Анчелоти наследява Венгер

Арсен Венгер напуска Арсенал в края на сезона. Той наскоро подписа новия си договор. Карло Анчелоти ще го наследи на поста.  Италианецът бе уволнен от Байерн Мюнхен и обяви, че до края на сезона няма да работи. Китайски отбори също имаха интерес към Анчелоти, но той не прие офертата.

Победа за България срещу Иран

Волейболистите от националния отбор на България постигнаха важна победа на Световното първенство. Така шансовете ни за финалната шестица оставан реални. Нашите взеха реванш от Иран и спечелиха с с 3:0 (25:19, 28:26, 26:24) в първия си мач от Група G от втората фаза на шампионата, игран пред около 7000 зрители в зала "Арена Армеец" в София. Така..

публикувано на 21.09.18 в 22:53

Французите загубиха шансове след загуба във Варна

Франция почти сигурно напуска световното първенство по волейбол след втората фаза. Тимът , който спечели Световната лига през 2015 и 2017 година и игра финал в Лигата на нациите през 2018 година, остана на трето място във временното класиране на групата във Варна.  “Петлите” бяха много близко до победата днес, но изпуснаха 3 мачбола и позволиха на..

публикувано на 21.09.18 в 21:53

Христо Мисляков: "Не съм очаквал, че ще се занимавам със спорт"

Христо Мисляков никога не се е занимавал със спорт, нито е имал отношение към него. Преди 7 години обаче животът му се променя. Случайно го канят да присъства на тренировка по баскетбол в колички. След кратки разговори  той попада в отбора и оттогава до днес води редовен тренировъчен процес и участва в състезания. Смята, че това е нещо, което го..

публикувано на 21.09.18 в 13:07

Стартирахме с успех на международния турнир във Варна

Изигра се първата среща от 7-я международен турнир по баскетбол в колички. домакин на проявата е Варна, а срещите се играят в зала "Христо Борисов". На старта варненският тим "Черно море Никея" записа победа с 33-21 т срещу "Балкан"-София. Веднага след мача имаше и церемония по откриването на турнира. Присъства председателят на българска параолимпийска..

публикувано на 21.09.18 в 13:00

Започна турнирът по баскетбол в колички във Варна

Първата среща от надпреварата започна със закъснение.Въпреки това оргнизаторите се надяват откриването да бъде навреме, в 11.30 ч. Програмата за днес: 21.09 10:00 – 11:30 Варна – София Балкан 11:30 – Откриване на турнира 12:30 – 13:30 – Обяд в хотела 15:00 – Айдън – Брашов 17:30 – Брашов – Варна Тази вечер в предаването "Студио спорт" след..

публикувано на 21.09.18 в 10:59

Аршинкова и Топалова отпаднаха във втория кръг

Петя Аршинкова и Гергана Топалова отпаднаха във втория кръг на международния турнир по тенис на червени кортове в Добрич. Преминалата през квалификациите Аршинкова загуби от Джулия Гато-Монтиконе (Италия) с 6:3, 1:6, 3:6 . Гергана Топалова отстъпи пред квалификантката Каролине Вернер (Германия) със 7:5, 2:6, 4:6. Габриела Михайлова и Ани Вангелова..

публикувано на 21.09.18 в 08:20

Турнир по конен спорт в село Селце

За шеста поредна година на 22 септември от 11:30 часа в село Селце, Община Каварна ще се проведе турнир по конен спорт, когато е и празникът на селото. Турнирът ще се проведе на стадиона в чест на основателя на този спорт Злати Митков и неговия син Пламен, който също жъне много успехи в ездата. Тази година състезателите ще мерят сили в..

публикувано на 21.09.18 в 08:17