Успехи за Монтана и Левски

Монтана спечели  втората си домакинска среща от турнира на Адриатическата лига. Днес те се наложиха над словенския Цинкарна (Целе) с 82:78.  В следващия трети кръг Монтана гостува на Партизан.

Левски с победа в Балканската лига. “Сините” се наложиха над силния тим на македонския КК Куманово с 85:78 т. Веселинов бе най-резултатен за победата с 23 точки, 9 борби и 2 асистенции.

Черно море с втора победа в Суперлигата

Волейболният Черно море постигна втора победа в Суперлигата, след като надигра категорично като гост Миньор (Перник) с 3:0 (25:19, 25:19, 25:14) в мач от междинния 3-и кръг. Варненци са на 6-о място с 6 точки след 2 победи и 1 загуба, с колкото е и 7-ия Левски. Миньор остава на дъното, на последното 12-о място без победа. Най-полезни за Черно..

публикувано на 18.10.17 в 08:20

„ФЛАТ-АУТ” втори на шампионата по затворен маршрут

Варненският автомобилен спортен клуб „ФЛАТ-АУТ” завърши на второ място в отборното класиране в предпоследната надпревара от Шампионата по затворен маршрут и писта в Бургас. Варненските пилоти имаха успехи във всички серии. Шест автомобила от клуба се бориха за челните места в различните класове. В серията с най-многобройни участници – „Спорт”, в клас RC4,..

публикувано на 18.10.17 в 07:51

Поредна акция за спасение на ФК Спартак

Поредната акция за спасение на футболния Спартак във Варна се състоя тази вечер. Място на събитието бе площадчето до Общината. Бивши футболисти, ръководители на клуба, сипматизанти, треньори, приятели и представители на детско юношеската школа излязоха за да покажат, че искат Спартак да го има. Основният проблем е неяснотата с имотите на клуба, а може..

публикувано на 17.10.17 в 19:43

Фенове на Спартак играят мач пред Общината

В 18.00 ч днес на площада до Община Варна фенове на футболния Спартак демонстративно ще играят футбол. В мача ще участват ветерани и деца от детско-юношеската школа. За всички зрители ще има интересни изненади. Това е част  от поредните инициативr, които имат за цел спасяването на футболния клуб. Разговор с общински служители са водени по темата, но..

публикувано на 17.10.17 в 16:47

Шампионска лига, срещи днес

Днес ще се изиграят първите 8 мача от 3-ия кръг в груповата фаза на Шампионската лига.  Спартак (Москва) - Севиля Марибор - Ливърпул Манчестър Сити - Наполи Фейенорд - Шахтьор (Донецк) Монако - Бешиткаш РБ (Лайпциг) - Порто АПОЕЛ Никозия - Борусия (Дортмунд) Реал Мадрид - Тотнъм

публикувано на 17.10.17 в 08:18

Ботев Пд с труден успех

Ботев (Пловдив) записа трудна победа с 1:0 над Верея (Стара Загора) у дома. Единственото попадение реализира резервата Стивън Петков, в 67-ата минута. Срещата бе прекратена в 36-ата минута, тъй като единия от прожекторите изгасна. Реферът даде осем минути продължение на първата част. Домкините останаха с човек по-малко, като Здравко Илиев напусна терена..

публикувано на 17.10.17 в 08:13

Добър турнир направиха в Благоевград

Около 330 състезателки взуха участие в турнира по худ.гимнастика за купата на кмета на община Благоевград. Надпреварата бе във възрастови групи девойки младша възраст, девойки старша възраст и жени – ансамбли. При девойките младша  първото място е за  „Левски-Триадица“. При девойките старша възраст отново злато за „Левски“ – София. Специална награда..

публикувано на 17.10.17 в 08:00