55-та Обиколка на Радио Варна, възстановяваме щафетите по плуване и колоездене

55-та щафетна лекоатлетическа Обиколка на Радио Варна. Трети мар,т събота, старт в 12.00 ч на входа на морската градина. Елате да отбележим юбилея заедно. Тази година възстановяваме и щафетите по плуване и колоездене в рамките на Обиколката. Равио Варна - Традицията е модерна. Старт в деня на националния празник, точно в 12.00 ч.

Стартът на плувната щафета ще бъде даден в 12.00 ч на плувен комплекс „Приморски”. Участниците в щафетата по колоездене стартират на входа на морската градина, до слънчевия часовник, веднага след последния лекоатлетически финал, 13.30 ч.

Станимира Петрова с категоричен успех

Варненската състезателка на клуб "Ивайло Маринов" Станимира Петрова бе повече от убедителна срещу атрактивната американка Нефатериа Мелър в ¼-финала в кат. до 57 кг.на турнира по бокс "Странджа". Тя е  европейската и световна шампионка. Българката не спря през цялата, като това й донесе заслужено 5:0 съдийски гласа.

публикувано на 23.02.18 в 08:49

Асенов и Панталеев донесоха медали за мъжете от „Странджа“

Боян Асенов (56 кг) и Радослав Панталеев (91) станаха първите наши медалисти при мъжете от 69-ото издание на боксовия турнир „Странджа“. И двамата спечелиха ¼-финалните мачове в своите категории и си осигури най-малко бронзовите отличия в надпреварата.  Най-малкият от тримата братя Асенови направи запомнящ се дебют при мъжете, като победи..

публикувано на 23.02.18 в 08:43

Очакваме с интерес нашата щафета днес

Днес очакваме българското участите в мъжката щафета на 4x7,5 км при биатлонистите на оимпиадата в ПьонгЧанг. В 13:15 часа започва състезанието.Българите Красимир Анев, Владимир Илиев, Антон Синапов, Михаил Клечеров и Димитър Герджиков не успяха да покажат най-доброто  в индивидуалните стартове, но всички са мотивирани да постигнат отличен..

публикувано на 23.02.18 в 08:08

Слаб Лудогорец, заслужено напуска турнира

Лудогорец загуби с 0:1 от Милан в 1/16-финална среща реванш от турнира Лига Европа. В първата среща поражението с 0:3. Това означава изключително слабо представяне срещу италианците и напускане на турнира. . Единственото попадение в двубоя на "Сан Сиро" отбеляза Фабио Борини в 21-ата минута.Много слаба игра на Марселиньо, Вандерсон, Мисиджан и Анисе,..

публикувано на 23.02.18 в 07:51

„Моряците” сменят подхода срещу ЦСКА-София

Треньорътна Черно море Илиан Илиев заяви, че подходът за гостуването на ЦСКА-София ще бъде различен, сравнено с този от преди седмица в домакинството с Берое. „Естествено най-важното нещо е да сме концентрирани  и да изиграем добър мач срещу добър тим. В предния двубой загубихме концентрация на няколко пъти и затова загубихме. Мачът бе равностоен. Но..

публикувано на 22.02.18 в 18:15

Варненецът Пьотр Нестеров стана шампион на България

Състезателят на ТК "Черно море Елит" Пьотр Нестеров стана шампион на България на първенството, което завърши днес в КК Албена. Той се представи безапелационно във всички срещи. Неговият треньор Кристиан Илиев също сподели, че са очаквали този трофей. "колкото и не скромно да звучи, ние очаквахме тази титла. Пьотр играе много добре. Показа добър тенис и..

публикувано на 22.02.18 в 13:12

Галина Георгиева се гордее със своите момичета

Доволна и щастлива от отличното представяне на своите състезателки, треньорката на клуба по синхронно плуване "Аква спорт"-Варна Галина Георгиева даде специално интервю за Радио Варна с много настроение. "Спечелихме всичко възможно в този първи етап от държавното първенство. Момичетата играха отлично. Клуб №1 сме в момента в страната и това ме радва",..

публикувано на 22.02.18 в 09:52