Загубихме и от Аржентина

Защо така ни бият всички на волейбол. Мъжкият ни тим нещо не може да се „намери“. Нещата не се получават с малки изключения. Зарадваш се на нещо по-добро и последват две загуби. После пак така и .... Това означава, че олимпийската ни мечта май ще си..

публикувано на 03.10.23 в 11:29

Спартак /Варна/ победи Струмска слава

ФК "Спартак" (Варна) спечели седма победа в 12-ия кръг на Втора лига. "Соколите" се наложиха с 2:0 над "Струмска слава" (Радомир) на своя стадион във Варна. Попаденията отбелязаха Ахмед Ахмедов в 59-а мин и Йохан Нзи в 64-а. Домакините имаха пълно..

публикувано на 03.10.23 в 10:12

Григор Димитров отпадна в Пекин

Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите на турнира на твърда настилка в китайската столица Пекин с награден фонд 3,8 милиона долара. Българинът отстъпи с 4:6, 6:3, 3:6 от №6 в схемата и №7 в света Яник Синер от Италия. Срещата продължи 2 часа и..

публикувано на 03.10.23 в 10:11

Много бойно майсторство в Албена

Много силни мачове, качествени изпълнения и безспорно майсторство. Това демонстрираха боксьорите ни в първия ден на финали на Балканското първенство за мъже и жени в Албена. Под ръководството на Жоел Арате, Валетнин Поптолев и Александър Александров..

публикувано на 03.10.23 в 10:10

Пирин и Славия с равен

Пирин постигна равенство със Славия. "Орлетата" и "белите" направиха 1:1 на стадион "Христо Ботев".Столичният тим първи поведе в резултата през първото полувреме, но Андрей Йорданов изравни в 81-ата минута.До попадението се стигна след като левият..

публикувано на 03.10.23 в 10:08

Една млада варненка избра баскетболния клуб на колички

Варненският баскетболен клуб на колички Черно море Тича спечели бронзови медали от първенството, което завърши вчера в морската столица. Още по-интересно е че в тима ни, вече като титуляр се оформя една млада дама – Тимшел Костадинова. Името е..

публикувано на 02.10.23 в 11:50

Във Варна почетоха легендата Ставри Димитров

Отборът на Дея спорт (Бургас) стана победител в третото издание на волейболния турнир, в памет на легендарния варненски треньор - Ставри Димитров. Новият член на Демакс лигата записа два успеха в надпреварата, която се проведе в морската столица...

публикувано на 02.10.23 в 10:03

Златни отличия за България в Италия

Калина Бояджиева и Мартин Иванов спечелиха по три златни отличия на Световната купа по кикбокс в Италия Националната ни състезателка по кикбокс и таекуондо Калина Бояджиева отново показа, че е непобедима след като спечели три златни отличия на..

публикувано на 02.10.23 в 10:01

Черно море с равенство в София

Черно море изпусна Локо /Сф/, а с това и сериозната възможност да оглави класирането. Столичани стояха доста добре в мача днес. Двата тима направиха 0-0 в София. Моряшката история обаче продължава, като тя е уникална за клубната статистика. Варненци..

публикувано на 02.10.23 в 10:00

Ясна е групата на Спартак /Варна/

Старши треньорът на ФК Спартак Варна определи групата за двубоя от 12-ия кръг на Втора лига. Соколите посрещат "Струмска слава" (Радомир) в понеделник от 19 часа. Група за мача: 89 Никола Виденов, 67 Денислав Жеков, 81 Атанас Зехиров, 6 Александър..

публикувано на 02.10.23 в 09:59