Завърши турнирът във Варна

Във Варна завърши първият кръг от ДП по баскетбол за хора в колички, първи кръг. Резултатите от последния ден:

ЦСКА-Варна`2010 73-39

Балкан Сф-Ч.море Никея 41-18

Тийм Бургас-Балкан Сф 31-47

Черно море Никея-ЦСКА 28-53

Спартак победи Светкавица с гол в края

Спартак победи Светкавица с 2:1 в мач от четвъртия кръг на втория етап в първенството на Трета лига - Североизточна група. Победата донесе Васко Боев в последните секунди на стадион "Локомотив". След скучна първа част в първите 15 минути на второто полувреме спартаклии установиха тотален натиск. Те обаче изпуснаха да вкарат на три пъти, като най-сериозния..

публикувано на 21.04.18 в 18:35

Илиан Илиев доволен от успеха

Наставникът на "Черно море" Илиан Илиев остана доволен от победата над "Славия" с 2:0 на стадион "Тича" в среща от група "А" на втората шестица в ППЛ. "Моряците" спечелиха след попадения на Марек Кузма в 38-ата минута и Георги Божилов в 58-ата. Така те се изравниха по точки (40) с "белите". "Бяхме неориентирани и плахи - коментира Илиев. - Трябваше да..

публикувано на 21.04.18 в 18:30

Започват работническите игри

Откритите работнически игри за Купата на Община Варна започват днес. В програмата са включени турнири по мини футбол, волейбол, плажен волейбол, плажен тенис, тенис на маса, стрийтбол и дартс, които ще се проведат в дните до 30-ти май. Целта на събитието е да даде възможност на участниците от държавните учреждения и частни предприятия да..

публикувано на 21.04.18 в 14:55

Рекордните 20 отбора се включват в държавното първенство по плажен футбол това лято

Рекордно участие на държавното първенство по плажен футбол ще има през тази година. Цели 20 отбора се записаха за четирите регионални първенства, от които най-добрите два тима ще сформират осмицата за републиканската надпревара. В София са най-много записали се състави - шест. Това са СА МВР, Вила марк, Ел Старс, Метрополитен София, Бристол..

публикувано на 21.04.18 в 06:49

Футболистите на Черно море с победа над Славия

Отборът на Черно море надви тима на Славия с 2:0 на стадион "Тича" в среща от група "А" на втората шестица в ППЛ след попадения на Марек Кузма в 38-ата минута и Георги Божилов в 58-ата. Така "моряците" се изравниха по точки (40) с "белите" в групата.

публикувано на 21.04.18 в 06:34

Общински работнически игри за купата на Община Варна

На 21 април стартират Откритите работнически спортни игри за Купата на Община Варна. Основни организатори и тази година на спортния форум  са Община Варна, Работнически клуб „Спорт и здраве – Варна 2016“ и Българска работническа федерация „Спорт и здраве“. В програмата са включени турнири по мини футбол, волейбол, плажен волейбол, плажен тенис,..

публикувано на 20.04.18 в 16:35

Невена Димитрова: „Имаме шанс за медали при девойките“

Варненският спортен клуб „Одесос`2008“ е домакин на ДП по модерен петобой за младежи и девойки до 21 г и мъже и жени. Надпреварата ще се проведе в комплекса „Аква лайф“ в Кранево. Варненци ще бъдат с отбор от 8 състезатели-6 девойки и 2 мъже. Невена Димитрова заяви, че очакват добро представяне и медали при девойките. Очаквайте интервю с невена..

публикувано на 20.04.18 в 16:34