Втора загуба за България в квалификациите за Евробаскет 2025 при жените

Националният отбор на България за жени претърпя втора загуба в квалификациите за Евробаскет 2025. След поражението от Финландия в Самоков, тимът ни отстъпи като гост на Словения с 63:78. Срещата в Любляна бе много оспорвана през първото полувреме, след..

публикувано на 13.11.23 в 10:00

Победа за Черно море на старта

Волейболистите на Черно море, юноши до 19 години записаха победа с 3-1 гейма срещу състава на Добруджа. Мачът се игра във Варна. Този мач слага началото на волейболното първенство в тази възрастова група за варненци. Домакините играха много добре, с..

публикувано на 12.11.23 в 15:05

Втора победа„ за Черно море

Волейболистите на Черно море записаха втора победа в новото първенство. Отново пред варненска публика се стигна до успеха, но този път срещу тима на Марек Юнион Ивкони с 3-1 гейма. В отделните части 25-21, 13-25, 25-17, 25-14. . За отбелязване е..

публикувано на 10.11.23 в 19:17

Григор Димитров започва новия сезон в Бризбейн

Григор Димитров ще започне новия сезон на турнира от сериите АТП 250 в Бризбейнн (Австралия) , съобщи директорът на състезанието Кам Пиърсън. Надпреварата на твърда настилка ще се състои от 31 декември до 7 януари. Димитров е шампион в Бризбън през..

публикувано на 10.11.23 в 14:23

Лудогорец удари Фенербахче с 2:0

Лудогорец записа една от най-силните си европейски вечери в последните години. “Орлите” победиха лидера Фенербахче в четвъртия си мач от група “Н” на Лигата на конференциите. Якуб Пьотровски и резервата Руан Секо бяха точни за успеха с 2:0. Разградчани..

публикувано на 10.11.23 в 08:05

Световно първенство във Варна

Световно първенство за шоу програми предстои във Варна.Става дума за латиноамерикански и стандартни танци за младежи до 19 г и за професионалисти.  11 - 12. 11. 2023 г. Зала „Конгресна“, Дворец на културата и спорта - Варна В тази танцова..

публикувано на 10.11.23 в 08:00

Започват спортните битки за студенти

Община Варна, Студентските съвети и Академичните звена отговарящи за спорта в университета, отново организират спортни прояви по случай 8 декември-празника на Българските студенти. Програмата тази година включва шест спорта, с което се цели привличане..

публикувано на 10.11.23 в 07:58

ЦСКА спечели в Балчик

ЦСКА победи Черноморец (Балчик) с класическото 3:0 в мач от 1/16 финалите в турнира за Купата на България, който се игра на стадион "Балчик" в едноименния морски град и продължава уверено в следващия етап от надпреварата. Точни за армейците бяха Данило..

публикувано на 10.11.23 в 07:57

Стефан Демерджиев мечтае за български отбори в Канада

Един от най-добрите български съдии по плажен волейбол Стефан Демерджиев се завърна за кратко в България. Преди 10 години той замина за Канада, където работи и живее. Стефан се занимава и там с любимия спорт, като вди колежански отбор в Монреал...

публикувано на 09.11.23 в 11:50

Шампионска лига, резултати

Шампионска лига, резултати от снощи: Група "А"  Байерн Мюнхен - Галатасарай 2:1  Копенхаген - Манчестър Юнайтед 4:3 Група "В" Арсенал - Севиля 2:0 ПСВ - Ланс 1:0 Група "С" Наполи - Унион Берлин 1:1 Реал Мадрид..

публикувано на 09.11.23 в 08:17