе и световен рекорд в движението.

публикувано на 06.04.24 в 20:26

ФК Спартак Варна поведе в класирането на Втора лига

ФК Спартак Варна поведе в класирането на Втора лига. Соколите, водени от Росен Кирилов, се наложиха при гостуването си в София на досегашния лидер Септември с 2:0 в 27-ия кръг. Двата тима имат по 54 точки, но варненци са с по-добри показатели в преките..

публикувано на 05.04.24 в 19:51

Дадоха старта на регата "Бриз" във Варна

Откриха 44-тата международна ветроходна регата "Бриз"- Варна. Кристиян Димитров, директор на дирекция "Спорт" във Варна откри надпреварата Приветствия към участниците поднесе председателят на клуба домакин "Черно море Бриз" Даниел Николов. Слово имаше и..

публикувано на 05.04.24 в 19:39

Черно море приема днес Локомотив София

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за домакинството на Локомотив София от 27-ия кръг на efbet Лига. От нея отново отпадна Дани Мартин, който пропусна и гостуването на Ботев в Пловдив заради травма. Двубоят между..

публикувано на 04.04.24 в 12:45