Галин Стоянов: Трябва да сме търпеливи с тези играчи

Автор:

Наставникът на баскетболния тим „Черно море Тича“ Галин Стоянов-Патрик даде пресконференция днес преди първия домакински мача на варненци тази събота. Те приемат състава на "Академик" (Сф) от 18.00 ч. Варненският тим е изключително млад и неопитен. В тази посока треньорът призова за търпение публиката и всички фенове на този спорт. „Много форсирано попаднаха при мъжете, а те все още са си малки момчета. Ще правят грешки, ще реагират по друг начин на терена в определени ситуации, не по този по който се очаква, но това са грешките на младостта и ще трябва да сме търпелеви с тези играчи. Иначе са талантливи, но им трябва игрово време. Няма как да избягаме от това“, коментира Галин Стоянов.
Тази вечер в предаването "Студио спорт" очаквайте интервю с Галин Стоянов и състезателя Веско Георгиев.

Премиерът поиска оставкатана Боби Михайлов

Премиерът на България Бойко Борисов поиска оставката на президента на БФС Борислав Михайлов. Министър-председателят направи това чрез изявление в личния си профил. „Призовавам Борислав Михайлов незабавно да си подаде оставката като президент на Българския футболен съюз! След вчерашната позорна загуба на българския национален отбор и..

публикувано на 15.10.19 в 12:27

„Астери“ с шест медала от „Бриз“

Състезателките на варненският клуб „Астери“ спечелиха 6 медала, от които 1 златен, 3 сребърни и 2 бронзови на силния международен турнир по плуване „Бриз“ в Бургас. Александра Вачкова (2006) взе златото на 200м бътерфлай, сребро на 100м бътерфлай и бронз на 200м свободен стил.  Рая Вачкова (2009) спечели сребърен медал на 100м бътерфлай. Радина Радева..

публикувано на 15.10.19 в 08:10

Бразилия спечели Световната купа

Бразилия спечели Световната купа по волейбол при мъжете. В Хирошима в двубой от десетия кръг на турнира "селесао" победи с 3:1 (25:17, 24:26, 25:14, 27:25) домакините от Япония. Бразилците имат 10 победи и с актив от 29 точки са недостижими на върха кръг преди края на турнира.Йоанди Леал беше най-резултатен за победителите с 24 точки. Съотборникът му Алан..

публикувано на 15.10.19 в 07:50

Украйна се класира за Евро 2020, Роналдо със 700 гола

Украйна стана петият отбор, който се класира за финалите на Евро 2020 след победа с 2:1 над Португалия и предсрочно спечелената група В. Украинците прекършиха водените от Кристиано Роналдо европейски шампиони от 2016-а година и вече са недостижими на върха с 19 точки. Португалците почти сигурно ще ги последват, въпреки че имат преднина само от точка над..

публикувано на 15.10.19 в 07:47

Англичаните ни биха, че ни биха, 6-0. Тъжна вечер за българския футбол.

Англичаните ни набиха хубаво, но заслужено. Те спечелиха с 6-0. Срещата беше от европейските квалификации, предпоследна. Сега трябва да се правят изводи, а не да се дават опрадвания. По всички личи, че българският футбол умира /ако не е умрял....не разбирам/. Англичаните ни биха, че ни биха, 6-0. Тъжна вечер за българския футбол...

публикувано на 14.10.19 в 23:38

Варненци втори на държавното

Баскетболистите на варненския тим „Черно море Никея“ завършиха втори тази година в големия финал на третия турнир от Държавното първенство. Те стигнаха до среброто след загуба на финала срещу домакините от "Левски" с 28:54. На трето място остана тимът на "Балкан" (Сф), а четвърти са представителите на Бургас. За варненци отново капитанът Мартин Иванов бе..

публикувано на 14.10.19 в 08:14

Мартин Николов шампион на дрифт

Мартин Николов от Стара Загора е новият шампион на България в надпреварата по дрифт от финалния кръг на държавното първенство. На картинг писта Варна той се класира на първо място в клас pro-b, при по-леките машини. На второ място е Йордан Младенов от Русе, а на трето място Даниел Тонов. Най-младият участник остана на четвърто място в класа Това е..

публикувано на 14.10.19 в 08:00