Варненският клуб "Ч.море Елит" стана отборен шампион

Тенис клуб  Черно море – Елит стана отборен шампион на държавното първенство по тенис за момичета и момчета от 8 до 10 години. Шампионатът се проведе на кортовете на варненския клуб в Морската градина. На финала Черно море – Елит победи Шумен с 4:0. Варненският отбор не загуби нито един гейм на първенството.

Наградите връчи старши треньорът на  “Черно море – Елит“ и член на треньорския съвет на Българска федерация по тенис – Кристиян Илиев. Треньор на децата на Черно море – Елит е Юмер Юмеров.

Григор Димитров успя - той е шампионът на ATP!

Григор Димитров постигна най-големия успех в кариерата си като триумфира в турнира на осемте най-добри тенисисти за годината. В мача за трофея той победи белгиеца Давид Гофен с 2:1 сета. Българският дебютант в надпреварата спечели и петте си двубоя в О2 Арина в Лондон, където се провежда финалния турнир на ATP - Аосциацията на професионалните тенисисти...

публикувано на 19.11.17 в 23:04

Автогол донесе успех на Черно море

Черно море се завърна на шестото място в класирането на Първа професионална лига, след като в мач от 16-ия кръг победи с 1:0 Дунав като гост. Единственият гол в Русе падна в 13-ата минута, когато след неуспешен опит за удар на Мариян Огнянов Биксент Карагерен прати топката в собствената си мрежа. Варненци вече с актив от 24 точки, с 1 повече от Верея,..

публикувано на 19.11.17 в 17:47

Пламен Стайков шампион в ERT2 след финала на European Rally Trophy

Екипажът на “Staykov Racing – Georgia” Пламен Стайков/Давид Кварацхелия (Mitsubishi Lancer Evo IX) завоюва победата, а заедно с това и титлата в клас ERT2 във финала на FIA European Rally Trophy, чийто домакин бе рали „Casinos do Algarve“. В клас ERT2 състезателите пилотират автомобили от бившата група N4. Пламен и Давид се пребориха с  Adil..

публикувано на 19.11.17 в 10:38

Нова титла за Тервел

Тервел Пулев записа шеста поредна победа на профи ринга с нокаут. Той се наложи над  грузинския боксьор Михаил Куцишвили на гала вечер в Нойщат-Гвеле в Германия. Преди десет дни Тервел Пулев нокаутира и украинеца Артьом Редко в германската столица Берлин.

публикувано на 19.11.17 в 10:31

Григор Димитров е на мач от титлата в Лондон

Григор Димитров се класира за финала на заключителния турнир на АТП в Лондон. Той победи американеца Джак Сок с 2:1 сета в най-трудния си двубой в британската столица. Първата ни ракета поведе с 3:0, но въпреки това загуби първия сет с 4:6. Във втората част той бе безкомпромисен и спечели с 6:0. В решителния трети сет 26-годишният българин направи един..

публикувано на 19.11.17 в 00:31

Черно море Тича спечели в Плевен

Черно море Тича спечели гостуването си на Спартак Плевен от Националната баскетболна лига с 80:68. Отборът, воден от Дарин Великов, взе втора поредна победа в първенството след като може да участва в пълен състав. В четвъртък моряците спечелиха и мач за купата на България. Плевенчани останаха единственият отбор без победа до момента след седмия кръг...

публикувано на 18.11.17 в 22:14

Спартак 1918 загуби в Нови пазар

Спартак 1918 загуби с 1:2 при гостуването си на Ботев (Нови пазар) в 15-ия кръг на Трета лига - Североизточна група. Домакините отбелязаха 2 гола в първите 30 минути. Спартаковци стигнаха до попадение в 45-ата минута, когато Ерхан Чете излезе сам срещу вратаря, излъга го и се разписа. През второто полувреме на терена се появи 16-годишният страж на..

публикувано на 18.11.17 в 17:36