Теодор Салпаров: "Иранците имат отличен разпределител"

Автор:

Теодор Салпаров е либеро на националния ни тим по волейбол. Веднага след мача с Иран и загубата за нашия отбор, той се появи пред журналистите и призна, че Иран са били по-добрия отбор в този мач. Теодор категорично заяви, че те разполагат с качествен разпределител, който е с огромна заслуга за победата им.

"Моряците" отпътуваха за подготовка в Турция

Футболният тим на "Черно море" отпътува за Турция с група от 26 футболисти рано тази сутрин. Там “моряците” ще проведат основната част от зимната си подготовка, а треньорът Илиан Илиев ще има на разположение 23 полеви играчи и трима вратари. Освен нападателят Мартин Минчев, халфът Лъчезар Йорданов и стражът Иван Дичевски, наставникът взе с мъжете още..

публикувано на 17.01.19 в 07:54

Кристиано Роналдо донесе Суперкупа на "Ювентус"

Кристиано Роналдо се оказа за пореден път решаващата фигура в Ювентус и донесе победата над Милан с 1:0 в мача за Суперкупата на Италия. Срещата се игра на стадиона в Джеда (Саудитска Арабия), а росонерите завършиха с 10 човека заради червен картон на Франк Кеси в 74-ата минута заради груб фаул в краката на Емре Джан. Ювентус държеше инициативата през..

публикувано на 17.01.19 в 07:47

"Реал" (Мадрид) се класира за четвъртфиналите

"Реал" (Мадрид) се класира за четвъртфиналите за Купата на краля, въпреки че испанският гранд загуби с 0:1 в реванша с "Леганес". Европейският шампион продължава напред в турнира, защото имаше преднина от три чисти гола след първата среща на "Сантяго Бернабеу". С голяма част от резервите "Реал" излезе с мисъл да спести сили. Единственият гол в мача..

публикувано на 17.01.19 в 07:42

"Левски Лукойл" е полуфиналист за Купата

Шампионът на България Левски Лукойл разгроми като гост Балкан (Ботевград) с 96:73 (24:21, 25:6, 20:25, 27:21) в среща-реванш от четвъртфиналите в турнира за Купата на страната по баскетбол за мъже. Възпитаниците на Константин Папазов загуби първата среща в София с 80:81, но в реванша показа страхотна игра и продължава на полуфиналите, където на 13 и 16..

публикувано на 17.01.19 в 07:37

Волейболистите в най-трудната група за европейското

Българският национален отбор по волейбол за мъже попадна в може би най-трудната група А за предстоящото Европейско първенство, което ще се проведе в четири различни страни през тази есен. Съперници на нашите ще бъдат домакините на групата от Франция, както и Италия, Гърция, Румъния и Португалия. Мачовете ще се играят в Монпелие от 13-и до 29-и септември,..

публикувано на 17.01.19 в 07:34

Никола Карастоянов: "Показахме добро ниво в Европа"

Никола Карастоянов е наставник на варненския хандбален тим „Локомотив“, а вече и национален селекционер на мъжкия тим. След толкова много години България отново има мъжки национален отбор. Този тим участва на европейска квалификация в Люксембург. Там загубихме от тима на домакините, а записахме победи срещу Великобритания и Ирландия. Никола..

публикувано на 16.01.19 в 16:15

"Илиан Илиев: "Изиграхме една добра контрола"

"Черно море" и "Черноморец"- Балчик изиграха контрола днес във Варна. Генев се разписа за варненци в 37-та минута, а Траянов изравни през втората част. Утре в 7.00 ч "Черно море" заминава на лагер в Турция. Наставникът на варненският тим Илиан Илиев сподели, че е останал доволен от тази контрола. той смята, че момчетата му са играли правилно..

публикувано на 16.01.19 в 15:51