Ч. море се събира за първа тренировка

Черно море се събира днес  за първа тренировка. Отборът на Черно море ще изиграе седем контролни срещи по време на предсезонната подготовка. Първият съперник на варненци е тимът на Черноморец Балчик. Спарингът е на 22 юни.

Ден по-късно отборът заминава на лагер в Банско. В зимния курорт “моряците” ще срещнат тимовете на Александрия Украйна на 29-и и Септември София на 4 юли в Разлог. Търси се съперник за 27 юни.

На 6 юли Черно море се връща във Варна, а на 11-и ще проведе две контроли в един ден – с Лудогорец и Несебър.

Последният спаринг на варненци е срещу Поморие на 14 юли, като преди срещата ще е и официалното представяне на отбора за сезон 2018/2019 година.

Премиерът поиска оставкатана Боби Михайлов

Премиерът на България Бойко Борисов поиска оставката на президента на БФС Борислав Михайлов. Министър-председателят направи това чрез изявление в личния си профил. „Призовавам Борислав Михайлов незабавно да си подаде оставката като президент на Българския футболен съюз! След вчерашната позорна загуба на българския национален отбор и..

публикувано на 15.10.19 в 12:27

„Астери“ с шест медала от „Бриз“

Състезателките на варненският клуб „Астери“ спечелиха 6 медала, от които 1 златен, 3 сребърни и 2 бронзови на силния международен турнир по плуване „Бриз“ в Бургас. Александра Вачкова (2006) взе златото на 200м бътерфлай, сребро на 100м бътерфлай и бронз на 200м свободен стил.  Рая Вачкова (2009) спечели сребърен медал на 100м бътерфлай. Радина Радева..

публикувано на 15.10.19 в 08:10

Бразилия спечели Световната купа

Бразилия спечели Световната купа по волейбол при мъжете. В Хирошима в двубой от десетия кръг на турнира "селесао" победи с 3:1 (25:17, 24:26, 25:14, 27:25) домакините от Япония. Бразилците имат 10 победи и с актив от 29 точки са недостижими на върха кръг преди края на турнира.Йоанди Леал беше най-резултатен за победителите с 24 точки. Съотборникът му Алан..

публикувано на 15.10.19 в 07:50

Украйна се класира за Евро 2020, Роналдо със 700 гола

Украйна стана петият отбор, който се класира за финалите на Евро 2020 след победа с 2:1 над Португалия и предсрочно спечелената група В. Украинците прекършиха водените от Кристиано Роналдо европейски шампиони от 2016-а година и вече са недостижими на върха с 19 точки. Португалците почти сигурно ще ги последват, въпреки че имат преднина само от точка над..

публикувано на 15.10.19 в 07:47

Англичаните ни биха, че ни биха, 6-0. Тъжна вечер за българския футбол.

Англичаните ни набиха хубаво, но заслужено. Те спечелиха с 6-0. Срещата беше от европейските квалификации, предпоследна. Сега трябва да се правят изводи, а не да се дават опрадвания. По всички личи, че българският футбол умира /ако не е умрял....не разбирам/. Англичаните ни биха, че ни биха, 6-0. Тъжна вечер за българския футбол...

публикувано на 14.10.19 в 23:38

Варненци втори на държавното

Баскетболистите на варненския тим „Черно море Никея“ завършиха втори тази година в големия финал на третия турнир от Държавното първенство. Те стигнаха до среброто след загуба на финала срещу домакините от "Левски" с 28:54. На трето място остана тимът на "Балкан" (Сф), а четвърти са представителите на Бургас. За варненци отново капитанът Мартин Иванов бе..

публикувано на 14.10.19 в 08:14

Мартин Николов шампион на дрифт

Мартин Николов от Стара Загора е новият шампион на България в надпреварата по дрифт от финалния кръг на държавното първенство. На картинг писта Варна той се класира на първо място в клас pro-b, при по-леките машини. На второ място е Йордан Младенов от Русе, а на трето място Даниел Тонов. Най-младият участник остана на четвърто място в класа Това е..

публикувано на 14.10.19 в 08:00