Черно море и Локомотив Пловдив играят днес

Черно море и Локомотив Пловдив играят днес във Варна от 19.00 часа на стадион „Тича“. Срещата е важна за седмото място, което дава шанс за участие в Лига Европа, разбира се при успех след това над третия от първата шестица. Левски или Берое се борят за третата позиция.
Реваншът между варненци и пловдивчани е на 19 май от 19,45 часа в Пловдив. Двата тима имат огромно желание да играят в Европа. От състава на варненци отсъстват единствено трайно контузените Витиня, Мариян Огнянов и Дани Кики.

Трима българи на полуфиналите по бокс в Албена

Трима български състезатели си осигуриха поне бронзови медали от Европейското първенство по бокс за момичета и момчета, което се провежда в курорта Албена. Серги Владояну победи с 4:1 съдийски гласа сърбина Чингелич при 52-килограмовите и се класира за полуфиналите. В кат. до 56 кг Искрен Михайлов..

публикувано на 26.05.18 в 10:12

Станислав Карастоянов: "Доволен съм. Букоров се представи добре"

Станислав Карастоянов е главен инструктор в Централен полицейски карате джу джицу клуб във Варна. Неговите състезатели участваха на ДП в тази дисциплина, като спечелиха и държавна титла. По принцип варненци участват с доста бойци на подобни форуми, но този път бяха само с 14 състезатели. Основната причина е липсата на зала в която да се готвят, макар че..

публикувано на 25.05.18 в 08:24

Никола Спасов е увлонен

Бившият наставник на ПФК Черно море Никола Спасов бе освободен от поста треньор на  казахстанския „Кизил-Жар“.  Спасов изведе отбора  до две победи, две равенства и осем загуби в 12-те мача през които бе начело на тима.   Петропавловск са на предпоследно място в класирането. С Ч.море Спасов  спечели купата на България през 2015-а година.

публикувано на 25.05.18 в 07:55

Рабаджиева също напуска националния тим

Женският национален отбор на България по волейбол ще продължи участието си в Златната европейска лига без Добриана Рабаджиева. Тя е с възпаление на ахилесовото сухожилие на десния крак. В събота (26 май) играем в  столичната зала „Христо Ботев“ с  Азербайджан, от 17,00 часа.  Елица Василева пък се възстановява след операция в рамото и ще бъде..

публикувано на 25.05.18 в 07:48

Ч. море се провали

Левски победи  Черно с 4:1 в баража за класиране в Лига Европа. Габриел Обертан беше точен в 24-ата минута. Сержиу Буш удвои в 39-ата минута. Фенуш намали в 55-ата минута. Васил Панайотов вкара за 3:1 в 74-ата минута, а Иван Горанов от дузпа в 83-ата минута сложи края на мача.

публикувано на 25.05.18 в 07:45

Емери пое Арсенал

Унай Емери е новият мениджър на Арсенал, като наследява на поста Арсен Венгер. Бившият наставник на Севиля и Пари СенЖермен сам обяви новината. Денс футболният клуб обяви официално назначението на Емери.

публикувано на 24.05.18 в 08:05

Арда с аматьорския трофей

Отборът на Арда (Кърджали) с наставник Елин Топузаков постигна успех с 5:4 след изпълнение на дузпи срещу Кариана (Ерден). Футболистите на Атанас Джамбазки водеха до последните секунди. Те откриха още в 1-ата минута чрез Георги Иванов. В 90-ата минута  Димитър Алексиев успя да изравни.

публикувано на 24.05.18 в 08:03