Варненските пожарникари първи в Републиканското първенство по волейбол за служители на МВР

В надпреварата от 10 до 13 юни в к.к. Златни пясъци взеха участие десет отбора от различни дирекции в министерството. Новият - стар шампион е тимът на Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението” –  Варна, който се изправи срещу тима на СДВР на финала.

За пети пореден път през последните години пожарникарите от варненската дирекция безапелационно спечелиха без загубен гейм републиканската титла.

Галерия

Никола Карастоянов: "Показахме добро ниво в Европа"

Никола Карастоянов е наставник на варненския хандбален тим „Локомотив“, а вече и национален селекционер на мъжкия тим. След толкова много години България отново има мъжки национален отбор. Този тим участва на европейска квалификация в Люксембург. Там загубихме от тима на домакините, а записахме победи срещу Великобритания и Ирландия. Никола..

публикувано на 16.01.19 в 16:15

"Илиан Илиев: "Изиграхме една добра контрола"

"Черно море" и "Черноморец"- Балчик изиграха контрола днес във Варна. Генев се разписа за варненци в 37-та минута, а Траянов изравни през втората част. Утре в 7.00 ч "Черно море" заминава на лагер в Турция. Наставникът на варненският тим Илиан Илиев сподели, че е останал доволен от тази контрола. той смята, че момчетата му са играли правилно..

публикувано на 16.01.19 в 15:51

Григор Димитров отстрани Куевас в четири сета

Григор Димитров загуби сет и във втория си мач на Australian Open, но се справи с предизвикателството, което му отправи уругваецът Пабло Куевас.  Българският тенисист спечели с 6:3, 6:7 (5), 6:3, 7:5 след 2.49 часа и се класира за третия кръг. Следващият му съперник е италианецът Томас Фабиано, който заема 102-ото място в световната ранглиста...

публикувано на 16.01.19 в 13:51

"Черно море" започва контролите срещу "Черноморец" (Балчик)

Черно море стартира серията от контролни срещи срещу тима на Черноморец Балчик. Спарингът с втородивизионния тим е  от 13 часа на стадион “Младост” във Варна. Заради болежки в срещата няма да вземат участие петима футболисти – Юго Кононго, Мехди Фенуш, Васил Панайотов, Георги Божилов и Емил Янчев. От началото на седмицата с отбора се готвят още трима..

публикувано на 16.01.19 в 07:54

Хари Кейн извън терена шест седмици

Голмайсторът на Тотнъм Хари Кейн ще отсъства от игра в следващите шест седмици заради контузия на левия глезен, съобщиха от лондонския клуб. Кейн получи травмата при загубата с 0:1 от Манчестър Юнайтед във Висшата лига в неделя. Новината е тежък удар за мениджъра Маурисио Почетино, който няма да може да разчита на основния си нападател в следващите десет..

публикувано на 16.01.19 в 07:52

"Левски" освободи Аймен Белаид

Левски се раздели по взаимно съгласие с тунизийския централен защитник Аймен Белаид. 30-годишният Белаид имаше договор до лятото, но отпадна от сметките на старши треньора Славиша Стоянович след колебливо представяне в първата част от сезона. Бранителят записа 14 мача за "сините" с 1 гол и 1 асистенция, но в повечето срещи не показа необходимата..

публикувано на 16.01.19 в 07:51

"Лудогорец" губи първата контрола

Лудогорец загуби с 1:3 от десетия в румънската лига Ботошани в първата си контрола от зимната подготовка на лагера в Турция. Натанаел откри резултата за разградчани в 12-ата минута с прецизен удар по диагонала от левия ъгъл на наказателното поле, но до края на полувремето румънците изравниха с гол на Бурка (36). След почивката резервата Фуло вкара нови..

публикувано на 16.01.19 в 07:48