Шведска скиорка излезе от петмесечна кома

Бронзовата медалистка от Олимпиадата в Сочи 2014 в дисциплината ски крос Ана Холмлунд от Швеция беше изведена от състоянието на изкуствена кома пет месеца, след като удари сериозно главата си при падане на тренировка в Италия.
От шведската федерация по ски обявиха, че Холмлунд е в състояние да отговаря на въпроси и вече може да напусне болницата в Стокхолм и да се прибере в родното си място през лятото. 29-годишната Холмлунд пострада в Болцано по време на подготовката си старт от Световната купа по ски-свободен стил в Иничен, Северна Италия.

Боян Медникаров: „Спортът в нашето училище е на почит“

Боян Медникаров е началник на ВВМУ „Н. Й.Вапцаров“ във Варна. Той откри състезанията по морски многобой във Варна, които са традиционни за този месец от годината. Флотилен адмирал проф. Боян Медникаров разказва за отношението към спорта в поверената му институция. Интервюто с него можете да чуете тази вечер в в предаването "Студио спорт" след 17.00..

публикувано на 21.05.18 в 16:50

Цялата власт на Балъков и Пенев

Една от най-коментираните теми днес е свързана с треньорския пост в ЦСКА-София. Много убедително се коментира, че  Красимир Балъков и Любослав Пенев ще започнат работа в клуба и ще получат сериозни правомощия.

публикувано на 21.05.18 в 16:49

Киров е треньор №1 у нас

Избраха футболистите от Първа и Вторав класацията за най-добър играч и треньор. Изненадващ е изборът, защото в тази класация не попаднаха играчи от  първите три отбора в крайното класиране – Лудогорец, ЦСКА-София и Левски. Златомир Загорчич, който спечели купата на България със Славия, изобщо не бе номиниран. За най-добър футболист в..

публикувано на 21.05.18 в 16:48

ЧАР-ДКС с вицешампионска титла

Отлично представяне на варненските гимнастички на ЧАР-ДКС на Държавно отборно първенство. ДСВ. Те станаха вицешампионки, като отборът е в състав Елизабет Йовчева, Анна Келман и Ромина Янева, с треньори Филипа Филипова, Дарина Кирякова и Таня Иванова.

публикувано на 21.05.18 в 16:47

Всички приьозори от морския многобой във Варна

I.1.  ГРЕБАНЕ : До 19 години: – на 1 място отбора на ВМГ „Св. Николай Чудотворец“- 1 с плакет и грамота; – на 2 място отбора на ВМГ „Св. Н. Чудотворец”  – 2 с грамота; – на 3 място отбора на ВМГ „Св. Н. Чудотворец” – 4 с грамота. Над 19 години: – на 1 място отбора на МВР- Варна  с плакет и грамота; – на 2 място отбора на  „АEЦ..

публикувано на 21.05.18 в 08:18

Левски срещу Ч.море на баража за Европа

Отборът на Левски победи с 2:0 Верея в последния мач от шампионския плейоф на първата шестица. Тома им гарантира бараж за класиране в Лига Европа. Героят на мача се казва Паулиньо, който отбеляза и двата гола през втората част. Бразилецът се разписа с два красиви удара в 59-ата и 71-ата минута. Баражът е през другата седмица срещу Черно море и ще се играе..

публикувано на 21.05.18 в 08:16

„Делфинче“ спечели турнира във Варна

Малките футболисти на детска градина „Делфинче“ спечелиха 9-то издание на турнира по футбол между детските градини във Варна. На второ място останаха представителите на „Гълъбче“, а трети и четвърти са съответно „Петър Берон“ и „1-ви юни“. Турнирът завърши днес, а организаторите раздадоха и доста индивидуални награди. Георги Арнаудов от дирекция..

публикувано на 21.05.18 в 08:13