Григор Димитров във втория кръг в Монте Карло

Григор Димитров се класира за втория кръг на турнира от сериите „Мастърс" в Монте Карло с награден фонд от фонд 5 950 575. Поставеният под №9 в схемата българин победи със 7:5, 6:2 №138 в световната ранглиста Валентин Вашеро от Монако. Срещата..

публикувано на 09.04.24 в 08:02

"Ичи Геки"-Варна с медали от Бургас

В зала „Никола Станчев“ гр. Бургас, се проведе 18-тото ДП по карате киокушин за деца от 4 до 15г. Състезаниети   бе по инициатива на ИКО България. В проявата взеха участие около 180 каратеки от 12 клуба, членове на БКА – ИКО България. От..

публикувано на 09.04.24 в 08:01

България WU16 спечели Турнира за развитие на УЕФА в Малта

Националният отбор на България за девойки до 16 г. постигна страхотен успех, като извоюва 3 победи от 3 мача и спечели международния приятелски Турнир за развитие на УЕФА, домакин на който бе Малта. В последната си среща от надпреварата..

публикувано на 09.04.24 в 07:59

Титла за варненските ветроходци Жана Желязкова и Мартин Методиев

Във Варна вчера завърши 44-та ветроходна регата „Бриз“. Тя събра участници във всички класове от всички центрове в страната. Беше оспорвано състезание, като домакините и организатори от клуб „Черно море Бриз“ могат да се похвалят с дойстойно..

публикувано на 08.04.24 в 11:50

Давидов поема "Черно море Тича"

Георги Давидов ще е новият треньор на баскетболния тим "Черно море Тича". Той наследява на поста Кирил Болшаков, който беше освободен от клубното ръководство. Договорът на Давидов е за две години. През последните няколко седмици имаше известно..

публикувано на 08.04.24 в 10:13

Групата на Черно море за мача с Локо Пд

Група от 22 футболисти определи треньорът на Черно море Илиан Илиев за гостуването на Локомотив Пловдив. В нея след контузия се завръща Дани Мартин. Аут са Мартин Дичев, Александър Веселински и Николай Костадинов.  „Моряците“ тръгват за Пловдив в..

публикувано на 08.04.24 в 10:11

Първа победа за Салимова

Нургюл Салимова постигна първа победа на Турнира на претендентките за световната титла по шахмат в Торонто. В четвърия кръг с белите фигури тя спечели срещу индийката Хумпи Конеру. Салимова има 2 точки и третото място в класирането.

публикувано на 08.04.24 в 10:09

Нефтохимик загуби и предстои трети мач

Шампионът ВК Нефтохимик 2010 отстъпи с 2:3 (-25, 17, 22, -23, -10) във втория мач от полуфиналните плейофи с Левски в зала „Младост“ в Бургас. Така серията бе изравнена на 1-1 победи. Играе се до 3 победи от 5 мача, третата среща е в София в сряда,..

публикувано на 08.04.24 в 10:08

ЦСКА разби "Левски" с 2:0

ЦСКА победи с 2:0 отбора на "Левски", в мач от 28-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Васил Левски". Точни за "армейците" бяха Тобиас Хайнц в 61-ата минута и Фернандо Каранга в 77-ата минута. През първата част преобладаваха единоборствата,..

публикувано на 07.04.24 в 17:21