Полуфинал за Академик Пд

Академик Бултекс 99 (Пловдив) се класира за полуфиналите на Купата на България след като надигра Спартак (Плевен) с 68:59.Следващият съперник на домакините е Берое. Домакините от Пловдив искат да играят на финала, след като това не се е случвало от 1956 година насам.

Григор Димитров преодоля Янович

Григор Димитров постигна чиста победа в два сета в очаквано оспорван мач срещу 141-ия в световната ранглиста и 203-сантиметров Йежи Янович - 7:5, 7:6(5) за 1 час и 38 минути на осминафиналите в тенис турнира от сериите АТР250 в Стокхолм. Само един пробив бе нужен на хасковлията за надмощие в първия сет, като той дойде в последния възможен момент при 6:5 в..

публикувано на 20.10.17 в 07:47

Милан прекъсна победната си серия в Лига Европа

Милан прекъсна победната си серия в Лига Европа. "Росонерите" не успяха да се разпишат за първи път през този сезон в турнира, като завършиха 0:0 с АЕК (Атина) на стадион "Сан Сиро". Миланският гранд отново разочарова своите тифози, след като записа три поредни загуби в Серия "А". Италианците бяха в серия от шест поредни победи в надпреварата, в които..

публикувано на 20.10.17 в 07:45

"Лудогорец" с историческа победа над "Брага"

Историческа победа на "Лудогорец" над "Спортинг Брага" изкачи отбора начело в Лига Европа. Късно снощи, тимът от Разград се наложи с 2:0 над "Брага" в Лига Европа. Така "Лудогорец" стана първия български отбор, който триумфира като гост в Португалия и взе три точки. Козмин Моци изведе "Лудогорец" напред в 25-ата минута, а в 56-ата Раул..

публикувано на 20.10.17 в 06:45

LZ yachting 1991 финишира 21-и в пролога в Малта

Българският тим LZ yachting 1991 с шкипер Лъчезар Братоев финишира 21-ви в общото класиране и осми в своя клас IRC6 в пролога (Coastal Race), с който в Ла Валета започна 38-ото издание на ветроходната регата The Rolex Middle Sea Race. 33 екипажа стартираха в пролога, уточнява специализираният сайт nauticabull.com.  Победител в етапа с дължина 15 морски..

публикувано на 19.10.17 в 08:26

Меси реализира гол №100 в европейските турнири

Лионел Меси реализира своя гол №100 в европейските турнири, а Барселона надви Олимпиакос с 3:1 у дома в среща от Група "D" на Шампионската лига, с което каталунците почти си гарантираха продължаването в турнира. Барса вече има 9 точки, а отборът от Пирея е последен с три загуби. В другия двубой от групата Ювентус трудно надви Спортинг (Лисабон) с 2:1...

публикувано на 19.10.17 в 08:03

Лудогорец излиза срещу Спортинг в Брага

Българският шампион Лудогорец пристигна в Португалия за предстоящия мач срещу Спортинг (Брага) от турнира Лига Европа. Двубоят е тази вечер от 22.05 часа българско време и ще бъде предаван пряко по БНТ1 и БНТ HD. Контузия остави бразилецът Густаво Кампаняро извън състава за предстоящия двубой. Лудогорец ще излезе на терена и без Върджил Мисиджан, при..

публикувано на 19.10.17 в 06:30

Черно море с втора победа в Суперлигата

Волейболният Черно море постигна втора победа в Суперлигата, след като надигра категорично като гост Миньор (Перник) с 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) в мач от междинния 3-и кръг. Варненци са на 6-о място с 6 точки след 2 победи и 1 загуба, с колкото е и 7-ия Левски. Миньор остава на дъното, на последното 12-о място без победа. Най-полезни за Черно..

публикувано на 18.10.17 в 08:20