Григорова приключи в Пьончанг

Антония Григорова финишира на 66-о място в квалификацията на спринта класически стил на ОИ в Пьонгчанг. Григорова участва на трета поредна Олимпиад.  Българката остана на  51.03 секунди от победителката в квалификацията Стина Нилсон от Швеция и не успя да се класира за четвъртфиналите.

32-ро Европейско първенство по карате киокушин във Варна

Откриването е днес от 10.00 часа в Двореца на културата и спорта. Награждаването и закриването ще са на 20 май от 18.00 часа. В европейското първенство по карате Киокушин ще се включата мъже, жени, юноши, девойки и ветерани. Заявки за участие са подали над 600 състезатели от 23 държави. 34 каратеки ще представят страната ни. Двудневното..

публикувано на 19.05.18 в 07:05

Дадоха старта на морския многобой във Варна

Днес стартира надпреварата по морски многобой във Варна. Домакин на проявата е базата на СК Черно море Бриз. Флотилен адмирал проф. Боян Медникаров официално откри състезанието в присъствието на директора на дирекция „Спорт“ Кристиан Димитров. Очаквайте информация за класирането от състезанието. Състезанието по морски многобой включва..

публикувано на 18.05.18 в 11:14

Турнир по морски многобой за Купата на Началника на ВВМУ и Кмета на град Варна

Откриване – 18 май от 10.00 часа, Яхт клуб „Бриз” Награждаване и закриване – 20 май от 12.00 часа, плаж кв. „Аспарухово” Първата регата за купата на Началника на ВВМУ „Никола Йонков Вапцаров” и Кмета на Община Варна бе организирана през 2006 година по повод сто двадесет и пет години от създаването на ВВМУ „Никола Йонков Вапцаров”...

публикувано на 18.05.18 в 08:25

Добрич ще бъде домакин на финалния турнир

На 19 май-събота, град Добрич ще бъде домакин на финалния турнир от държавния отборен шампионат по тенис на маса за мъже в Североизточната „В1″ група.Срещите ще започнат от 9.30 часа в залата за тенис на маса в спортен комплекс “Русалка“. В турнира ще участва и представителния отбор на гр.Добрич в състав:Веселин Божков/капитан/,Милен Йорданов,..

публикувано на 18.05.18 в 08:13

Двама подписаха договори с Черно море

Футболистът на Черно море Мартин Костадинов преподписа договора си с клуба. Контрактът на 22-годишния играч на “моряците”, който бе избран за футболист №1 на Варна за 2017-а, изтичаше през лятото на тази година, но му бе предложен нов. Костадинов е роден на 13 май 1996 година във Варна. Юноша на Черно море. Носител на Купата на България през..

публикувано на 18.05.18 в 08:10

Черно море с 20 футболисти в Пловдив

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 20 футболисти за мача-реванш за седмото място в крайното класиране на Първа професионална лига с Локомотив Пловдив. Сред избраниците на специалиста попаднаха Емил Янчев, Николай Минков и вратарят Иван Дюлгеров, които отпаднаха от сметките на наставника за първата среща със “смърфовете”...

публикувано на 18.05.18 в 08:08