Сребро за Калейн

Боряна Калейн спечели сребърен медал на турнира „Алина Къп”, който е съпътстващ към Гран при в Москва по худ.гимнастика. Българката иградобре на обръч, но допусна лека грешка на бухалки, докато на лента нещата бяха доста по-слаби. Съчетанеето на топка също бе на ниво.

print Отпечатай

Черноморец (Балчик) грабна трофея

Черноморец (Балчик) спечели Купата на аматьорската лига по футбол. Георги Иванов-Геша и неговите състезатели надиграха ЦСКА 1948 с 3:0. Головете реализираха Беадир Беадиров (52’), Валентин Веселинов (70’) и Румен Александров (90’). Това е втори трофей за Черноморец през този сезон, след като спечелиха и титлата в Североизточна трета лига. Балчишкият..

публикувано на 26.05.17 в 08:13

Асоциацията на българските футболисти награди призьорите

За поредна година Асоциацията на българските футболисти връчи своите награди, които се определят чрез гласуване на самите футболисти. "Най-добър футболист" за сезон 2016/17 е плеймейкърът на Лудогорец Марселиньо. Втори и трети в класацията са Тодор Неделев от Ботев Пловдив и вратарят на Лудогорец Владислав Стоноянов. Марселиньо печели наградата за..

публикувано на 26.05.17 в 07:57

Кирил Петров: Кадетите се трудят много, заслужават финал

Кадетите на БК „Черно море Тича“ заминават утре за столицата, където в събота имат полуфинален мач от турнира за купата на БФБ. Варненци се изправят срещу „Буба баскетбол“ в 18:00 часа. Мартин Йорданов няма да може да вземе участие, тъй като все още не е възстановен. „Готови сме. Направихме 2-3 контроли с Медицинския университет. Имахме и 2 проверки с..

публикувано на 26.05.17 в 07:56

Започва турнирът за "Купата на гларуса" във Варна

Във Варна утре стартира международният турнир по тенис на маса за хора с увреждания. Надпреварата носи името турнир за „Купата на гларуса”. Състезанието ще бъде в ДКС, като стартира утре в 9.00 ч, а официалното откриване е в 11.00 ч. Участниците са общо 32, като от тях 15 състезатели са от Румъния, Гърция и Ч.гора. Турците и сърбите са отказали в..

публикувано на 25.05.17 в 11:36

Манчестър Юн спечели Лига Европа

Манчестър Юнайтед спечели турнира Лига Европа след победа с 2:0 на финала срещу Аякс. На стадион "Френдс Арена" в Стокхолм Пол Погба (18) и Хенрих Мхитарян (48) се разписаха за успеха.  "Червените дяволи" завоюваха купата за първи път в историята си и станаха един от малкото велики клубове с всички най-ценни отличия във витрината.

публикувано на 25.05.17 в 08:08

Рилски спортист спечели бронза във Варна

Рилски спортист спечели бронзовите медали в НБЛ за втора поредна година. При дебюта на Людмил Хаджисотиров начело на клуба, самоковци спечелиха серията с 2-0 победи след 94:62 във втория мач, който се игра във Варна. Еван Бруинсма вкара 27 точки и овладя 10 борби за Рилски спортист. За Черно море Тича Венелин Христов е с 12 т.

публикувано на 25.05.17 в 08:01

Лукойл на крачка от титлата

Отборът на Лукойл Академик е на крачка от поредна титла в НБЛ. Днес "студентите" спечелиха домакинството си на Берое (Стара Загора) с 82:73 в мач №2 от финалния плейоф и по този начин поведоха с 2:0 в серията. Към новините

публикувано на 25.05.17 в 08:00