Спартак уреди още една контрола

Новакът в Трета лига - Североизточна група - Тополи 2010, ще е последния съперник в летните контроли на Спартак. Спарингът между двата тима ще е на 4 август (събота) от 18 часа на стадион „Локомотив” и преди него спартаклии ще представят отбора си за новия сезон в третия ешелон.
Ето и другите съперници на тима, воден от Енгибар Енгибаров – Добруджа, 14 юли в Албена, Лудогорец 2, 21 юли, Разград, Нефтохимик, 25 юли, Обзор и Светкавица, 28 юли, Търговище.

Петя Неделкина: „Помагам на хората да изглеждат добре“

Петя Неделкина по образование е машинен инженер, но е избрала да се занимава с хобито си - фитнес. Тя е професионален фитнес инструктор в София и се радва на факта, че може да се среща с хора и да им помага да се грижат за тялото си, да изглеждат добре и да поддържат добра кондиция. С удоволствие ни разказва за своето ежедневие и за любовта..

публикувано на 19.02.19 в 17:46

Черно море изпусна победата

Футболистите на Черно море можеха да запишат втора поредна победа в първенството срещу силен съперник. Варненци водеха до 81-та минута на Славия в София с 2-1, но допуснаха два гола в края на мача за крайното 3-2. Равният резултат направи Радослав Кирилов /на снимката/  в 81-ва минута. Преди това Чунчуков откри в 9-та минута. Последваха два гола..

публикувано на 19.02.19 в 14:38

"Моряците" гостуват на "Славия"

"Славия" и "Черно море" ще дадат началото на 22-и кръг в Първа професионална лига. Двата тима се изправят от 12:30 часа един срещу друг на стадион “Славия” в София. Гостите са в столицата след успеха над ЦСКА-София (2:0) в миналия кръг. Двата тима вече се срещнаха през първия полусезон във Варна. Тогава "Славия" си тръгна с трите точки след успех с 2:1...

публикувано на 19.02.19 в 08:21

КПС "Варна" влезе в Топ 4

Дебютантът КПС "Варна" влезе в Топ 4 на държавното първенство по водна топка за мъже. Отборът, воден от  Найден Найденов записа три победи и една загуба във втората квалификация в Бургас. КПС "Варна" спечели срещу "Черно море 1948" със 7:2, "Черноморец" – 5:1, и "Комодор" – 8:3, а в среща без значение изгуби с експериментален състав от "Аква спорт" с 6:8...

публикувано на 19.02.19 в 08:17

Казийски убедителен срещу "Тренто"

Българската волейболна звезда Матей Казийски и неговият "Калцедония" (Верона) записаха 13-и успех в италианската Суперлига. Волейболистите на Никола Гърбич се наложиха драматично като домакини над "Итас Трентино" (Тренто) с 3:2 в мач от 21-и кръг. Казийски бе на топ ниво срещу бившия си тим и направи поредния си страхотен мач, като се разписа с 24 точки,..

публикувано на 19.02.19 в 08:02

"Юнайтед" детронира "Челси"

Манчестър Юнайтед детронира носителя на трофея Челси с 2:0 на "Стамфорд Бридж" и се класира за четвъртфиналите в турнира за купата на Футболната асоциация на Англия. Възпитаниците на Оле Гунар Солскяер взеха частичен реванш за поражението си от лондночани на финала през миналата година, а с основна заслуга за успеха беше Пол Погба. Погба се отличи с..

публикувано на 19.02.19 в 07:50

Международен турнир за купата на Турция по футбол-жени

От 25.02 до 6.03  ще се проведе международен турнир за купата на Турция по футбол за жени. Надпреварата ще бъде в Алания. Участват отборите на Франция/ втори тим/, Индия, Йордания, Казахстан, Северна Ирландия, Румъния, Тюркменистан и Узбектистан. От турската футболна централа изпратиха специлен поздравителен адрес до главния организатор Евгени..

публикувано на 18.02.19 в 20:06